FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3245 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Przygody z "mechanikami" 
[powiadom znajomego]    
Autor "Przygody z "mechanikami""   

Jackie1987
 Wysłana - 28 marzec 2008 23:31       

Przeniesiona przez DUDA_ z działu 'Garaż'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam mianowicie pomysł i prośbę do kolegów i koleżanek, którzy mieli jakieś ciekawe przygody z mechanikami ogónie chodzi mi o jajca co nie którzy potrafią odwalić w naszych wozach. piszcie aby ostrzec innych i piszcie aby się pośmiać z umiejętności niektórych "mechaników". Mam nadzieję i myślę, że może być to bardzo ciekawy i interesujący temat.Zapraszam do wypowiadania się

Kamil102
KIEP
 Wysłana - 29 marzec 2008 01:11      [zgłoszenie naruszenia]

ee ja daje auto w sprawdzone miejsca zeby nie byc atrakcja takich tematów

Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu
Prawdziwi twardziele żują pszczoły

Konio
 Wysłana - 29 marzec 2008 09:37      [zgłoszenie naruszenia]

Ja kurcze dawalem auto w 2 miejsca polecane na mazdaspeed.pl (forum madzdziarzy) i w obu w jakims tam momencie mi podpadli. W jednym polamali popielniczke w konsoli, a w drugim to specjalnie wiozlem olej kupiony w Holandii do Polski (bo ponoc lepszy), a oni zapomnieli ze zostawilem swoj i wlali swoj beczkowy, rozlewany w Polsce.

A najwieksza wpadka to ASO Mazdy w Holandii - dalem autko do wymiany pompy wspomagania, paska alternatowa i naprawy swiatla z tylu. Odebralem samochod, po tygodniu chce jechac w nocna trase i profilaktycznie zerkam na swiatla - i mi swiatla jednak nie naprawili (pozostale rzeczy tak).

Z takich weselszych - raz zakladalem opony w Holandii u Arabow (maja zdominowana wiekszosc warsztatow) to mi kolo tak pieknie wywazyli, ze doslownie cwiartka kola byla zawalona ciezarkami (potem w Polsce zrobili mi to normalnie). Nauczony tym doswiadczeniem przy kolejnej zmianie opon pojechalem do Chinczyka - on za to ponaklejal mi ciezarki (te prostokatne) na zewnatrz alufelgi .

janusz1000
 Wysłana - 29 marzec 2008 11:25      [zgłoszenie naruszenia]

siema ;D kiedyś przyjechała taka blondyneczka vectrą C z ksenonami do zakładu w którym sie ucze i mówi ze trzeba wymienić lampe bo sie wypaliła ;D;D;D;D;D;D;D chodziło jej o cały reflektor ;D pozdrawiam

Pepos
 Wysłana - 29 marzec 2008 17:53      [zgłoszenie naruszenia]

Mi ostatnio mowil ze silnik 1.9 tdi a audi80 b4 to taki sam który jest w Mazdzie że mieli wpółprace w latach 90-tych ---wysmiałem go

Jackie1987
 Wysłana - 29 marzec 2008 18:07      [zgłoszenie naruszenia]

janusz1000 z tą blondynką to raczej bym się nie dziwił :D chyba normalne że dla niej to bez rużnicy lampa a żarówka:D na waszym miejscu zrobił bym to co klijent sobie życzy wymienił całą lampe:) napewo też by się cieszyła :)

Jackie1987
 Wysłana - 29 marzec 2008 18:14      [zgłoszenie naruszenia]

Pepos masz rację niemcy z Chinami zawsze byli rywalami na rynku samochodów a nie partnerami może dały sie spotkać sporadyczne przypadki ale napewno nie takie jak identyczne silniki. każdy japończyk, czy chińczyk nawet w latach 90 miał napchane mnustwo elektroniki. Niemcy natomiast wychodzili z prostej zasady mniej elektroczegoś prosty silnik lepszy silnik bardziej trwały (nie dyskriminuje wcale azjatyckich samochodów, bo też mają bdb silniki tylko że jak coś się spsuje to Lipa długo trzeba dochodzić). Także tu się z Tobą zgadzam i widać wielki talent Twojego rozmówcy który twierdził że mają identyczne silniki:)

LepszyBrat
 Wysłana - 1 kwiecień 2008 13:02      [zgłoszenie naruszenia]

braciak pojechal z Galantem 2.5 i mowi co mu doskwierta, majster wypytal dokladnie co to za silnik i rok po czym powiedzial ze japonskiego badziewia nie robi

Jackie1987
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 10:29      [zgłoszenie naruszenia]

mechanik nie wie co dobre :D japony mają speeda i to ładnego :) choć preferuje niemce to i japońcem bym nie pogardził.

Jackie1987
 Wysłana - 3 kwiecień 2008 20:40      [zgłoszenie naruszenia]

Ostatnio wyczytałem w Auto Świecie jak zdolni są niektorzy mechanicy. Bardzo ciekawe przypadki jeden to był taki że mechanik miał skasować luzy i stuki na wachaczach w zawieszeniu przednim nie pamiętam marki auta i co zrobił nawinął sznurowadło aby zmiejszyć luz między stukające się elementy no ciekawe naprawde, tylko czy klijent długo na tym pojeździł??

hehe inny ciekawy przypadek mechanik miał zlikwidować stuki puki w układzie wydechowym, a że stukało w podwozie samochodu to przyczepił odwarzniki, przyspawał jakieś żelastwo aby obciążyć i pod wpływem ciężaru opuścić troszeczkę tłumik. HEHE ciekawa koncepcja prawda?.

Podziwiam tak zdolnych mechaników.
Normalnie Respekt dla nich za pomysłowoś hehe

janusz1000
 Wysłana - 4 kwiecień 2008 08:33      [zgłoszenie naruszenia]

Mi tak wymienili uszczelke pod głowicą ze sie wszystko kopciło,dymiło,przedmuchy do układu chłodzenia,50% spadku mocy i po tygodniu strzelił pasek rozrządu ;D;D;D Na całe szczescie auto juz nie było w moim posiadaniu ;D Koszt roboty ok 400 zł u znajomego ;D;D;D;D;D;D

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Przygody z "mechanikami"

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Audi A4 - problem z obrotami | kupic Bmw E-39? | 2 pytania... | Opel Astra | Co to jest EDP? | Honda/Audi ... ? | Toyota Supra 3.0 TURBO | nowy trend tuningu | czy traci sie prawo jazdy? | Mercedes 124 | jak odmrażacie zamki w zime | akumulator do diesla | Czy to prawda | FIRST Austria | golf czy crx? | Jak dodać więcej koni maluchowi?? | wojciechowska | germanguy1 | Maciek989 | dorota gardias | gif | życzenia wielkanocne | wielkanoc | spotted | Joanna Majstrak | blender | ls400 | retona | joop | energy | samsung galaxy s 3 | ewcia29 | Neptas- | maja wil | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.