FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7626 razy ¬

ROZRYWKA | Czarna Dziura
Przygotowanie do programu....TVN 
[powiadom znajomego]    
Autor "Przygotowanie do programu....TVN"   

INSOMNIA
 Wysłana - 3 listopad 2001 22:41       

Przeniesiona przez mlkv z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

panowie zostalem poproszony o udzial w programie w telewizji TVN ROZMOWY W TOKU na temat kulturystyki i dopingu w tym i innych sportach.
Jak myslicie jakich pytan moge sie spodziewac od pani redaktor/ co powinienem odpowiadac,wiem ze poradze sobie ,ale mimo wszystko wasze opinie i uwagi bedom mi pomocne do tego zeby np zadac pytanie Filebornowi ktory ma tez byc czy innym sportowcom tam obecnym.
Na program jestem zaproszony we wtorek 6 ,a emisja w tv bedzie dopiero ogloszona.
Moze sa tutaj jacyc znajacy sie na odpowidnim odbijaniu pytan badz ich delikatnym olewaniu,
Prosze o pytania i odpowiedzi ,jakich byscie chcieli zadac gdybyscie tam byli.

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

INSOMNIA
 Wysłana - 3 listopad 2001 22:52      [zgłoszenie naruszenia]

Arto z twojej pomocy nie skozystam,wole nic nie mowic.

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Trol
 Wysłana - 3 listopad 2001 22:54      [zgłoszenie naruszenia]

czy brales

TrOl

Trol
 Wysłana - 3 listopad 2001 22:55      [zgłoszenie naruszenia]

i powiedz im ze odrzywki nie szkodza zeby niektore matki to wiedialy jak beda to ogladaly i kiedy to bedzie w telewizji

TrOl

INSOMNIA
 Wysłana - 3 listopad 2001 23:03      [zgłoszenie naruszenia]

Powiedz,że jest różnica między odżywkami a starydami, a ktos kto bierze kreatyne to nie odrazy koksiaż.

A myśle ze to o co będą pytali to głównie skutki uboczne..... no bo to ich przecież tylko interesyje.....

Nie Amator
 Wysłana - 3 listopad 2001 23:11      [zgłoszenie naruszenia]

Powiedz Im że Kulturyści to kulturalini ludzie,którzy w w większości są uczniami/studętami/przykładnymi pracownikami i mężami, a nie chamy od pługa granatem oderwani, że to jest sposób na życie,że do dego sportu trzeba mieć silną wolę, a nie kieszenie pełne koksów.

Pozdrówka !!!

Życie to ból

Majeczny
 Wysłana - 3 listopad 2001 23:16      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym tak do końca nie udzielał jednoznacznych odpowiedzi.

Oto prawdopodobny zestaw pytań:
- Jak długo zajmujesz się kulturystyką?
- Czy stosujesz doping? Jeśli tak to jak długo i co Cię do tego skłoniło i czy twoi najbliźsi o tym wiedzą?
- Czy łatwo dostać sterydy w Polsce?
- Wszelkie pytania dotyczące twojej przeszłości.
- Czy wykorzystujesz swój wygląd zarabiając n życie?
- Czy twoja postura odstrasza ludzi?
- Na 99% będą pytania dotyczące postrzegania ludzi uprawiajacych kulturystyke przez społeczeństwo czy cos podobnego
- Będą próbowali udowodnić mit bezmuzgiego kulturysty.

Nrawdopodobnym jest, że zadadzą Ci pytania dotyczące forum i działu doping, więc dobrze się przygotuj.

Proszę Cie! - Koniecznie podaj dokładną datę twojego wystąpienia. Tego nie można przegapić.
Moze dzieki tobie w końcu kulturyści chociaż przez część spoeczeństwa dęda postrzegani jako normalni a nie jako kryminaliści.

Trzymaj się i powodzenia. Złam ich!!! i powal na kolana!!!

Kiedyś będę bardzo duży,
Dobry trening tu posłuży.

INSOMNIA
 Wysłana - 3 listopad 2001 23:16      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem jak z pytaniami, ale najważniejsze, żebyś nie wyglądał na bezmózgowca (bez urazy, wiesz o co mi chodzi), musisz być sympatyczny, kulturalny, z ogładą i rozsądnym słownictwem, nie możesz się unościć bo to ludzie odbierają niechętnie, spokojny głos wzbudza zaufanie, staraj się odpowiadać rzeczowo na pytania jeżeli ktoś coś będzie ******lł to ładnie kolesia ucinasz (tylko rzeczowo), bez obrażania jego i jego poglądów. Musiś być po prostu ponad "to".

Zresztą choćbyś nie wiem co tam robił to oni to zmontują jak im się podoba, i przedstawią tak, żeby znowu była sensacja. To mnie właśnie najbradziej w****ia, że będzie zero obiektywizmu, tylko nowa papka dla fanów talkshow.

INSOMNIA
 Wysłana - 3 listopad 2001 23:25      [zgłoszenie naruszenia]

AHA nie zapominajmy, że cała ekipa TVN już śledzi tę dyskuję i wiedzą jak się przygotować ;-))))))))))

INSOMNIA
 Wysłana - 3 listopad 2001 23:25      [zgłoszenie naruszenia]

juz widze ze jest wiele odpowiedzi i czekam dalej,mam nadzieje ze macie jeszcze pomysly

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gochan
 Wysłana - 3 listopad 2001 23:33      [zgłoszenie naruszenia]

Powiedz ze wszyscy sportowcy biora a kontrola antydopingowa
to tylko formalnosc bo zawodnicy zadko daja sie zlapac,
wiedza na ile przed startem trzeba przerwac. I badz kulturalny, tak chyba bedzie lepiej, bo powiedza ze sterydy pobudzaja agresje.

Son Gochan

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Przygotowanie do programu....TVN

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11