FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 791 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Przygotowanie zawodowe 
[powiadom znajomego]    
Autor "Przygotowanie zawodowe"   

Zdravko
 Wysłana - 5 czerwiec 2005 12:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, mam pytanie odnośnie zatrudnienia na zasadzie przygotowania zawodowego. Czy pracując w ramach tego programu (vide [http://www.1praca.gov.pl/index.php?id=4&tresc=1755] ) jedyną formą zapłaty będzie stypendium z Urzędu Pracy ? Czy może mogę się też spodziewać pieniędzy od pracodawcy ?

Zmieniony przez - Zdravko w dniu 2005-06-05 12:07:26

Visca El Barca !!!
..::GofrozyebyFromDaHajdpark::..

"To słowa, nie bomby, cechują rozsądnych [...]"

Zdravko
 Wysłana - 10 czerwiec 2005 15:37      [zgłoszenie naruszenia]

Visca El Barca !!!
..::GofrozyebyFromDaHajdpark::..

"To słowa, nie bomby, cechują rozsądnych [...]"

Mr.
 Wysłana - 10 czerwiec 2005 16:32       [zgłoszenie naruszenia]

Kase dostaniesz tylko od starosty,bo staz odbywa sie bez nawiazania stosunku pracy.

Zmieniony przez - Mr. w dniu 2005-06-10 16:34:56

Vlad.IV-"Nie jestem maniakiem Alfy"

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Przygotowanie zawodowe

Warto przeczytać: KILKA PYTAN ODNOŚNIE POLITYKI | Zatrzymanie przy przeszukaniu, pobieranie krwii. HELP! | Potrącenie psa | Zakladam firme | Dowcip o LPR! | Lewica I Prawica | Marian Curyło - Przemyślenia, odkrycia, cytaty (skarbnica mądrości) %-)))) | W co zainwestować na rok? | posiadanie | Armia%-) | Jeden dzień z pracy Danuty Waniek... | Co mi grozi za to? | FISKUS-KONTO BANKOWE | Zasiłk dla bzrobotnych | egzaminy państwowe na aplikacje | Kochany wujek zza oceanu | uprawnienia | A . 1.lub | altintopi | OR-MO | najlepsze tematy sonda | polki na emigracji | polki na emigracji i | minekraft | Dostaje odmowy seksu u płci kobiecej | asus2010 | nie dla os b | wymowa napisana po angielska czasownik w nieregularnych | dicortineff | wieczór panieński | panna młoda | say''i love you'' | anime | nie pozw l | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.