FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 22445 razy ¬

ROZRYWKA | Mi這嗆
Przyja潯 a mi這嗆 
[powiadom znajomego]    
Autor "Przyja潯 a mi這嗆"   

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wys豉na - 11 sierpie 2007 21:44      [zg這szenie naruszenia]

je郵i nie wiesz jak masz si zmieni to w jaki spos鏏 MY Ci mamy pom鏂 ?
id do psychologa

"Atak kosmit闚 to nic w por闚naniu z atakiem g逝poty"
Moon

Ekspert -

Xawier
 Wys豉na - 11 sierpie 2007 22:02      [zg這szenie naruszenia]

Jak tak bardzo chcesz ja zdobyc to jedynym wyjsciem dla Ciebie jest:
1. Zapomniec przynajmniej na pol roku o niej.
2. Przez ten czas umawiac sie z innymi dziewczynami im wiecej tym lepiej, im wiekszy bagaz doswiadczen tym lepiej Ci wyjdzie z ta ktora uwazasz za tak specjalna. Efektem ubocznym tego moze byc ze juz nie bedziesz postrzegac jej jako ksiezniczki bo poznasz ze jest wiele innych i bedziesz mial wiecej mozliwosci i moze wtedy ona sama do Ciebie przyjdzie.
3. Znajdz jakies aktywne hobby ktore pozwoli Ci sie zaangazowac i przestac gonic za ta osoba. Ty jestes najwazniejszy.
4. Zapisz sie na silownie, podniesie to twoja samoocene.
5. Zmien sie! Jak zobaczy w Tobie "mezczyzne" to przyjdzie sama!!!
6. Jak zaczniesz myslec... chyba stac mnie na lepsza... a nie, co moge zrobic zeby byla moja to wtedy znaczy ze nadzszedl czas aby uderzyc.

Kozak z Dopingu...
...dawno i nieprawda

Farmaceuta - Technik %-)

Sehekrama
 Wys豉na - 12 sierpie 2007 23:09      [zg這szenie naruszenia]

Autorze, skopa貫 spraw, ale nie przejmuj si- jeszcze nie wszystko stracone. Ty chyba zaplanowa貫, 瞠 b璠ziesz z ni chodzi ju w sierpniu- bardzo z豉 decyzja (za d逝go Ci zna), roz堯 sobie to na conajmniej p馧 roku. Najwa積iejsze co teraz powiniene zrobi, to zdystansowa si (nawet poprzez pomy郵enie sobie- "nie lubi jej, bo mnie ola豉"). Gdy to zrobisz, mo瞠 uda Ci si racjonalnie podej嗆 do sprawy- bo tu tylko m霩g mo瞠 pom鏂, serce tylko przeszkadza. Gdyby spojrza na ca陰 spraw oczami osoby trzeciej, np. tak jak ja, to zauwa篡豚y, 瞠 Twoja wybranka da豉 Ci wyra幡ie wskaz闚k jak drog post瘼owania powiniene obra. Chodzi mi tu o "zbytnie zaanga穎wanie si". Tymi s這wami nie powiedzia豉: "odp..ol si" (je瞠li nie przes這dzi貫 m闚i帷 o pierwszym spotkaniu i nic si nie wydarzy這 mi璠zy nim a sobot), ale "zwolnij, musz to przemy郵e".

Powod闚 sp豉wienia mog這 by kilka:
-nie chce si z Tob spotka (je瞠li nie przes這dzi貫 m闚i帷(...), to nic nie wskazuje na to- nawet na pierwsze spotkanie by si nie zgodzi豉);
-by豉 pod wp造wem (nie koniecznie narkotyk闚 czy alkoholu, bardziej mo磧iwe jest, 瞠 mia豉 z造 dzie, b康 po prostu... okres);
-znajdowa豉 si w towarzystwie (nie koniecznie innego faceta, mog造 to by kole瘸nki, np. te z kt鏎ymi by豉 na wakacjach- spokoju by jej nie da造, gdyby us造sza造 "to jeste鄉y um闚ieni" a skoro sam powiedzia貫, 瞠 zadzwonisz w poniedzia貫k, to nie musia豉 si przejmowa, 瞠 Ci odm闚i豉);
-wbrew tego co m闚i豉 na ostatnim spotkaniu wie czego od niej oczekujesz i nie wie za bardzo, co ma o tym my郵e- godzenie si na ka盥 Twoj propozycj, to tak jakby ju zgodzi豉 si na 郵ub :D;
-nie mia豉 ochoty na rower (a nie da貫 jej 瘸dnej alternatywy);
-czyta豉 to forum (wcale niewykluczone- insomnia jest popularna);
-wiele innych nie godnych uwagi- najbardziej prawdopodobna jest jedna z wy瞠j wymienionych przyczyn.

Sposoby dzia豉nia jakie mog poleci s r騜ne w zale積o軼i od tego co i jak chcesz osi庵n望. Zapewne wykorzystasz jeden z poni窺zych wariant闚- nawet je瞠li nie zd捫ysz tu zajrze do jutra:
-dzwonisz i gadacie o "dupiemarynie", czyli jak si czuje, itp. i albo na ko鎍u m闚isz, 瞠 przykro Ci, ale nie masz czasu, 瞠by si z ni spotka w ci庵u najbli窺zych dw鏂h-trzech dni i si 瞠gnasz, albo po prostu rozmowa nie stacza na temat spotkania i ko鎍zy si szybko;
-dzwonisz jutro i pytasz czy si ju zdecydowa豉 na rower, je瞠li nie to proponujesz spotkanie w centrum z opcj spaceru- kt鏎y z kolejnych dni (us造szysz, 瞠 nie ma czasu- nie zawracaj sobie ni g這wy);
-nie dzwonisz i udajesz obra穎nego nie daj帷 znaku 篡cia, czekaj帷 na znak od niej (mo磧iwe, 瞠 a do usranej 鄉ierci);
-dzwonisz i m闚isz jej, 瞠 musisz si z ni spotka, bo chcesz z ni powa積ie porozmawia;
-dzwonisz i m闚isz jej czego oczekujesz;
-dzwonisz i jej wygarniasz, 瞠 jeste z造, 瞠 nie chce si z Tob spotka;
-nie dzwonisz, ale robisz co, 瞠by zwr鏂i豉 na Ciebie uwag (np. znowu kwiatki).

Wydaje mi si, 瞠 pierwsze dwa warianty, to najlepsze rozwi您ania na jutrzejszy telefon. Pierwszy, bo u酥isz jej czujno嗆 i b璠ziesz m鏬 "zaatakowa" w p騧niejszym terminie lub drugi, bo nie zostawisz sobie z逝dze. Wyb鏎 nale篡 do Ciebie. I pami皻aj- najbardziej 瘸逝jemy czego czego nie zrobili鄉y. Powodzenia.

Odwaga zwyci篹y豉.

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wys豉na - 12 sierpie 2007 23:13      [zg這szenie naruszenia]

o kurva
przepisz sobie to na karteczk

autorze b康 sob, r鏏 co chcesz, wyci庵aj wnioski z niepowodze, g堯wnie spontan i tyle.

Moon

Ekspert -

Sehekrama
 Wys豉na - 13 sierpie 2007 09:04      [zg這szenie naruszenia]

Wiem!!! Wiem ju co jest przyczyn odmowy. Przeczyta貫m Twoje posty, autorze, raz jeszcze.

To l瘯 przed zbli瞠niem, kt鏎y nie oznacza, 瞠 ona nie chce si z Tob spotka, ale pod鈍iadomie boi si skutk闚 spotkania. W tym wypadku nie powiniene jej olewa, ale zadzwoni i nie odbycie si waszego spotkania wzi望 na siebie (nie masz czasu, brzydka pogoda, itp.). W ten spos鏏 dasz jej komfort, 瞠 to nie ona Ci sp豉wi豉 ostatnio, ale przeszkodzi這 wam zdarzenie losowe.

Dzisiejsza rozmowa powinna by kr鏒ka, zwi瞛豉 i na temat. Potrzebne Ci jeszcze b璠zie zainicjowanie spotkania "bezokresowego". Ju m闚i o co mi chodzi. przypu嗆my, 瞠 nagle zainteresowa這 Ci to samo co j interesuje i teraz chcesz od niej po篡czy jak捷 ksi捫k :p M闚isz, 瞠 wpadniesz do niej jak b璠ziesz mia czas. Ko鎍zysz rozmow zostawiaj帷 sobie furtk na zobaczenie si z ni i nie knoc帷 waszych relacji z powodu ostatniego "olania".

Odwaga zwyci篹y豉.

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wys豉na - 13 sierpie 2007 09:58      [zg這szenie naruszenia]

do tego co pisze wy瞠j:
ale przeszkodzi這 wam zdarzenie losowe.
po co ma tak my郵e, wmawia sobie, 瞠 zdarzenie losowe ? niech przejrzy na oczy - po prostu dziewczyna nie chce i tyle. o kurva

oraz nie rozumiem co Ty piszesz, jak ma wzi捷 na siebie, czyli tak:( zakladam, 瞠 ON dzwoni )
on: cze嗆
ona: cze嗆
on: brzydka pogoda, wi璚 si jutro nie spotkamy
ona: ok

haha i padnie pytanie: jak si podoba豉 ksi捫ka... ee no wiesz fajna ok豉dka

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2007-08-13 10:00:06

Moon

Ekspert -

Sehekrama
 Wys豉na - 13 sierpie 2007 13:28      [zg這szenie naruszenia]

Nie o takie zdarzenie losowe mi chodzi這- mia貫m na my郵i, 瞠 mia這by to by niezale積e ani od niego ani od niej (takie wra瞠nie powinna ona mie po rozmowie). A co do ksi捫ki, to mia by tylko przyk豉d.

Odwaga zwyci篹y豉.

Sebek16
 Wys豉na - 13 sierpie 2007 14:41      [zg這szenie naruszenia]

Mo瞠 po prostu odpuszcz na pewien czas... Zajm si czym innym... Jak mi przejdzie, to zaczn racjonalnie my郵e- wtedy b璠 got闚 do "uderzenia". Dzi瘯uj wszystkim za porady. Odezw si w okolicach wrze郾ia.

U鄉iechnij si, jutro mo瞠 by gorzej.

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wys豉na - 13 sierpie 2007 15:49      [zg這szenie naruszenia]

nie ta, to inna.

Moon

Ekspert -

Sehekrama
 Wys豉na - 13 sierpie 2007 21:48      [zg這szenie naruszenia]

Chyba autor ju tu nie wpadnie do wrze郾ia. O ile w og鏊e wpadnie... Sorki, za czarny humor :P

Znam go osobi軼ie, ale si do tego nie przyznawa貫m :D Znam te t "jego wybrank"- dziewczyna skromna, niezbyt urodziwa, ale rzeczywi軼ie z fajnym charakterkiem (gada z ni mo積a godzinami). Nie wiem czy si nie myl, ale nawet patrz帷 z zewn徠rz (nie znaj帷 ani jego, ani jej) mo積a zauwa篡 mi璠zy nimi pewn za篡這嗆 (nawet na zdj璚iach)... Pozostaje mi tylko 篡czy Sebkowi powodzenia. Uda Ci si uparciuchu.

Odwaga zwyci篹y豉.

[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 13 stron.   poprzednia | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

Przyja潯 a mi這嗆

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13