FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 22444 razy ¬

ROZRYWKA | Mi這嗆
Przyja潯 a mi這嗆 
[powiadom znajomego]    
Autor "Przyja潯 a mi這嗆"   

betta01
 Wys豉na - 6 sierpie 2007 12:03      [zg這szenie naruszenia]

Jak to sz這? 'Kto si czubi ten si lubi'

'M闚ienie bez my郵enia jest jak strzelanie bez celowania...' - Z. Herbert

Sebek16
 Wys豉na - 6 sierpie 2007 14:53      [zg這szenie naruszenia]

Um闚i貫m si do restauracji! Rezerwacji dokona貫m dos這wnie przed momentem. Troch si upiera豉, 瞠 nie chce mnie na koszty nara瘸, ale przekona貫m j jako. Problem jest tylko jeden- to ju jutro po po逝dniu!

I mam w zwi您ku z tym par pyta:
-na jakie tematy rozmawia?(pierwszy raz id do restauracji z dziewczyn!)
-czy kupi jej r騜?
-jak si zachowywa? (rozumiem, 瞠 mam j wpu軼i przez drzwi pierwsz i przysun望 krzes這, gdy b璠zie siada豉 oraz komplementowa, ale co jeszcze?)
-jak si ubra?
-czy po spotkaniu odprowadzi j na przystanek czy odwie潭 pod sam dom?

U鄉iechnij si, jutro mo瞠 by gorzej.

fjern
 Wys豉na - 6 sierpie 2007 15:20      [zg這szenie naruszenia]

mam w zwi您ku z tym par pyta:
-na jakie tematy rozmawia?(pierwszy raz id do restauracji z dziewczyn!)

nie da si powiedzie.. na te kt鏎e lubi mo瞠sz.. trzeba wyczu sytuacj

-czy kupi jej r騜?

nie!

-jak si zachowywa? (rozumiem, 瞠 mam j wpu軼i przez drzwi pierwsz i przysun望 krzes這, gdy b璠zie siada豉 oraz komplementowa, ale co jeszcze?)
normalnie si zachowuj

-jak si ubra?

nie tak jakby szed z kumplem na piwo ale te nie w garniaku

mo瞠sz pod sam dom. Chyba, 瞠 nie masz ju ni o czym gada

Zmieniony przez - fjern w dniu 2007-08-06 15:21:39

betta01
 Wys豉na - 6 sierpie 2007 16:54      [zg這szenie naruszenia]

Pierwsza ogolna zasada: Nie rob z siebie jutro kogo, kim nie jeste, bo skoro zgodzi豉 si i嗆 z Tob, to znaczy ze Cie lubi takiego jaki jestes na codzien, zwyk貫go i naturalnego:) R騜a... My郵, 瞠 ze wzgl璠u na restauracj, kwiaty to za duzo jak na pierwsz randk, dziewczyna mo瞠 si poczu przyt這czona i speszona Rozmawiaj z ni naturalnie, normalnie, staraj si nie unika jej spojrzenia. I pod 瘸dnym pozorem nie pr鏏uj jej obejmowac, calowac czy nawet 豉pa za r瘯 (chyba, 瞠 dostaniesz wyra幡y sygna ).

eee nie rozumiem - masz swoj samochod i ja nim odwieziesz czy chcesz do autobusu razem z ni si wpakowa i jechac z ni a do jej przystanku?

Je郵i masz swoj bryk, to j odwie, ale je郵i marzy ci sie wspolna podroz autobusem to sobie daruj Ja bym takiego kolesia za dziwnego uzna豉...

Zmieniony przez - betta01 w dniu 2007-08-06 16:56:17

'M闚ienie bez my郵enia jest jak strzelanie bez celowania...' - Z. Herbert

Havermeyer
 Wys豉na - 6 sierpie 2007 18:37      [zg這szenie naruszenia]

Ja bym tego kwiatka kupi, dasz jej do zrozumienia o co chodzi. Do restauracji to ja swoje przyjaci馧ki te zapraszam wi璚 sytuacja mo瞠 nie by jednoznaczna. Daj jej jak捷 ma陰 r騜yczk or something like that.
Nie rozumiem pytania "Na jakie tematy rozmawia?", tutaj ju masz pierwszy test na to czy mo瞠cie by razem - jak si dogadacie bez problemu to b璠zie git, a jak rozmowa si nie klei to... no c騜 chyba nie jest r騜owo prawda ? Ubierz si normalnie i nie sraj met. A co do zachowania - b康 naturalny !
Powodzenia !

"Szcz窷cie dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!"

Sebek16
 Wys豉na - 6 sierpie 2007 19:40      [zg這szenie naruszenia]

R騜a... My郵, 瞠 ze wzgl璠u na restauracj, kwiaty to za duzo jak na pierwsz randk, dziewczyna mo瞠 si poczu przyt這czona i speszona Rozmawiaj z ni naturalnie, normalnie, staraj si nie unika jej spojrzenia. I pod 瘸dnym pozorem nie pr鏏uj jej obejmowac, calowac czy nawet 豉pa za r瘯 (chyba, 瞠 dostaniesz wyra幡y sygna ).

Z kwiatkiem masz racj, rzeczywi軼ie jest skromna i mo瞠 czu si speszona.
ζpanie za r瘯 te w rachub nie wchodzi. SOG-a dostaniesz jak mi powiesz dlaczego nie mam jej obj望 r瘯 jak b璠 j odprowadza na przystanek i dlaczego mam jej nie poca這wa w policzek w ramach podzi瘯owania.

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wys豉na - 6 sierpie 2007 19:48      [zg這szenie naruszenia]

to ona Ci powinna podzi瘯owa za to, 瞠 TY j zaprosi貫, a nie ona Ciebie, to po pierwsze.
Kwiata nie kupuj. Na moje oko dziewczynie nie zale篡 na Tobie.

pozatym coraMietka dobrze prawi <yes>

"Atak kosmit闚 to nic w por闚naniu z atakiem g逝poty"
Moon

Ekspert -

Sebek16
 Wys豉na - 6 sierpie 2007 21:04      [zg這szenie naruszenia]

Lol. Ja si nie pyta貫m czy jej na mnie wg was zale篡, ale co zrobi by zale瘸這 i jak post瘼owa, 瞠by zauwa篡豉 we mnie odpowiedzialnego i pewnego siebie faceta.

fjern
 Wys豉na - 6 sierpie 2007 21:12      [zg這szenie naruszenia]

"瞠by zauwa篡豉 we mnie odpowiedzialnego i pewnego siebie faceta. "

z tego co pami皻am jeste軼ie jeszcze w wieku licealnym? Niestety w tym okresie dziewczyna sama nie wie czego chce, nie jest dla niej priorytetem odpowiedzialny, szarmancki facet(ten akurat to chyba nigdy nie jest) dziewczyny w tym wieku oczekuj czego innego.. chc si wyszale, zabawi by mie co wspomina. Og鏊nie nie bardzo w tym wieku jest czas na wapniackie restauracje...na to przyjdzie czas p騧niej IMO. Cho w sumie raz na ruski rok chyba nie zaszkodzi

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wys豉na - 6 sierpie 2007 21:53      [zg這szenie naruszenia]

troch w tym prawdy co m闚i poprzednik,
to nie jak w filmach, 瞠 idziesz to pi瘯nej restauracji, jeste gentelmenem z r騜, na dowidzenia zaprasza Ciebie do domu....
wypocisz si i wydasz pieni康ze NIEPOTRZEBNIE. Lepiej id嬈ie na jakie balety/impreze/park/jezioro/basen/kino/do jej domu/do Ciebie/tenis-penis itp, etc.
畝dne jakie gustowne restauracje z pi瘯n kolacj. id na pizze
Jej pewnie w g這wie nie "jakie" zwi您ki, chce si dziewczyna pobawi, Ty pewnie te. Teraz s wakacje, a nie ma jak to dobra zabawa na imprezie/dzia販e

/pzdr

"Atak kosmit闚 to nic w por闚naniu z atakiem g逝poty"
Moon

Ekspert -
[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 13 stron.   poprzednia | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

Przyja潯 a mi這嗆

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13