FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 22445 razy ¬

ROZRYWKA | Mi這嗆
Przyja潯 a mi這嗆 
[powiadom znajomego]    
Autor "Przyja潯 a mi這嗆"   

Sehekrama
 Wys豉na - 8 sierpie 2007 07:20      [zg這szenie naruszenia]

Nie by這 瘸dnej pora磬i ;D Na pocz徠ku sama si do mnie przytuli豉 na powitanie. Rozmowa sz豉 nam g豉dziutko, temat闚 by這 ogromnie du穎. Niestety nie chcia豉 za du穎 je嗆 (mo瞠 stres 軼isn掖 jej 穎陰dek, gdzie o tym czyta貫m) m闚i帷, 瞠 boli j brzuch i 瞠 mia豉 nie przyj嗆, ale jednak przysz豉 (zapewne co w stylu: "zobacz, po鈍i璚i豉m si dla Ciebie"). Po jedzeniu podzi瘯owa豉 mi bardzo, powiedzia豉, 瞠 mi這 jej si rozmawia這 ze mn (raczej szczerze m闚i豉, ona nie ma w zwyczaju kadzenia). Odprowadzi貫m j na przystanek (jaki czas obejmuj帷 ramieniem). Po pewnym czasie jednak wysz豉 z niej skromno嗆 i powiedzia豉, 瞠 za bardzo si zaanga穎wa貫m z tymi kwiatami i restauracj i 瞠 nie wie czego ja oczekuj oraz czy b璠zie w stanie temu sprosta (jednak za豉pa豉 ;p), uda這 mi si jako zr璚znie zmieni temat (by貫m zupe軟ie nieprzygotowany na taki tekst). Tu przed odjazdem poca這wa貫m j w policzek (nie broni豉 si, nawet odczu貫m jakby tego w豉郾ie chcia豉 na po瞠gnanie). Powiedzia貫m, 瞠 zadzwoni w sobot (wcze郾iej wywiedzia貫m si, 瞠 nie ma czasu w tym tygodniu).

Hmmm... po pierwsze i najwa積iejsze- do soboty nie dawaj znaku 篡cia. Po drugie- dziewczynie zale篡 na Tobie (zak豉dam, bo tego nie pisa貫, 瞠 na "randk" przysz豉 odstawiona jak wo幡y na dzie nauczyciela :p), ale oczekuje, 瞠 wyrazisz si jasno co do zwi您ku z ni. Wywar貫 na niej wra瞠nie tym spotkaniem- znam babki, kt鏎e dzi瘯uj z przyzwoito軼i, ale 瘸dna nie b璠zie kadzi, 瞠 jej si mi這 rozmawia這, je瞠li rzeczywi軼ie tak nie by這 :D Po trzecie- polecam jazd rowerem- je瞠li b璠ziesz mia szcz窷cie, to 豉鎍uch jej spadnie (mam nadziej, 瞠 umiesz za這篡, w razie czego :D).

Odwaga zwyci篹y豉.

Sebek16
 Wys豉na - 8 sierpie 2007 08:41      [zg這szenie naruszenia]

Hmmm... po pierwsze i najwa積iejsze- do soboty nie dawaj znaku 篡cia.

Mo瞠 masz racj, 瞠 powinna zat瘰kni.

zak豉dam, bo tego nie pisa貫, 瞠 na "randk" przysz豉 odstawiona jak wo幡y na dzie nauczyciela :p

Hehe, ubrana by豉 prze郵icznie- w tak fajn przewiewn sukieneczk a na nogach mia豉 klapki na wysokim obcasie. Pierwszy raz widzia貫m jej stopy z pomalowanymi paznokciami :D Nie wiem czy to tylko z逝dzenie, ale wydaje mi si, 瞠 zacz窸a bardziej dba o sw鎩 wygl康...

Po trzecie- polecam jazd rowerem- je瞠li b璠ziesz mia szcz窷cie, to 豉鎍uch jej spadnie (mam nadziej, 瞠 umiesz za這篡, w razie czego :D).

Ona bardzo lubi je寮zi na rowerze. Za這篡 豉鎍uch pewnie potrafi, cho nigdy tego nie robi貫m (podobnie by這 wczoraj z uprasowaniem sobie rzeczy i zacerowaniem dziurki na ko軟ierzyku- te m鎩 pierwszy raz :D).

U鄉iechnij si, jutro mo瞠 by gorzej.

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wys豉na - 8 sierpie 2007 12:40      [zg這szenie naruszenia]

ja pierdziele
przesadzasz, wyko鎍zysz si zaraz
najlepiej staraj si tak dalej, niech Cie rzuci to zmienisz nastawienie

Mo瞠 masz racj, 瞠 powinna zat瘰kni .

jak hvj

klapki na obcasie ? ja takiego cuda nie widzia貫m

uspokuj si !! to jest TYLKO zwyk豉 dziewczyna jak miliardy innych....

i nie ma vel troskliwo嗆 tylko vel mi瘯ka faja jak Kames0 napisa.
od pocz徠ku masz takie nastawienie jakby chcia dla niej jak najlepiej, za bardzo wchodzisz jej w dupe. Ona te musi si zaanga穎wa. to nie love story.
nie musisz by ss - s這dkim skurvielem i olewa j, nie ka盥y tak robi, ale jest takie co jak DYSTANS.

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2007-08-08 12:42:05

"Atak kosmit闚 to nic w por闚naniu z atakiem g逝poty"
Moon

Ekspert -

fjern
 Wys豉na - 8 sierpie 2007 13:06      [zg這szenie naruszenia]

ciekawe jakby zareagowa豉 wchodz帷 przypadkowo w ten temat

patrzy, 瞠 chodzi o ni i widzi pe軟o post闚 jak j wytresowa

Sebek16
 Wys豉na - 8 sierpie 2007 13:17      [zg這szenie naruszenia]

ciekawe jakby zareagowa豉 wchodz帷 przypadkowo w ten temat

patrzy, 瞠 chodzi o ni i widzi pe軟o post闚 jak j wytresowa

Ja jej linka nie prze郵 :D

smallblack
 Wys豉na - 8 sierpie 2007 14:24      [zg這szenie naruszenia]

Powodzenia. Ps 18 lat pi瘯ny wiek!

edit:
sp騧ni豉m si troche.

Zmieniony przez - smallblack w dniu 2007-08-08 14:25:04

i`m so excited and I just can`t hide it!

Sebek16
 Wys豉na - 8 sierpie 2007 16:34      [zg這szenie naruszenia]

sp騧ni豉m si troche.

Je瞠li chodzi o powodzenia na randk, to rzeczywi軼ie za p騧no. I tak mi si przyda- na kolejny telefon i kolejne spotkanie :P

Macie jaki pomys co mam jej powiedzie jakby wyskoczy豉 znowu z tymi w徠pliwo軼iami? Nie mog ca造 czas unika odpowiedzi. A je瞠li udziel jakiej przemy郵anej, to mo瞠 u豉twi sobie drog do jej serca :D

smallblack
 Wys豉na - 8 sierpie 2007 18:03      [zg這szenie naruszenia]

Powiedz jej wtedy, 瞠by nie szuka豉 dziury w ca造m.

i`m so excited and I just can`t hide it!

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wys豉na - 8 sierpie 2007 18:35      [zg這szenie naruszenia]

to Ty nie wiesz czego Ty od niej oczekujesz ?

napisz sobie ca陰 rozmow na karteczk i zerkaj co chwile...

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2007-08-08 18:36:14

"Atak kosmit闚 to nic w por闚naniu z atakiem g逝poty"
Moon

Ekspert -

fjern
 Wys豉na - 8 sierpie 2007 18:38      [zg這szenie naruszenia]

we si w gar嗆. Nie mo瞠sz zachowywa si jak leszcz. Wilki i kobiety wyczuwaj strach i niepewno嗆

[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 13 stron.   poprzednia | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

Przyja潯 a mi這嗆

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13