FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 22445 razy ¬

ROZRYWKA | Mi這嗆
Przyja潯 a mi這嗆 
[powiadom znajomego]    
Autor "Przyja潯 a mi這嗆"   

Sebek16
 Wys豉na - 8 sierpie 2007 20:23      [zg這szenie naruszenia]

Zastanawiam si teraz nad sensem wypowiedzi, ale z jej punktu widzenia. Jakiej odpowiedzi oczekiwa豉 ode mnie, bo bez powodu tego nie powiedzia豉?? Co chcia豉 us造sze... Tylko co??

U鄉iechnij si, jutro mo瞠 by gorzej.

Sebek16
 Wys豉na - 8 sierpie 2007 20:36      [zg這szenie naruszenia]

to jest TYLKO zwyk豉 dziewczyna jak miliardy innych....

Zapewniam Ci, 瞠 to nie jest zwyk豉 dziewczyna. Nawet bior帷 pod uwag hormony jakie mi przes豉niaj oczy :p Do tej pory mia貫m styczno嗆 ze sztucznymi, pustymi lalkami, dla kt鏎ych idea貫m jest 造sy dres- przez takie kobitki zacz掖em dzielic gatunek ludzki na: cz這wieka i kobiet. W. jest cz這wiekiem. Mo積a z ni normalnie porozmawia, nie wywy窺za si, nie ma na這g闚, jest pogodna, potrafi wybaczy... Dochodz do wniosku, 瞠 jest przedstawicielk gin帷ego gatunku kobiet.

U鄉iechnij si, jutro mo瞠 by gorzej.

fjern
 Wys豉na - 8 sierpie 2007 21:00      [zg這szenie naruszenia]

" Do tej pory mia貫m styczno嗆 ze sztucznymi, pustymi lalkami, dla kt鏎ych idea貫m jest 造sy dres- przez takie kobitki zacz掖em dzielic gatunek ludzki na: cz這wieka i kobiet. W. jest cz這wiekiem. Mo積a z ni normalnie porozmawia, nie wywy窺za si, nie ma na這g闚, jest pogodna, potrafi wybaczy... Dochodz do wniosku, 瞠 jest przedstawicielk gin帷ego gatunku kobiet. "

to, 瞠 nie si璕a dna intelektualnego jak puste lalki niestety nie 鈍iadczy o tym, 瞠 nie dzia豉 wed逝g dziwacznych kobiecych mechanizm闚. Im tak samo potrafi od***a i je郵i nie b璠ziesz jej trzyma twardo to lipton. Pos逝chaj czasem dziewczyn, same m闚i, 瞠 trzeba je czasem ostro na ziemi sprowadza bo nie potrafi kontrolowa samych siebie. Maj s豉b psychik.

a co do tej panienki... je郵i nie zmienisz toru dzia豉nia to b璠zie s豉bo. Skoro m闚i豉, 瞠 nie wie czego oczekujesz, nie jest na to gotowa to chce zasia w Tobie ziarno by nie mia za wielkich nadziei i w odpowiednim momencie delikatnie Ci oleje jakim tekstem.

Gdyby naprawde chcia豉 Ciebie jeszcze sprawdzi nic by nie m闚i豉 takiego.

musisz inaczej dzia豉

StoPRO
 Wys豉na - 9 sierpie 2007 00:17      [zg這szenie naruszenia]

Zapewniam Ci, 瞠 to nie jest zwyk豉 dziewczyna. Nawet bior帷 pod uwag hormony jakie mi przes豉niaj oczy

Hahaha

Juz po tobie

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wys豉na - 9 sierpie 2007 00:29      [zg這szenie naruszenia]

oj kolego kolego, mylisz si. ona jest taka sama jak WIELE innych, to tylko teraz Ci si tak wydaje. ale potem to samo stwierdzisz...
oczywi軼ie s puste, itp.. ale uwierz mi nie jest ona dla Ciebie nikim wyj徠kowym, jest zwyk陰 dziewczyn, z kt鏎a dobrze Ci sie gada i "raczej" wygl康a nie nagannie, czytaj 豉dnie.
my郵isz jak mi瘯ka faja, to 幢e

"Atak kosmit闚 to nic w por闚naniu z atakiem g逝poty"
Moon

Ekspert -

Romerro
 Wys豉na - 9 sierpie 2007 00:31      [zg這szenie naruszenia]

Sebek16 - zapewniam Ci 瞠 to najzwyklejsza dziewczyna jakich na tym 鈍iecie wiele Na razie z tob si dyskutuje jak ze 郵epym o kolorach (ale to norma - ka盥y z nas tak ma jak jest zauroczony). Ucz si na b喚dach starszych koleg闚 i postaraj si przejrze na oczy. Czytaj Poradnik dla desperat闚 (podwieszony link). Ona si waha ale raczej jest na ,,nie". Na pewno si do soboty nie odzywaj - daj jej czas A ty zamiast rozmy郵a lepiej id pogra w pi趾 albo um闚 si z jak捷 inna kole瘸nk na tenisa,pla瞠 Nie ta to inna..

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wys豉na - 9 sierpie 2007 00:34      [zg這szenie naruszenia]

dok豉dnie Tomku ;)

Moon

Ekspert -

Romerro
 Wys豉na - 9 sierpie 2007 00:41      [zg這szenie naruszenia]

這o widz 瞠 sam Don Corleone mnie zna;)

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wys豉na - 9 sierpie 2007 00:42      [zg這szenie naruszenia]

nawet nie wiesz od jak dawna kolego z podw鏎ka ;) zdziwiony ?
do autora posta, kiedy prawie ka盥ym by mi瘯k faj

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2007-08-09 00:51:11

Moon

Ekspert -

Romerro
 Wys豉na - 9 sierpie 2007 00:55      [zg這szenie naruszenia]

uderz do mnie na gg XXXXXXX (nie ma public gg) i rozja填 umys
BTW: 豉dna Pani w Profilu

Sorry za off topic

Zmieniony przez - Romerro w dniu 2007-08-09 00:58:53

Zmieniony przez - Romerro w dniu 2007-08-09 00:59:22