FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 17927 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Mi這嗆
Przyja潯 a mi這嗆 
Wy郵ij odpowied [powiadom znajomego]    
Autor "Przyja潯 a mi這嗆"   

Sebek16
 Wys豉na - 27 lipiec 2007 00:12        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz t逝szczu

Przeczyta貫m sobie temat "Jak rozkocha w sobie przyjaci馧k". Ja mam do嗆 podobny problem- zakocha貫m si w przyjaci馧ce. Niestety przychodz po pomoc do嗆 p騧no, bo pewne kroki ju poczyni貫m. Opisz mo瞠 od pocz徠ku.Mam 18 lat, w tym roku zaczyna mi si klasa maturalna, ale wakacje si jeszcze nie sko鎍zy造, wi璚 licz na pomoc :D. Z g鏎y przepraszam za chaos w relacji- cz這wiek nabuzowany oksytocyn i fenyloetylamin nie zawsze my郵i sk豉dnie :D

Mam w klasie przyjaci馧k (dla anonimowo軼i nazwiemy j W). Tylko z ni mog porozmawia jak z cz這wiekiem, reszta to raczej "lalki". Moje zainteresowanie jej osob w kierunku zwi您ku zacz窸o si po mojej 18, kiedy to kolega zwr鏂i mi uwag, 瞠 mam "skarb nie kole瘸nk" i powinienem dzia豉. My郵a貫m nad t spraw ca陰 noc i wiele d鏏 potem.

Pod koniec roku z biolki wypad豉 鈔ednia 3.5 dw鏔 osobom- mnie i jej (nie wierz w przeznaczenie, ale takie co a w oczy k逝je). Nauczycielka oczywi軼ie- r鏏cie referat :D No to zaprosi貫m W do siebie, 瞠by鄉y popracowali nad referatem. Podczas lu幡ej rozmowy wysz這, 瞠 chcia豉by spr鏏owa si w tenisie (niedaleko mnie jest kort- zn闚 taki zbie瞠k okoliczno軼i). No to ja j zaprosi貫m za ten referat (g堯wnie ona si produkowa豉) na kort. Byli鄉y tak 3 razy.

Potem wyjecha貫m na wakacje. Wys豉貫m jej kartk- ucieszy豉 si, bo j zaskoczy貫m. Wr鏂i貫m z wakacji z u這穎nym planem a ona wyjecha豉 na swoje. Nied逝go potem mia豉 imieniny- poszed貫m i zam闚i貫m kwiatka w kwiaciarni, 瞠by dostarczyli do jej domu (co prawda ona na wakacjach, ale rodzice w domu- te dobra rzecz, zrobi na nich wra瞠nie). Dzwoni貫m w jej imieniny z 篡czeniami: W dniu Twych imienin 篡cz Ci wszystkiego co najpi瘯niejsze i najlepsze, radosnych i pogodnych dni, pe軟ych szcz窷cia i mi這軼i. Aby ka盥y nadchodz帷y dzie by tym najwspanialszym dniem w 篡ciu i zawsze otaczali Ci kochajacy ludzie. Powiedzia貫m, 瞠 za ni bardzo t瘰kni i czekam a wr鏂i z wakacji, 篡czy貫m jej mi貫go wypoczynku i obieca貫m, 瞠 jak wr鏂i to do niej zadzwoni (rozmowa sko鎍zy豉 si, ale jeszcze us造sza貫m przeci庵貫 jezuu... [lub jejuu...] z wyd德i瘯iem raczej pozytywnym skierowanym do kole瘸nek). Wieczorem dosta貫m sms-a o tre軼i: "Dzi瘯uj za kwiaty". Odpisa貫m: "Ca豉 przyjemno嗆 po mojej stronie. Mam nadziej, 瞠 Ci si spodobaj." Wg. mnie to troch skromnie- za kartk podzi瘯owa豉 obszerniej (ale te nie przes康zam- mo瞠 potrzebuje czasu, 瞠by sobie przemy郵e pewne sprawy i tylko to zdo豉豉 logicznego wystuka na telefonie :D). Teraz planuj rozmow (mam tak z 9 dni), w kt鏎ej zainicjuj spotkanie. My郵a貫m o jakim obiadku: u mnie, u niej albo w restauracji. I teraz mam pro軸: mo瞠 kto oceni moje dzia豉nia i ca陰 sytuacj(ja si nie potrafi zdystansowa) oraz poradzi mi jak zainicjowa spotkanie (a w optymistycznym wariancie- jakie tematy porusza na spotkaniu, 瞠by zauwa篡豉 we mnie m篹czyzn a nie przyjaciela).

U鄉iechnij si, jutro mo瞠 by gorzej.

kemesO
Analityk
 Wys豉na - 27 lipiec 2007 00:32      [zg這szenie naruszenia]

us造sza貫m przeci庵貫 jezuu... [lub jejuu...]
Mo瞠 to by這:"jejuuuu, to zn闚 on"
Tak, wyrwa貫m z kontekstu

Musisz wyra幡ie okre郵i si, 瞠 chodzi o zwi您ek, czy co w podobie (ale nie proponuj jej tego, hehe). Ona musi widzie, 瞠 Ty chcesz czego wi璚ej ni, przyja潯, a potem odpowiednio zareagowa. Od tego wszystko zale篡 - albo b璠zie pozytywna odpowied albo zastopuje Ci i powie, 瞠 nie chce niszczy Waszej przyja幡i. W takim razie masz problem "z g這wy"

Zmieniony przez - kemesO w dniu 2007-07-27 00:34:00

zielony

Ekspert -

barssa
 Wys豉na - 27 lipiec 2007 00:46      [zg這szenie naruszenia]

Mnie si go軼iu uda這 z przyjaci馧k ... Powodzenia 篡cz.

yo3k
 Wys豉na - 27 lipiec 2007 02:03      [zg這szenie naruszenia]

wydaje mi sie ze wystarczajaco dal juz duzo powodow, aby mogla sie skapnac o co mu chodzi... mysle ze juz by "temat" mogla pociagnac i pokazac cos od siebie (bez glupich podtekstow:P) no albo jest nie kumata, w co watpie...
Zostaje wiec albo rozmowa szczera (dotyczaca zwiazku)albo odpuszczenie:)
Mysle ze musisz najpierw z orientowac sie czy ona cos do Ciebie ma, a potem ewentualnie zabrac ja na kolacje ;)

pieni康ze szcz窷cia nie daj...szcz窷cie daje ich wydawanie ;)

Sebek16
 Wys豉na - 27 lipiec 2007 09:52      [zg這szenie naruszenia]

Ja my郵, 瞠 ju co za豉pa豉 (cho mog si myli). Je瞠li chodzi o jaki szczeg鏊ny brak reakcji z tej strony, to o ile j znam- musi sobie to przemy郵e. B康 co b康, znamy si 2 lata (bez miesi帷a :P) i do tej pory nie wyskoczy貫m z czym takim. Co powinienem jeszcze zrobi, poza t rozmow i zainicjowaniem spotkania (cho dalej nie mam pomys逝 jak) ??

Zauwa篡貫m u siebie strasznie dziwn zmian. Wcze郾iej nic bym nie za豉twi osobi軼ie (jak tenis, kt鏎y wymaga rezerwacji), nie wykona豚ym do nikogo telefonu (a zw豉szcza do kobiety, wola豚ym sms-a wys豉), nie wyda豚ym zbyt du穎 na swoje starania (a tu ju troch posz這 i mam ochot wydawa dalej :D) a co najwa積iejsze nie planowa豚ym tego w taki spos鏏 (wszystko co robi staram si zaplanowa najbardziej szczeg馧owo jak umiem). Nie mam 瘸dnej praktyki w umawianiu si- zawsze stara貫m si zaprosi jak捷 dziewczyn do kina, ale z g鏎y zak豉da貫m, 瞠 si nie zgodzi (co si sprawdza這), a teraz jest inaczej. Teraz si staram.

Xanterss
 Wys豉na - 27 lipiec 2007 15:59      [zg這szenie naruszenia]

dziwna ta laska ;p Mogla by sie skapnac juz :) no ale nie ma to jak szczera rozmowa... wkoncu jej to powiedz !! jak nie bedzie kupac o co biega ;]

Messim
 Wys豉na - 27 lipiec 2007 20:33      [zg這szenie naruszenia]

Najlepsze sa rozwiazania najprostsze poprostu zadzown do niej i ja zapros do siebie do domu na kolacje. Wg mnie najlpesza jest spontanicznosc bo jak cos bedziesz planowal to z reguly cos pojdzie nie po twojej mysli i plany legna w gruzach....

Og鏊nie to jest zajebi軼ie

Sebek16
 Wys豉na - 28 lipiec 2007 09:02      [zg這szenie naruszenia]

Powiedzmy, 瞠 kolacj nie, bo nie wyp璠z rodzic闚 z domu, ale obiadek jest chyba tak samo dobrym pomys貫m (wieczorem mog豉by mie jakie obiekcje- ciemno i w og鏊e :D). A je瞠li chodzi o planowanie- czemu nie? Ja wiem, 瞠 chodzi Ci o to, 瞠bym si potem nie zawi鏚, ale ja planuj tylko krok w prz鏚. Teraz my郵 nad tym telefonem. Dopiero jak mi si uda (dalej licz na pomoc), to zaczn my郵e o dalszym kroku.

Miareczka
katechetka
 Wys豉na - 28 lipiec 2007 09:07      [zg這szenie naruszenia]

Nie wiem czmeu ale to " o jeejjuuu" mnie nagatywnie nastawi這.
Dziewczyny bywaj wredne i bawi si cudzym kosztem.Mo瞠 Ci traktowac jak natr皻a wi璚 uwa瘸j

Zaparo od kona lub restauracji to ju deklaracja innego zainteresowania. Wtedy si przekonasz jak to wygl康a.
A ona dawa豉 Ci jakie znaki, 瞠 to co wi璚ej ni robienia razem referatu?

stateczna 穎na swojego m篹a%-)

Ekspert -

Xanterss
 Wys豉na - 28 lipiec 2007 10:02      [zg這szenie naruszenia]

Autorze, te slowa "ojejuu" nie wiem jak to odebrac.. ty je slyszales wiec napisz... mowila to tak jakbys ty znow do niej dzwonil i meczyl ja czy raczej z milego zaskoczenia ?? bo jak tak czytam to dwojakie moze to miec znaczenie... ;p

Messim
 Wys豉na - 28 lipiec 2007 11:37      [zg這szenie naruszenia]

najlepiej za duzo nie myslec tylko robic wtedy jest owiele lepiej a dziewczyna ogniem przeciez nie zieje i nic ci sie nie stanie jak ci odmowi albo da kosza przynajmniej bedziesz mial jakies nowe doswiadczenie ktore zaprocentuje w przyszlosci

Og鏊nie to jest zajebi軼ie

[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 13 stron.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia | Wy郵ij odpowied

Przyja潯 a mi這嗆

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Warto przeczyta: Sara i riposta z JM | przyjaci馧ka | Randka a sposoby walki ze stesem | jak nie ta to nastepna... | Znajomi vs zwi您ek;-) | co lepsze | sobotni wieczor i blagania kobiety | Dziewczyna na imprezie-pomo盧ie | Problem z dziewoj | ehh.. problem z panienka | Odreagowanie po niepowodzeniu | Facet jak go zrozumie ??? | ζdne pi瘯ne dziewice mo積a tak jeszcze znale潭 | kwiatki na nk - dla ludzi o mocnych nerwach | Zaczepiacie/Podrywacie obce dziewczyny? | smsy | metal | funkcje dna | shazza | hiv | nike air force 1 | nadine jansen | randka alkohol | februs | trampling | nogi | cebularze | mercedes s | redwoma | gucci by gucci | ostrava | szwed-playboy | wypiek ze 郵iwkami | kebab | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.