FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2423 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Przyjaźń a miłość - uczucie & rozsądek? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Przyjaźń a miłość - uczucie & rozsądek?"   

h00jraq
 Wysłana - 20 lipiec 2009 10:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Przedstawię swój skomplikowany problem ...
Ja mam lat 20 a Ona 19 .I zupełnie się od siebie różnimy .Ona jest wulkanem energii ,ma coś co sprawia że przyciąga do siebie każdego .I mogła by mieć każdego - piękna/energiczna/pełna sexu ...Lubi się bawić/szaleć a nuda ją zabija .Ja jestem jej totalnym przeciwieństwem :/ .Mimo wszystko zakochała się we mnie a ja w Niej .Ja jestem odpowiedzialny/troskliwy .Za cel postawiłem sobie sprawić aby zapomniała o wszelkich troskach i swoich problemach ,aby była szcześliwa .Nigdy nie nalegałem żeby się z nią bawić bo wiem że nie dotrzymałbym jej kroku .Ale tak wyszło i wtedy znowu okazało się jak bardzo się różnimy .Dla mnie miłość zaczyna sie wtedy gdy szczescie tej drugiej osoby staje się ważniejsze niz moje .Chciałem żeby mnie zostawiła bo miałem wrażenie że dusi się ze mną ,że nie może być sobą .Ale ona wtedy powiedziała coś co sprawiło że nie wiem co mam zrobić ...Coś w stylu
Nie potrafie Cie zostawic bo nikt nigdy nie dal mi tak wiele jak Ty .Jestes cudownym człowiekiem ...Itd...
Ja zawsze probowalem sobie tak tlumaczyc ze w zyciiu kazdego przychodzi okres kiedy pewnosc/spokoj dnia nastepnego jest wazniejszy niz chwile zabawy .Ale mam sie ludzic ze rozsadek z odrobina uczucia wygra z tymi wszystkimi roznicami ?Troche rozmawialismy o tym ze moze to minie , ze jako przyjaciele lepiej sie dotrzemy i moze cos z tego bedzie .Ale chyba sie lodze ...

MarvBoy
 Wysłana - 20 lipiec 2009 10:28      [zgłoszenie naruszenia]

aleś tępy pacan ja *******e. Napisz lepiej jakiś wiersz, albo uzupełnij wpisy na swoim emo blogu bo nie nadajesz się na związki.

Ekspert -

Sivyyy
 Wysłana - 20 lipiec 2009 10:34      [zgłoszenie naruszenia]

oemgie

trolololo

Znawca -

Sadie662
 Wysłana - 20 lipiec 2009 10:36      [zgłoszenie naruszenia]

Szukasz dziury w całym. Po co się pytam robisz problemy? :/

Ale my tworzymy świat, w którym ktoś oblicza czas....
Ale my wierzymy wciąż, że nad nami czuwa los...

fredens
 Wysłana - 20 lipiec 2009 10:39      [zgłoszenie naruszenia]

Marv ładnie to ujął
od siebie dodam, żeś miętka pisdeczka. Z takim podejściem daleko nie zajdziesz, a panna oleje cie sikiem prostym

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -

h00jraq
 Wysłana - 20 lipiec 2009 10:42      [zgłoszenie naruszenia]

Hehe no coz jednak co forum to userzy ;] .Robienie flejmu zawsze jest na topie a czlowiek tak sie wysilal:D .BTW waszym torem mysleniowym bo zapewne jest zupelnie inny tez daleko nie zajdziecie:]

h00jraq
 Wysłana - 20 lipiec 2009 10:43      [zgłoszenie naruszenia]

Do kasacji w sumie ^^

fredens
 Wysłana - 20 lipiec 2009 10:45      [zgłoszenie naruszenia]

jak już cie oleje to przypadkiem nie zakładaj nowego tematu, że jesteś załamany. Takich jak ty było tu mnóstwo. Nie jedno chcieli udowodnić
już widać frustracje

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -

Sivyyy
 Wysłana - 20 lipiec 2009 10:47      [zgłoszenie naruszenia]

Nie no dlaczego gify nie działają...to miał być piękny facepalm xD

Tak jak to ujął Sadie; nie szukaj dziury w całym bo wetkniesz palec tam gdzie nie trzeba ;)

trolololo

Znawca -

h00jraq
 Wysłana - 20 lipiec 2009 11:01      [zgłoszenie naruszenia]

Spoko nie ma potrzeby zakladac nowego topiku ;] .BTW tutaj raczej by sie przydał double faceplam ze startreka ;]

Robercik91
 Wysłana - 20 lipiec 2009 11:07      [zgłoszenie naruszenia]

"Nie potrafie Cie zostawic bo nikt nigdy nie dal mi tak wiele jak Ty .Jestes cudownym człowiekiem ...Itd... " - te zdanie powinno Ci wystarczyć, może nie pomyślałeś ale ona pewnie szuka spokojnego chłopaka a nie dyskotekowego maniaka seksualnego...
Potrzebuje takiego jak Ty bo wie ze Ty w przyszłości pójdziesz do pracy i zarobisz na nią i może wasze dziecko (jeśli takowe się kiedyś zdarzy) Wiec jest widocznie na tyle dojrzała ze szuka kandydata na męża, a nie chłopaka na miesiąc ...

"Ja zawsze probowalem sobie tak tlumaczyc ze w zyciiu kazdego przychodzi okres kiedy pewnosc/spokoj dnia nastepnego jest wazniejszy niz chwile zabawy" - spokojnie wybawi się wyszaleje i będziesz miał spokój, weź daj jej się bawić póki młoda jest, bo jak nie teraz to kiedy? Kiedyś się tam hajtniecie i będziesz miał ten spokój...

i tak jak pisali wyżej nie szukaj dziury w całym, najważniejsze ze ty Ją kochasz i ona ciebie... dopóki Cię w trakcie zabawy nie zdradza jest OK :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Przyjaźń a miłość - uczucie & rozsądek?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Miękka faja/Stalowe jaja ;) | emocjonalny trójkat | Jak spędzacie wolny czas? | Problemy | Moment prawdy - teledurniej | ot taka historia bez happy endu ;-) | problem z dziewczyną... | POROZMAWIAJ Z NIĄ ! | Co za zbieg okoliczności... | pomocy!!! | rozmowa z kobietami | Musze się was o coś spytać. | O czym rozmawiać na spacerze? | zostane samotnikiem | poderwanie znajomej dziewczyny | Jak poprawić humor kobiecie? | seksowne | butterfly | ozonowanie klimatyzacji | zrob zadyme | zrob dym | Barbara Kurdej | marta pietrzak dolce cabana | vera | perepeczko | See thru | jak złamać kod na mikro sd | RINOT ZDJECIA | ilona ostrowska | Nicee | wojaczek | pewność | ćwiczenia na korzonki | saikolank | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.