FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4832 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Przyjaciółka?Czy coś więcej..Pomóżcie:) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Przyjaciółka?Czy coś więcej..Pomóżcie:)"   

pawel1994
 Wysłana - 18 październik 2009 10:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Więc tak..W grudniu 2008 roku zakochałem sie po uszy w Izie:)Pisałem z nią na gg,gadałęm w szkole,po sylwestrze spytałem sie czy moze byc cos wiecej niz tylko przyjazn ona powiedziała ze raczej nie..Traktuje mnie jako kolege nawet przyjaciela ale nic więcej..Po sylwestrze na 3,4 miesiace kontakt z nia mi sie urwał..Na przełomie kwietnia zaczełą do mnie pisac sms,wypytywac kolezanki co tam u mnie słychac itp.,itd:)Az wkoncu zaczałem sie z nia spotykac,gadac czesto w szkole i poza szkołą..Nadeszły wakacje i powiedziałą swojej kolezance ze "Mogla by robic ze mna wszystko tylko nie chodzić'(mam na mysli całowanie,przytulanie).Cały sierpień sie z nią spotykałęm i Pod koniec wakacji spotkałęm sie z nia gadalismy z 3 godziny i sie zaczelismy całowac..Na nastepny dzien całowałęm sie z inna dziewczyna ktora sie we mnie zabujała i Iza się o tym dowiedziała..I się okazało ze Izabela chciała ze mna byc ale juz niechce,myslalem ze nie mam jakichkolwiek szans, dlatego całowałem sie z inna bo wiedziałęm ze z Izą i tak mi nie wyjdzie bo ona mnie po prostu nie chce..A jednak prawda byłą inna,Teraz jak się rozpoczął rok szkolny w szkole non stop z nia gadam,na kazdej przerwie,ucze sie z nia poza szkołą,spotykamy się a ostatnio wyznała mi ze Ona czuje do mnie tylko przyjaźń..:( i z tego chyba nic NIGDY nie będzie i to mnie załamało..:( POniewaz duzo osob mi mowilo ze z tego napewno cos bedzie,bo widzą jak ona sie na mnie patrzy i wgl,ze pasujemy do siebie..:( Ja i tak teraz nieche miec zwiazku..Ale chciałęm sie do niej zblizyc,poznac jeszcze lepiej,i jak ja będe gotowy i ona to,że spróbujemy razem ale niestety:( Okazało sie ze prawda inna..

Teraz jestesmy bardzo dobrymi przyjaciolmi..Jak myslicie jest jakakolwiek szansa na Miłość??

Problem lezy w tym ze niewiem co mam robic,bo na chce sie ze mna spotykac,całowac,przytulac,itp:) Ale nie chce ze mną być..:(

Mówi ze nie potrafi się we mnie zakochać..:(

Jak myślicie sytuacja jest bardzo beznadziejna??Dam rade ją w sobie rozkochać??:) Proszę o Pomoc:) Naprawdę ważne:)

Amavi
 Wysłana - 18 październik 2009 10:23      [zgłoszenie naruszenia]

musisz z nia szczerze porozmawiac o co jej tak naprawde chodzi, bo mi sie wydaje ze ona sie toba bawi z twoimi uczuciami jesli ona mowi ze nie chce z toba byc ale calowanie przytulanie tak ,to cos jest nie tak a z tego wynika ze ona ci sie podoba jesli na to sie dalej bedziesz zgadzal potem bedziesz tego bardzo zalowal bo sie toba pobawi i kopnie w d... takze porozmawiaj z nia powaznie albo tak albo tak .

Zmieniony przez - Amavi w dniu 2009-10-18 10:24:12

grun1410
 Wysłana - 18 październik 2009 10:24      [zgłoszenie naruszenia]

powinieneś się ogarnąć i zapanować nad Izą. Facet musi być górą.
I nie wierz w jakieś idee platonicznej miłości tylko ostro do przodu.

Amavi
 Wysłana - 18 październik 2009 10:25      [zgłoszenie naruszenia]

badż meżczyzną

Zmieniony przez - Amavi w dniu 2009-10-18 10:26:20

xitrance
Lord Of Trance
 Wysłana - 18 październik 2009 10:42      [zgłoszenie naruszenia]

Syndrom psa ogrodnika

Sama Cię nie chce, leci w chvja jak może, ale jednocześnie wydaje jej się, że jak jesteś jej przyjacielem(), to możesz być wyłącznie jej. Jeżeli chcesz, żeby zaczęła Cię traktować choć trochę jak faceta, to ******* te jej fochy i inne pierdy, nie rób sobie nic z tego, jak zobaczy Cię z inną laską, nie chciała być z Tobą, to chyba masz prawo obracać inne laski, no nie? Zmanipulowała Cię jak dziecko, a Ty po tym jej fochu o tą laskę, pewnie jeszcze się tłumaczyłeś i ją przepraszałeś, mam rację?

- Wodzu! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie, możemy atakować w każdym kierunku

Ekspert -

pawel1994
 Wysłana - 18 październik 2009 10:51      [zgłoszenie naruszenia]

No masz rację:d:D Myslalem ze jeszcze tamto odkrece wtedy w wakacje..Tylko ja narazie niechce mieć dziewczyny..A ona chłopaka,więc może w tym jest pies pogrzebany??Jak sie ona wkoncu zdecyduje to moze się uda??Jutro z nia pogadam szczerze w szkole ze albo Jestem przyjacielem,Albo kims więcej dobrze mówie??:)

Amavi
 Wysłana - 18 październik 2009 10:59      [zgłoszenie naruszenia]

tylko się nie rozmyśl w ostatniej chwili:)

pawel1994
 Wysłana - 18 październik 2009 11:03      [zgłoszenie naruszenia]

Na pewno się nie rozmyśle..Ona jest naprawde cudowna.:D Wczoraj mi powiedziała ze ona chce się całować ze mna języczkiem i wgl to wszystko:D Tylko żebym sobie nadzieji nie robił,pod takim warunkiem..Rozumiecie cos z tego??:(

xitrance
Lord Of Trance
 Wysłana - 18 październik 2009 11:08      [zgłoszenie naruszenia]

Pogadać jak najbardziej, ale Ty nie masz się jej PYTAĆ co ona sądzi o tym wszystkim, o was, tylko co powiedz jej, co TY o tym wszystkim sądzisz. Postaw jej ultimatum, albo się określi czego właściwie od Ciebie chce, albo nara. Albo będzie z Tobą, albo idziesz wyrywać inne dupy i lejesz na nią.

- Wodzu! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie, możemy atakować w każdym kierunku

Ekspert -

pawel1994
 Wysłana - 18 październik 2009 11:16      [zgłoszenie naruszenia]

PO wiem jej tak:PRzyjaźn to jest coś takiego ze się przyjaźnimi,spotykamy i wgl tak jak z chłopakiem tylko bez zadnych pocałunków,przytulania..A nie że TY chcesz ze mna wsyzstko robić a niechesz ze mną byc..I juz nigdy w swiecie,Do konca mojego i twojego zycia nie jestesmy razem.. ALbo jestesmy mega,super kumplami i jest mozliwosc że kiedys w przyszłości będziemy razem..:)Mósisz mi po prostu powiedzieć czego ode mnie chcesz..:) Dobrze brzmi?;d

pawel1994
 Wysłana - 18 październik 2009 11:34      [zgłoszenie naruszenia]

Hejj??!!!Żyjecie?;D:D

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Przyjaciółka?Czy coś więcej..Pomóżcie:)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Warto przeczytać: Co to jest niby? | Znudziła mi się dziewczyna - kryzys w związku czy szczeniacka niedorzała miłość | Pomózcie | problem z zapoznaniem | O co się założyc? | szybka odp. | Jak wyjść z twarzą z niezręcznej sytuacji? | Hmm...Co robic? | gdzie ?? co ?? | Zapoznanie nieznanej dziewczyny podczas spaceru z psem | Szczegóły, szczególiki | odbijanie %-) | Dlaczego ludzie są głupi? | Trzyma mnie na dystans | Rozstanie po 5 latach, problem | Czy mężczyzna u boku niezbyt urodziwej kobiety może czuć się szęśliwy? | erotyczne historie | mama i syn seks | wpust i wielowypust | lenovo | olbrzymi penis | kąpielówki | biała bielizna | mania | seks z mamą | sex gry | jogi | Urszula Pienkos | playboy listopad 2016 | opowiadania erotyczne mama | sex z grubaską | Members of mayday 2002 | UW UNIWERSYTET | butelkę | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.