FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 58261 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Przyjaciel dziewczyny 
[powiadom znajomego]    
Autor "Przyjaciel dziewczyny"   

gonnti
 Wysłana - 4 marzec 2006 11:40        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam pytanie? Czy wasze dziewczyny mają przyjaciół? Moja ma, wszystko mi o nim mówi itd. że to tylko przyjaciel itd. czasami spotkają się na piwo, ja jej na to pozwalam, czy powinienem być zazdrosny?

pl4y3r-pl
 Wysłana - 4 marzec 2006 11:42      [zgłoszenie naruszenia]

to tzw cichy przyjaciel jak sobie ufacie to olej jak nie to sie martw...

krytykant
 Wysłana - 4 marzec 2006 11:45      [zgłoszenie naruszenia]

pewnie, że powinieneś, takie przyjaźnie kończą się zawsze jednym, ja też byłem przyjacielem laski swojego dobrego kumpla, chodziliśmy na "piwo", a w rzeczywistości na spacery nad jeziorkiem, za ręke, więc do lasu z chamem, ja tez jestem przewrażliwiony na takie coś, bo moja laska też coś świrowała i poszła w trase wiec pilnuj jej, a przyjaciela na przejażdżke weź po wertepach, na zaszczytnym miejscu w bagażniku

Bez gwiazdy nie ma jazdy.

Znawca -

adamdial
 Wysłana - 4 marzec 2006 11:46      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm zazdrość - wiesz zazdrość niszczy związek. Najlepiej jakbyś poznał troche tego jej "przyjaciela", czy on ma też dziewczyne, itp. Popros swoja dziewczyne aby Cie z nim zapoznała, w końcu będą z nia w związku nie jesteś tylko kochankiem, bo jesteś również przyjacielem.

Tylko Ją mogę kochać tak jak kocha się tylko raz//KCM:***

FILIPPOO
 Wysłana - 4 marzec 2006 11:48      [zgłoszenie naruszenia]

a ty tego przyjeciela znasz chociaz ? w kazdym badz razie... badz czujny :]

"My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze...
o chwilach, które mogły być piękne, a nie były...
o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostały na zawsze niewidoczne pod piaskiem...."

Znawca -

gonnti
 Wysłana - 4 marzec 2006 11:49      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki za odpowiedzi:) Krytykant przeraziłeś mnie....

FILIPPOO
 Wysłana - 4 marzec 2006 11:51      [zgłoszenie naruszenia]

a ty lepiej nie siedz na forum tylko lec do lasu ich poszukaj nie no poznaj sie z przyjacielem a najlepiej to wybierzcie sie gdzies w 3 na piwko i wyczaisz kolesia , co to za typ :]

"My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze...
o chwilach, które mogły być piękne, a nie były...
o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostały na zawsze niewidoczne pod piaskiem...."

Znawca -

pl4y3r-pl
 Wysłana - 4 marzec 2006 11:52      [zgłoszenie naruszenia]

no wiadomo baby takie sa... ja sie wku*wialem na kazdego jelopa ktory co kolwiek zagadywal heh lepiej dmuchac na zimne

przemolino
 Wysłana - 4 marzec 2006 11:54      [zgłoszenie naruszenia]

to chyba piekny układ dla twojej dziewczyny tylko uwazaj jak bedziecie mieli kryzys..

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 4 marzec 2006 12:04      [zgłoszenie naruszenia]

to zalezy jak czesto na to piwo sie spotykaja

kiedys pracowalem z taka kelnerka i mowila mi, ze jej facet tez byl zazdrosny o jej takiego przyjaciela, ale kiedy dowiedzial sie, ze ten koles to gej, to juz nie bal nic. i mysle, ze to jest jedyny zdrowy uklad. co z tego, ze ma kolegow, to luz. kolezanki to nawet i ja moge miec, ale taka przyjazn to do czegos zmierza prawie zawsze, z ktorejs ze stron. w sumie tez chcialbym miec jakas taka przyjaciolke

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Ekspert -

atomson
 Wysłana - 4 marzec 2006 12:19      [zgłoszenie naruszenia]

To chodz sobie z nimi na piwo też, czemu ma jej to przeszkadzac skoro jestes z nia itp.. itd.. :)

Mnie też takie rzeczy w****iaja niby jacys przyjaciele albo nawet jacys nowo poznani typi, bo jestem strasznie zazdrosny ale zawsze jak cos sie o kogos pytam to jej odpowiedz jest taka zebym sie nee martwil ani nee byl zazdrosny: ALE ON JEST ŻONATY albo ON MA DZIEWCZYNE.. a ja jej zawsze na to: ALE TO O NICZYM NIE ŚWIADCZY.. hehe bo taka jest prawda.. od czego są zdrady ??

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 47 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Przyjaciel dziewczyny

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47