FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2134 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Przyjazn 
[powiadom znajomego]    
Autor "Przyjazn"   

melody87
 Wysłana - 21 marzec 2008 22:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

mam PyTanko jak sadzicie czy przyjażn pomiedzy chłopakiem a dziewczyną istnieje??

ZaMYslOna

Remigyush
 Wysłana - 21 marzec 2008 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

xxBARANxx
 Wysłana - 21 marzec 2008 22:49      [zgłoszenie naruszenia]

takich tematów było od chvja , zreszta jakiej odpowiedzi oczekujesz " tak , istnieje " , albo " nie , nie istnieje "

Specjalista -

Mati_20
 Wysłana - 21 marzec 2008 22:53      [zgłoszenie naruszenia]

A czy wieloryb może wyjść za człowieka??????? Boższzzzzzzzzzzz nie ma przyjaźni między tymi dwoma płciami! Nie ma i nie będzie!!!!!!!!!!!

xxBARANxx
 Wysłana - 21 marzec 2008 22:55      [zgłoszenie naruszenia]

ja uwazam ze może być taka przyjaźń , ale juz był taki temat.

Zmieniony przez - xxBARANxx w dniu 2008-03-21 22:58:55

Specjalista -

Mati_20
 Wysłana - 21 marzec 2008 23:02      [zgłoszenie naruszenia]

Każdy pewnie ma jakieś zdanie na ten temat! Ale wg mnie taka przyjaźn jeśli by zaistniała to nie ma sensu! Oczywiście to jest moje zdanie i nie każdy musi sie z tym zgadzac! A owszem taki temat juz był i to nie raz!:D pozdrawiam

bested
 Wysłana - 21 marzec 2008 23:03      [zgłoszenie naruszenia]

ni ema przyjaźni miedzy kobieta a mężczyzną... bo zawsze po jakimś czasie jedna strona oczekuje czegoś więcej..

ja się nie ścigam więc nikt mnie nie dogoni!

xxBARANxx
 Wysłana - 21 marzec 2008 23:05      [zgłoszenie naruszenia]

a co jeśli żadna ze stron nie oczekuje czegoś więcej bo sie sobie kobieta i mężczyzna nawzajem nie podobaja , a tylko przyjaźnią ?

Specjalista -

Mati_20
 Wysłana - 21 marzec 2008 23:08      [zgłoszenie naruszenia]

Basted ma racje! Tak jest zawsze a jeśli nie zawsze to często! Sam to przerabiałem!

xxBARANxx
 Wysłana - 21 marzec 2008 23:14      [zgłoszenie naruszenia]

Zwracam honor - ja nie przerabiałem chociaż własciwie to znam temat- znam przypadki takich przyjaźni gdzie nie musza zaraz razem być facet z kobietą , czy sie ruchać...

Zmieniony przez - xxBARANxx w dniu 2008-03-21 23:15:07

Specjalista -

Mati_20
 Wysłana - 21 marzec 2008 23:16      [zgłoszenie naruszenia]

Ja na początku tez tak myślałem i byłem święcie przekonany ze tak pozostanie! Ale sie myliłem! I stąd moje zdanie na temat tej przyjaźni!!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Przyjazn

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: po***ane :/ | Co jest... | Zmęczenie ? | Wiosenny spampost SINGLI vol.41 by kulmas | Znienawidził mnie, za to, że coś do niego czuję. | Problem?? | Jak to jest z mysleniem u kobiet ? | DORADZIE MI DAJE SOG | 500 km | maly dylemat | Wieczór panieński;-) | Co zrobić by mi wybaczyła ?? | Czy... | Help.. | wirtualna przyjaźń ;] | Jak poderwac dziewczyne na imprezie ;?? | opryszczka | chica bomb | odstawienie alkoholu | szulim | kawały o murzynach | mac miller | kulmas | dojrzała kobieta | starsza | stwka wieksza niz zycie | ckm playboy | lg 32lv5300 | Laura Łacz | rap | Raskus | maciej_tbs | kukulek | spirala | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.