FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2989 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Przyjazn --> Milosc 
[powiadom znajomego]    
Autor "Przyjazn --> Milosc"   

Xanterss
 Wysłana - 26 lipiec 2007 12:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam Temat prosze Potraktowac powaznie .. Otoz od dosc dlugiego czasu Przyjaznie z Pewna Dziewczyna Swietnie sie rozumiemy, duzo rozmawiam, spotykamy sie.. Naprwde bardzo dobrze sie przy niej czuje Chcialbym przeniesc ten zwiazek na inny poziom... wyzszy poziom Tylko niewiem czy ona bedzie chciala... wiem ze jej sie podobam z wygladu jak i z charakteru bo kiedys rozmowa przeszla na ten temat i mi o tym powiedziala lecz nic wiecej.. Tu pojawiaja sie moje pytania do osob z wiekszym doswiadczeniem lub ktorzy przezyli podobne sytuacje... Czy warto probowac ? i jak to zrobic? jak bylo u was? z gory dzieki za rozsadne odpowiedzi

Zmieniony przez - Xanterss w dniu 2007-07-26 12:18:50

juvenile..
 Wysłana - 26 lipiec 2007 12:25      [zgłoszenie naruszenia]

hmm..Ty najlepiej znasz sytuację i skoro uważasz że ona może być chętna to warto zaryzykować,jednak zawsze może się okazać że to tylko Twoje wrażenie,a ona traktuje Cie wyłącznie jak przyjaciela i później moga być problemy z utrzymaniem Waszej przyjaźni...myslę że najpierw powinieneś się zorientować jakimś sposobem co ona czuje do ciebie i czy ewentualnie to mogłoby przerodzić sie w miłośc,bo jesli nie to nie wiem czy jest warto ryzykować,
pozdrawiam...

Xanterss
 Wysłana - 26 lipiec 2007 12:42      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki Wiesz... z tego co rozmawiamy podoba jej sie pare chlopakow ale mowila mi ze "tylko podoba"... mi mowila to samo ze jestem ladny ale wiesz... ciezko bedzie cos wybadac, Ona jest naprawde fajna dziewczyna.. ma ktos moze jakies sprawdzone sposoby zeby wlasnie to wybadac? niechce mowic jej prosto z mostu bo wlasnie jak napisales boje sie o przyjazn... pozdrawiam

RozkosiQ
 Wysłana - 26 lipiec 2007 13:32      [zgłoszenie naruszenia]

Wyczuj jak to jest u niej Często zwykła znajomość sama od siebie zamienia się w coś więcej..

Człowiek niby niczego nie świadom... a zwykła "przyjaźń" zmienia się w miłość

Mam nadzieję, że dziewczyna czuje tak samo jak Ty

Fuck me like you hate me...

Znawca -

hazzr
 Wysłana - 26 lipiec 2007 14:00      [zgłoszenie naruszenia]

Otoz od dosc dlugiego czasu Przyjaznie z Pewna Dziewczyna

gdyby widziała w tobie mężczyzne już dawno zaciągneła by cię do wyrka ;)) jeżeli myślisz że jakaś dziewczyna jest twoją przyjaciółką to znaczy że zle to rozegrałeś :D

Behemot_
 Wysłana - 26 lipiec 2007 14:14      [zgłoszenie naruszenia]

Hazzr spokojnie, oni pewnie gimnazjum , moze laska jest niesmiala i nie bedzie robic pierwszego kroku a tez ma na niego chetke

uważaj na marzenia bo one sie spełniają

juvenile..
 Wysłana - 26 lipiec 2007 14:19      [zgłoszenie naruszenia]

niewiem,może powiedz jej ze masz kogoś na oku,że ci się podoba i zobacz jak na to zareaguje...chyba bedzie widać czy cieszy się że jej najlepszy przyjaciel znalazł sobie kogoś,czy jest przygnebiona bo czuje do ciebie coś więcej... powodzenia!!

juvenile..
 Wysłana - 26 lipiec 2007 14:21      [zgłoszenie naruszenia]

a i pamiętaj że nawet jesli ona coś do ciebie czuje,to może poprostu udawać ze się z tego cieszy,ale to raczej bedzie do odróżnienia:))

hazzr
 Wysłana - 26 lipiec 2007 14:24      [zgłoszenie naruszenia]

behemot fakt :)

bf_stan
 Wysłana - 26 lipiec 2007 14:43      [zgłoszenie naruszenia]

Xanterss
Dziewczyny traktuja Cie jako przyjaciela gdy nie wiedza jakie sa twoje zamiary. Moze nie dajesz jej wystarczajacych znakow, wiec i ona passuje. Wypijcie 2 browary i sprzedaj jej kissa. Jak Ci potem powie, ze to nieporozumienie, to jej powiesz ze juz byles po alko i ci sie "lovelas" wlaczyl. A jesli jej sie podobasz to Ci tak nie powie i akcja nawiaze sie juz sama Nie musisz tego sposobu probowac jesli potrafisz wczesniej wyczuc, ale zakladam, ze nie potrafisz, skoro piszesz o tym na forum. Takze powodzenia i DZIALAJ cos! Nie masz nic do stracenia, o przyjazn sie nie boj, bo jak masz miec kisiel w gaciach przy niej to to wcale nie jest zadna Twoja przyjaciolka. Wiesz co masz robic.

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

rhp
 Wysłana - 26 lipiec 2007 17:05      [zgłoszenie naruszenia]

podobna sytuacje mialem. po wielu miesiacach friendship pomyslalem zebysmy przeszli na cos wiecej i na poczatku tip top a po 2 tygodniach ni z gruchy ni z pietruchy powiedziala mi ze nic z tego nie bedzie. i tym sposobem end of friendship

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Przyjazn --> Milosc

Strony: 1 2 3 4