FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2966 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Przyjazn --> Milosc 
[powiadom znajomego]    
Autor "Przyjazn --> Milosc"   

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 26 lipiec 2007 18:07      [zgłoszenie naruszenia]

lepiej żałować czegoś co się zrobiło, niż żałować, że czegoś się nie zrobiło

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Znawca -

Sweet69
 Wysłana - 26 lipiec 2007 18:14      [zgłoszenie naruszenia]

bo kiedys rozmowa przeszla na ten temat i mi o tym powiedziala lecz nic wiecej..

skoro o tym powiedziała, to pewnie dzieczyna nieśmiała, czekała na twój ruch i żeś szansę zmarnował

działaj lato w pełni

Ekspert -

Xanterss
 Wysłana - 26 lipiec 2007 20:03      [zgłoszenie naruszenia]

heh... dzieki chlopaki za rady :D Tylko problem mam w tym ze ja nizadzialam gdy niebede pewny... chcialbym znac zdane dziewczyny jesli jest tu taka jak to wy macie... jesli jestescie z kims w przyjazni bardzo sie lubicie i podobacie sie sbie chcieli byscie cos zaczynac w takiej sytuacji ?? ehh... Kurde aby problemy z tymi dziewczynami... chyba bede gejem albo ksiedzem nie no zart... Serio... cholernie mi na dziewczynie zalezy ..
:)

regz
 Wysłana - 26 lipiec 2007 22:12      [zgłoszenie naruszenia]

Chyba kaazdy przez cos takiego przechodzil ja podobnie myslalem kombinowalem i zostalem w ten sposob zrobiony w ****a. Nauczka na przyszlosc...
A tak btw to watpie zeby ktos ci cos poradzil bo kazda laska jest inna i ma innaczej "nasrane" w glowie

Xanterss
 Wysłana - 27 lipiec 2007 06:51      [zgłoszenie naruszenia]

czysta prawda

RozkosiQ
 Wysłana - 27 lipiec 2007 07:22      [zgłoszenie naruszenia]

Autorze - weź pod uwagę, że każdy czlowiek jest inny.

Kobieta się wypowie, powie jak to byłoby u niej... ale u tej Twojej panny może być całkiem inaczej..

Tak jak dort napisał - taką też zasadę wyznaję - Lepiej żałować, że się coś zrobiło, niż pluć sobie w twarz że się nie zaryzykowało..

Fuck me like you hate me...

Znawca -

bf_stan
 Wysłana - 27 lipiec 2007 09:59      [zgłoszenie naruszenia]

bo kazda laska jest inna i ma innaczej "nasrane" w glowie

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

Methos
 Wysłana - 27 lipiec 2007 10:45      [zgłoszenie naruszenia]

do autora : jesli ci zalezy i widzisz szanse, to zaryzykuj, bo zycie masz tylko 1, a czas ci się nigdy nie cofnie

bo jak to ktoś powiedział - lepiej przeżyć 1 dzien jako lew, niz całe zycie jak owca... czy jakos tak

Ekspert -

Misiu 105
 Wysłana - 27 lipiec 2007 12:18      [zgłoszenie naruszenia]

Skoro już ci powiedziała że jesteś dla niej tylko przyjacielem i nic więcej to oznacza że już cie włożyła do szuflady przyjaciół i teraz będzie ci się już z tego trudno wygrzebać. Świetnie się dogadujecie, ona ci się zwierza, tak więc ewidentnie traktuje cie jak swoją przyjaciółke z którą może o wszystkim porozmawiać. A to zły prognostyk. Po pierwsze musisz zacząć spotykać się z innymi dziewczynami. Nie możesz się zachowywać tak jakby tylko ona dla ciebie istniała. Wymyślaj jakieś rywalizacje, zakłady między wami żeby np. ten kto wygra robi masaż lub coś w tym stylu. Przestań się z nią spotykać, dzwonić itp, zerwij z nią kontakt na jakiś czas żeby przestała o tobie myśleć jak o męskiej przyjaciółce. Pozwól jej zatęsknić za sobą. Kiedy z nią rozmowiasz np po tej przerwie, staraj się opwiadać o dziewczynie którą właśnie poznałeś(użyj wyobraźni ) Niech zauważy że nie ma cie tylko dla siebie.

Xanterss
 Wysłana - 27 lipiec 2007 15:12      [zgłoszenie naruszenia]

Misiu 105 !! Jak myslisz ze nie sptoykam sie z innymi to glupi jestes, zawsze sie ma jakas na boku a taki masazyk to by sie przydal...
Tak na powaznie.. dzieki za rade

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Przyjazn --> Milosc

Strony: 1 2 3 4