FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10848 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Przykry zapach,a on tego nie czuje! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Przykry zapach,a on tego nie czuje!"   

Lorena21
 Wysłana - 28 listopad 2005 12:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

mam taki problem: mam faceta ,z którym jestem juz długo,kochamy sie.Bardzo lubie piescić go ustami,ale juz od dłuzszego czasu kiedy dochodzi do zblizenia...ściągam mu majtki to poprostu zapach mnie zabija!!Jak to możliwe? czy on tego nie czuje?! to poprostu okropne- po czyms takim kobieta ma dość zbliżeń a co dopiero sexu! Teraz ilekroć o tym pomysle to mam niemiłe wspomnienia! Wiem ze chłopak czesto sie kąpie ale również BARDZO czesto chodzi do ubikacji sie odlac-i to pewnie dlatego, bo mocz ma bardzo silny zapach.Tylko ze ja wcale nie mam ochoty go czuć-to wstrętne,nawet czasem mnie to wkurza ze nie dba o to! Chciałam nawet od niego odejśc bo tak mnie to męczy.

matyldaprj
 Wysłana - 28 listopad 2005 12:27      [zgłoszenie naruszenia]

Współczuję sytuacji,ale powinnaś mu to wprost powiedzieć,a on powinien dbać o higienę bo to podstawa.radzę jak najszybciej wyjaśnić ten problem,wiem,że to głupio powiedzieć,ale musisz skoro jest to dla Ciebie nieprzyjemne,a że jest,to nie mam najmniejszych wątpliwości...

hic et nunc
semper et ubique

Specjalista -

Casusbelli
 Wysłana - 28 listopad 2005 12:28      [zgłoszenie naruszenia]

nie prosciej mu o tym powiedziec ?

mozesz tez zrobic aluzje- nie myj sie tydzien, do tego wysmaruj sobie picze sledziem i popros go o minete

Specjalista -

Raptor10
 Wysłana - 28 listopad 2005 12:32      [zgłoszenie naruszenia]

niech mniej pije i przed samym waszym spotkaniem niech sie wykąpie :P albo jeszcze lepiej przed sexem :P kąpiel przed samym sexem jest jak najbardziej wskazana

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

Remi-Thor
 Wysłana - 28 listopad 2005 12:32      [zgłoszenie naruszenia]

ech... to może niech najpierw weźmie prysznic? Albo najlepiej weźcie wspólnie.

Poza tym temat był już... a potem go autorka tematu nawet rzuciła, hehe. Więc poważna sprawa. Niektórym smierdzi i nic nie poradzisz...

[http://www.scenapolityczna.friko.pl/] - podział w polityce

Znawca -

Lorena21
 Wysłana - 28 listopad 2005 12:33      [zgłoszenie naruszenia]

Casusbelli heheh no nieźle... ciekawe czy wpadłby na to o co mi chodziło. Wiesz za każdym razem kiedy mówie coś o jego wygladzie itp. zeby mu jakos pomóc ,doradzić to on uważa ze mu dogaduje-nie potrafi tego odróżnic! Miałam nadzieje ze sam jakoś na to wpadnie ale ostatecznie postawie na śledzia hahahahha dobre!

Lorena21
 Wysłana - 28 listopad 2005 12:36      [zgłoszenie naruszenia]

No chłopcy nie chce mieć faceta któremu smierdzi! Facetów jest duzo, znajde nowego. Taka mała rzecz a tyle problemów powstało!
ja niewiem-może on ma problemy z węchem?!

czanymotyl
 Wysłana - 28 listopad 2005 12:37      [zgłoszenie naruszenia]

nie chcce sie rozpisywac, bo znowu mnie zjedza, ale chłopakowi mozesz zasugerowac, aby poszedł sikła uwaznie i podmywał sie czesciej
poza tym mozna mocz jest wytwarzany w nerkach i ma silne drażniacy zapach a jego "zapach" czesto jest skutkiem zwykłego przeziębienia nerek

%-)

Specjalista -

rafee
 Wysłana - 28 listopad 2005 12:45      [zgłoszenie naruszenia]

Zawies mu choinke zapachowa na penisie i na pewno zajarzy o co chodzi

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

bargoo
 Wysłana - 28 listopad 2005 12:46      [zgłoszenie naruszenia]

Niech dokładnie myje pod napletkiem. Być może to mastka. Jesli chodzi o mocz, może nie się "przystrzyże" hehe. Gdzies słyszałem, że przecieranie penisa wyciągiem z herbaty niweluje zapachowe przypadłości.
Pozdrawiam.

Kiedy pomyślę jak mało znaczę-przestaję myśleć.

nalbandian
 Wysłana - 28 listopad 2005 12:51      [zgłoszenie naruszenia]

ten kolo jakis mało inteligentny
weź go rzuć!!

ja jestem wolny

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Przykry zapach,a on tego nie czuje!

Strony: 1 2 3 4