FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13896 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Przyznać się, czy nie? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Przyznać się, czy nie?"   

BagOfBones
 Wysłana - 2 listopad 2008 12:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam ponad 20 lat i od 2 miesięcy spotykam się ze swoją pierwszą w życiu dziewczyną. Wczoraj po raz pierwszy miałem okazję uprawiać z nią seks, ale niestety nam nie wyszło. Najpierw był petting, a potem się rozebraliśmy i już w trakcie rozbierania się wyczułem, że coś jest nie tak, bo będąc na samych bokserkach w ogóle mi nie stał, a naprawdę chciałem z nią to zrobić. Mój penis nie był za bardzo sztywny, raczej taki gumowaty i gibał się na wszystkie strony, przez co miałem problem z założeniem gumy, ale w końcu jakoś się udało. Potem jednak nie mogłem go włożyć, próbowałem pobudzać go ręką, aż w końcu dziewczyna się zniechęciła i się ubrała. Zacząłem ją przepraszać i w ogóle, ona mnie pocieszała i dziwiła się, że mam z tym problem, ale była wyrozumiała. Jeszcze dzisiaj rozmawialiśmy o tym na GG i w ogóle sobie wszystko wyjaśnialiśmy co może być tego przyczyną. Czytałem już inne tematy z tym związane i najprawdopodobniej chodzi o to, że to był mój pierwszy raz i trochę za bardzo się zestresowałem, a poza tym bardzo często się masturbuję i najwyraźniej będę musiał to ograniczyć. Martwię się, ponieważ ona zaczęła się zastanawiać, że może przypadkiem nie jest dla mnie wystarczająco seksowna, albo że do siebie nie pasujemy, skoro z innymi mi wychodziło (ona nie wie, że jestem prawiczkiem).

I tutaj dochodzimy do sedna sprawy: czy przyznać się jej, że jeszcze nigdy tego nie robiłem? Jeżeli dalej nam nie będzie wychodziło, to laska sobie naprawdę pomyśli, że mnie nie pociąga i mnie zostawi, a tego bym nie chciał. Natomiast jeżeli jej się do wszystkiego przyznam, to może wtedy będzie można nad tym jakoś popracować i nie będę odczuwał presji, chociaż z drugiej strony laska może się na mnie śmiertelnie obrazić że ją od samego początku okłamywałem i mnie wyśmieje albo nawet rzuci. Jestem w kropce i zupełnie nie wiem co mam zrobić. Co mi radzicie?

Nezka
 Wysłana - 2 listopad 2008 12:39      [zgłoszenie naruszenia]

A czemu byś się miał nie przyznać?
Powiedz dziewczynie wprost. Chyba że wolisz aby się czuła nieatrakcyjna.

A co do kłamstw to już sam się musisz wykaraskać. Opłacało się być "ogierem"?

Zmieniony przez - Nezka w dniu 2008-11-02 12:40:13

-Алло...
-Видишь ветеp?

BagOfBones
 Wysłana - 2 listopad 2008 12:42      [zgłoszenie naruszenia]

Wiesz jak to jest - przez dwadzieścia kilka lat nie masz dziewczyny, wokół wszyscy już dawno mają to za sobą, więc nie chciałem na starcie robić z siebie ofiary i przedstawiać siebie w złym świetle, bo laska by sobie pomyślałam, że jestem jakimś frajerem i by mnie zwyczajnie olała. Widzę jednak, że sam wpadłem w sidła swojego kłamstwa i chyba jednak będę musiał się jej do wszystkiego przyznać, tylko obawiam się jej reakcji.

Sonrisa
 Wysłana - 2 listopad 2008 12:43      [zgłoszenie naruszenia]

sam sobie odpowiedziałeś, jak jej powiesz to i ona się będzie inaczej zachowywać, to powinno wam pomóc. jeżeli ona już to robiła, to poproś żeby wzięła inicjatywę w swoje ręce. i więcej luzu.

Gimme fuel. Gimme fire. Gimme that which I desire ^^

Znawca -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 2 listopad 2008 12:43      [zgłoszenie naruszenia]

Po pierwsze powiedz jej,że jestes prawiczkiem.

PO drugie masz problem z erekcję przez stres,ze to własnie pierwszy raz

Po trzecie nie da się uprawiać seksu bez erekcji

Twoja dziewczyna jest dziewicą czy juz uprawiała seks?

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

Nezka
 Wysłana - 2 listopad 2008 12:45      [zgłoszenie naruszenia]

Reakcja zależy tylko od tego jak to rozegrasz. I broń Aniele nie via GG! Spokojnie powiedz jej o tym wszystkim, że wstydziłeś się swej samotności, braku kobiety na początku i nie chciałeś wyjść na gorszy model. No i oczywiście powiedz że ją kochasz, że jest piękna(bla), tylko nie przesadnie słodko bo pomyśli że kłamiesz
Chyba rozumiesz? Sog na pocieszenie, trzymaj się.

-Алло...
-Видишь ветеp?

BagOfBones
 Wysłana - 2 listopad 2008 12:46      [zgłoszenie naruszenia]

Ona już ma to za sobą. Jeszcze dzisiaj mi napisała, że wcześniej była w związku z facetem, który nie mógł dojść, więc po wczorajszym zniechęciła się również do mnie, bo to jest trochę męczące psychicznie dla obu stron.

olciacnt
 Wysłana - 2 listopad 2008 12:48      [zgłoszenie naruszenia]

Powiedz, powiedz, powiedz! I sie nie stresuj. Stworzcie sobie nastepnym razem jakas mila atmosfere i nic na sile.

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 2 listopad 2008 12:48      [zgłoszenie naruszenia]

Głupia laska
sorry, ale jak dziewczynie zalezy to nie powie ci ze z***ałeś sprawę tylko obróci sprawę w żart bedziecie próbowac znowu

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

ciekawa17
 Wysłana - 2 listopad 2008 12:50      [zgłoszenie naruszenia]

powiedz jej po prostu że to był pierwszy raz. może kup kwiaty tak żeby ja zmiękczyć trochę
dziewczyna zrozumie i następnym razem daj jej władzę to się dobrze tobą zajmie ;P

PanTomasz
 Wysłana - 2 listopad 2008 12:50      [zgłoszenie naruszenia]

nezka weno zmien sobie ten pegazusowy avatar bo tak w oczy j.e.b.ie że szok :/

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Przyznać się, czy nie?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Warto przeczytać: wpadka | orgazm?? | coś dla znudzonych robótkami ręcznymi | Ale jaja | dni nieplodne | Czuła i namiętna | Dopasowanie | sztuka zrywania | związek z sąsiadką... | kumpel | pęknieta prezerwatywa | pytanie do kobiet | Tribulus Terestris | pewna historia | jak długo.... | ....... | laski z fotki | czy kręci cie | towarzyska | joanna trzepiecinska | praca w holandi | kontaktowa dziewczyna | jak doładować konto w holandi | jak doładować konto w holandi | penis śmieszny | penis skurczony | głowy | edyta gorniak nago | big brother poland | u mnie na wykladzie | strony podobne roksypl w niemczech | fisting analny | dzieci przegryw | MARTA KWIECIEŃ | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.