FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2249 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Pasje i podróże - małe i duże
Psie Sporty- czyli nie tylko wygląd ale i psychika 
[powiadom znajomego]    
Autor "Psie Sporty- czyli nie tylko wygląd ale i psychika"   

Kelewra
 Wysłana - 7 październik 2010 13:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

tutaj należy- Wrzucać, chwalić się co kto i gdzie robi ze swoim psem. Pisać o osiągach (zawody, egzaminy) i porażkach czy luźnych refleksjach typu mój fafik ugryzł sędziego na egzaminie PT, dał dziś dvpy na śladzie, skoczył 3 hopki na raz etc. Wymieniać wrażenia z kursów i opinie szkół treserskich- czyli gdzie pójść na szkolenie ze swoim psem.
PT, IPO, OBI, Agility, Frisbee i co tam tylko jeszcze na blat!!! wrzucać zdjęcia z zajęć, seminariów czy przydomowych treningów i co tylko przyjdzie do głowy byle na temat.

Pzdr

booe
biały miś
 Wysłana - 7 październik 2010 23:50      [zgłoszenie naruszenia]

no cóz, u mnie kariera z jednym psem zakonczona na ipo2 (w sumie to pies mojej kobity)z suka don, a z drugim kariera dopiero sie zaczyna.
za miesiac ipo2, które traktuje jako przepustkę do ipo3.
udało mi sie dorwać bardzo fajnego psa, z bardzo mocnymi popedami i mocno dominujacego nad pozorantem. pracuje z krzysztofem brzoskniewiczem, pozorantem z licencja 2 stopnia, który jest jednym z najlepszych fachowców w kraju. do tego dochodzą oczywiscie praca i wyniana spostrzeżen z innymi szkoleniowcami.
oprócz bycia przewodnikiem swojego psa, ucze sie fachu pozoranta, pod okiem krzysztofa. przygotowuje psy do ipo, do obrony cywilnej i psy policyjne do ich testów
szczerze polecam szkołe "aport2" w której szkole swojego psa. "uczęszczają" do niej zarówno psy z duzymi popedami, jak on uzytkowe, maliniaki czy owczarki holenderskie, jak i z trochę mniejszymi popedami, psy ras troche "spokojniejszych"
dołaczam oczywiscie zdjecie mojego gwiazdora

link do tematu z wiekszą iloscia zdjęc:
[http://www.insomnia.pl/zagry%C5%BA!!!-t605978.html]

Zmieniony przez - booe w dniu 2010-10-08 00:07:29

Specjalista -

JOVOVlCH
 Wysłana - 10 październik 2010 12:55      [zgłoszenie naruszenia]

Booe świetny ten Twój owczarek :) widze, że plany też ambitne.

Oglądacie czasem program Cesara Millano który ostatnimi czasy ciągle leci na National Geographic ? Jeśli tak to jakie wrażenia? Oceniając moim skromnym okiem amatora to gość jest na prawde dobry.

A tutaj zdjęcie mojego owczarka niemieckiego. Niestety już go z nami nie ma ale był moim najlepszym przyjacielem i godnie przeżył 13lat. Zdjęcie z '95roku. Ojciec jeździł z nim po różnych szkoleniach, zawodach charytatywnych itp.

Zmieniony przez - JOVOVlCH w dniu 2010-10-10 12:57:56

booe
biały miś
 Wysłana - 10 październik 2010 16:29      [zgłoszenie naruszenia]

wielki ten owczar!

Specjalista -

JOVOVlCH
 Wysłana - 10 październik 2010 20:10      [zgłoszenie naruszenia]

No spore psisko z niego było dla porównania, mój ojciec który jest na zdjęciu ma ponad 180cm.

Kelewra
 Wysłana - 11 październik 2010 11:25      [zgłoszenie naruszenia]

pierwsza moja myśl jak zobaczyłem zdjęcie była że pewnie typ na zdjęciu jest niski:)

ad. Cesara w odróżnieniu od psich psycholożek etc. zdołałem obejrzeć kilka odcinków- szczególnie jak jedna znajoma powiedziała mi w trakcie nauki jej psa przywołania, że używam podobnych metod i że on przekazuje jakaś energię psom:) ja na to, że jeśli jakąs przekazuję temu psu w tym momentcie (a dałem psu korektę)
to kinetyczną:) wrażenia takie ,,o'' -zaklinania tam nie zobaczysz, dużo tłumienia psów, niektóre wyglądały jakby chciały tylko przeżyć i do tego historie o energii etc. ale tak jak pisałem widziałem tylko kilka odc. Trzeba pamiętać, że do takich programów wybierane są konkretne psy i nie widzimy co się dzieje ,,za kulisami''.
show must go on!

booe - startowałeś już w niższych klasach czy odrazu atakujesz 3-ki?

booe
biały miś
 Wysłana - 11 październik 2010 14:04      [zgłoszenie naruszenia]

1 i 2 traktuje jako furtkę do 3
wiec i 1 i 2 to poprostu egzamin.
teraz mocno skupiam sie na sladach na trudnym terenie i szczegółach przy posłuszeństwie.
no i wiadomo obrona, ale chyba w tym przypadku jestem najbardziej pewny psa.
pewnie na samych zawodach powychodzi pełno rzeczy, które jeszcze trzeba poprawić. ale wiadomo, to juz musze sie przekonac samemu podczas startów.
co do samych programów - one pokazuja czesto jak wychować psa, a nie wyszkolić (co jest niewątpliwie wazniejsze dla przeciednego przewodnika). psy "agresywne" w programie często wcale nie są takie mocne, a wina najczesciej lezy po stronie przewodnika. ale jak by nie było dla przecietnego człowieka moga byc całkiem interesujace i poniekad moga czegos nauczyc

Zmieniony przez - booe w dniu 2010-10-11 14:05:10

Specjalista -

Kelewra
 Wysłana - 11 październik 2010 15:11      [zgłoszenie naruszenia]

ja skupiam sie na obi-i tutaj idzie jak narazie niezle-juz rozwialem swoje nadzieje na starty w ipo:) suka nie wytrzyma obciazen na zawodach- ze sladem i posluszenstwem nie ma wiekszych problemow jak tylko fakt ze mam inne priorytety - egzaminy ipo 1 i 2 oczywiscie zrobie ale wiadomo egzamin to nie zawody.

PS. w Polsce mamy inna definicje psa ,,agresywnego'':)

booe
biały miś
 Wysłana - 11 październik 2010 17:52      [zgłoszenie naruszenia]

starsza suka którą mam tez własnie doszła do ipo2 i ipo3 nie robi wogóle.
mimo ze na egzaminie ipo2 na obronie miała 100 na 100, mysle, ze na zawodach mogła by nie znieśc obciazeń. granita kupiłem juz z myśla o ipo3, wiec długo szukałem odpowiedniego psa.
co do licencji pozoranta, to mysle, ze jeszcze troche poczekam. jeżeli robic cos, to robic dobrze. a jeszcze sporo wiedzy do przyswojenia przede mną i przede wszystkim praktyki.

Specjalista -

Kelewra
 Wysłana - 13 październik 2010 16:28      [zgłoszenie naruszenia]

jak nie masz parcia na licencje to dobre podejscie- chociaz moglbys wtedy pozorowac na egzaminach. Ja pomimo ze mam swiadomosc ile jeszcze musze sie nauczyc chce papiery zrobic jak najszybciej- czlowiek niestety nie mlodnieje:) chociaz i tak to nie bedzie predko- trzeba swoje lata stazu i w zwiazku odbebnic:)z drugiej strony tego fachu nigdy sie nie przestaje uczyc:) potem mysle popodrozowac troche po Europie i popatrzec jak to sie robi w innych krajach- pouczyc sie troche od lepszych( kilka lat w finlandii lub szwecji napewno nie zaszkodzi)-dlatego jeszcze wstrzymuje sie z nowym psem- nastepnego chce od poczatku ,,robic'' na najwyzszym poziomie jakim bede w stanie oczywiscie.
ps. widzialem w któryms watku ze robicie gryzienie na kostiumie-wkrecacie sie tez w mondio czy to tylko obrona cywilna?

Zmieniony przez - Kelewra w dniu 2010-10-13 16:29:22

booe
biały miś
 Wysłana - 15 październik 2010 13:13      [zgłoszenie naruszenia]

chyba jednak uwazam, ze licencja powinna isc juz za spora wiedzą, a przedewszystkim umiejętnościami.
tym bardziej ze u mnie w miescie jest juz dwóch pozorantów z licencją, wiec technicznie nie sa one mocno "potrzebne" do egzaminów. wiec daje sobie czas, a jak na razie pogłebiam wiedze.
praca w kostiumie na zdjeciach to chyba akurat było rozgryzanie psa policyjnego. pracujemy tez z psami policyjnymi, ale i rozgryzamy psy na ostro. zalezy jakie sa oczekiwania przewodnika i do czego jest pies. przy gryzieniu na ostro wiadomo - pies gryzie wszystko, łacznie z nogami
byłem kiedys na seminarium trzydniowym ringu. powiem szczerze, ze francuzi jakos mnie tym nie zarazili
chociaz kilka elementów było bardzo fajnych.
teraz w przyszłym roku mają byc zawody w polsce, polegające na gryzieniu na ostro, w róznych sytuacjach.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Psie Sporty- czyli nie tylko wygląd ale i psychika

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Paragony ze sklepów | Zanim założysz temat - PRZECZYTAJ | wymiana wycinkow z gazet :) i (malych) vlepek | szukam następujących gazet.. kto pomoze ??? :) | Pasjonaci GO ! | SZUKAM KRÓLICZKA LUB ....... :-) | Amatorskie Filmy | Szczeniak ,1 tydzien,porady,please! | StarTrek RPG/PlayByMail i inne | FIFA | Taekwon-do i inne sztuki walki | Żeglarstwo | MMORPG | rowery | Rune Scape | Gry | mielno | wedkarstwo | namierzyc prepaid | anonimowy | podróbki | playboy, ckm | grafika in?ynierska | wi??rach inso | gra wst Tpna | piotr uszcz | remont u aby | jak usun konto | sperma na bieli . nie | od sprzedawcy kunte bez adnej | Kamilbtm | jak uciec przed czarną śmiercią | wiek | wypłaty Solid | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.