FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9374 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Praca
Punkt bukmacherski 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Punkt bukmacherski"   

sIacker
 Wysłana - 13 maj 2008 15:39        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Czy ktoś prowadzi/zna kogoś kto ma taki punt i może więcej coś powiedzieć na ten temat? Tzn. jak to wyglada od kuchni, opłacalnośc itd.

Dzieki za pomoc, aha nie piszcie tego co jest napisane na stronkach buków, bo to znam

TankAbbot
 Wysłana - 13 maj 2008 15:43      [zgłoszenie naruszenia]

A co chcesz otworzyć? A masz lokal w dobrym miejscu?

sIacker
 Wysłana - 13 maj 2008 16:00      [zgłoszenie naruszenia]

Da sie otworzyc milenium, toto lub betako. Punt nie jest problemem. W dobrym miejscu bedzie to 40-60zł za metr2 więc za lokal 20-30 metrowy (takie sa wymagania) wychodzi srednio 1300zł, no ale może i dobic do 2k. Mam punkt na oku nawet kilka. Chodzi mi tylko o oplacalnosc tego interesu.
Punkt 2K+pensje3K to już 5 tysięcy (oczywiście zawyżam). Jeszcze opłaty na początek tez pare tysięcy, więc zeby oplacac to kilka miesiecy, zanim sie bedzie generowalo zysk trzeba liczyc jakies 20 000. Dlatego pytam czy sie oplaca &

TankAbbot
 Wysłana - 13 maj 2008 16:07      [zgłoszenie naruszenia]

No ciekawe...

Poczekajmy może ktoś obcykany się wypowie, bo ja się na tym nie znam

Duda11
 Wysłana - 22 maj 2008 13:10      [zgłoszenie naruszenia]

No żeby otworzyć punkt trzeba mieć jakiś kapitał 20-30 tys.

Ale teraz pytanie - ile ludzi mieszka w mieście gdzie chcesz otworzyć ten punkt? Czy są tam już jacyś inni bukmacherzy?

Swojego bukmachera nie założysz, bo osoba fizyczna nie może tego zrobić. Możesz jedynie napisać do STSu czy Profesjonału (lub jakiegoś innego naziemnego buka działającego w Polsce) żeby nawiązać z nimi współpracę. Ale musisz mieć lokal w dobrym miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszych. Oni zdecydują czy zechcą nawiązać z Tobą współpracę. Jeśli tak, to z tego co wiem masz dwie opcje:

1. Oni Cię zatrudniają w nowo otwartym punkcie, ale to są śmieszne pieniądze.
2. Otwierasz punkt na zasadzie ajencji tzn oni Ci wstawiają wszystko do punktu (cały sprzęt) i wysyłają Cię na kurs, ale sam musisz opłacić lokal, swój ZUS bo musisz otworzyć działalność i w ostateczności pracownika. Żeby na tym zarobić trzeba mieć dobry utarg.

Przynajmniej kiedyś tak było, nie wiem jak jest teraz ale chyba wiele się nie zmieniło. Więcej się dowiesz jak zadzwonisz do któregoś z bukmacherów, na stronie można znaleźć numery telefonów, zadzwoń, popytaj jak to teraz jest, oblicz wszystko ile to może wynieść i będziesz wiedział czy to opłacalne czy nie bardzo.

Znawca -

sIacker
 Wysłana - 29 maj 2008 11:28      [zgłoszenie naruszenia]

Tak ja to wiem, bo się juz pytalem

I jest tak jak mowisz.

Tylko, ze wlasnie nie wiem czy dam rade zrobic ten utarg. Samo otworzenie nie jest problemem, ale dobrze zlokalizowany punkt. Po drugie nie wiem czy np. za 2-5 lat ktos jeszcze bedzie grywal w bukach naziemnych, bo wiadomo, ze internetowe zaklady sa coraz bardziej popularne.

Zdaje sie, ze dostajesz 7% od obrotu, wiec musisz miec obrot dosc wysoki. Lokal min 2tys, personel ze 3 (jesli to 2 osoby), dla siebie z 2tys, to juz jest 7tys. Wiec obrot musialby byc okolo 100tys.

Duda11
 Wysłana - 29 maj 2008 19:08      [zgłoszenie naruszenia]

No a gdzie masz to miejsce? Ile buków jest w Twoim mieście?

Nie ma co ukrywać, najlepsza lokalizacja to blisko szkół, galerii, większych sklepów. O klientów za kilka lat raczej nie musisz się martwić, dzieciaki które nie mogą otworzyć swojego konta w internecie będą przychodzić do naziemnych, a na nich można zarobić najwięcej. A żeby przyciągnąć więcej klientów możesz zrobić tam bar, ludzie będą wpadać na piwko, od razu coś zagrają. Wiem że w jednym bukmacherze się to sprawdza, jakimś czeskim, jest ich kilka w Polsce, tylko zapomniałem nazwy. Jest bukmacher i do tego pub.

Znawca -

sIacker
 Wysłana - 30 maj 2008 15:34      [zgłoszenie naruszenia]

Tak to tipsport, ale to tzreba juz sporo wiecej kasy, pozwolenia na alko itd..

No mam punkty w dobrych miejscach kilka na oku, w budynkach, ktore powstaja i za jakies 3-12 miesiecy (w zaleznosci gdzie) bedzie mozna lokal wynajac. Mieszkam w duzym miescie wiec liczba punktow tez jest spora, ale sa miejsca, w ktorych wg mnie brakuje takich.

Duda11
 Wysłana - 30 maj 2008 22:51       [zgłoszenie naruszenia]

Masz dobre miejsce, odpowiedni kapitał to nic nie stoi na przeszkodzie żeby spróbować. Zakłady bukmacherskie są coraz bardziej popularne, coraz więcej ludzi próbuje grać. Warto spróbować otworzyć taki punkt

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Punkt bukmacherski

Warto przeczytać: Pracownik Hali Selgros? | Jak to wykorzystać? Handel | Pomocnik piekarza.. | Asystent Kierownika | Ile zarabia pracownik administracyjny w wwa? | Praca Kaufland - Kontroler Roznoszenia Gazet reklamowych - ? Co to jest? | ACN | | próba? | Urząd pracy - o co tu chodzi | Zawód żołnierz | Kariera w branzy PR<- da sie ?? | praca dla studentów w niemczech WUP, byl ktos? | operator koparki | praca dla informatyka japonia/nowa zelandia | Przyszłość - pomysły. | tasior223 | bcaa | seks stres | kawasaki luz | Światy dziecięcych znaczeń | pokój | straszne historie | Anael | kim jest brzydkiburak | Lian Ross | camp leaders | pocieszalnia | wpadki | gopi krishna | fb link | link do fb | moi znajomi z nk | emigracja | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.