FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 63723 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Puszczanie laski na imprezę to...?! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Puszczanie laski na imprezę to...?!"   

tencza_xx
 Wysłana - 25 marzec 2007 15:42      [zgłoszenie naruszenia]

nic się nie stanie jak was tam 1 czy 2 razy po pijaku daleko od domu w klubie zdradzi z jakimś koxem bez przesady

kolos_r1
 Wysłana - 25 marzec 2007 16:50      [zgłoszenie naruszenia]

jak by zdradzila z jakims koksem czy wogle z kims to niech sobie teraz z nim bedzie a nie tylko na wieczor...ja juz bym nie wybaczyl. ale jak gadam z dziewczynami to wiekszosc mowi ze lubi chodzic na imprezy ale z nowopoznanym kolesiem sie nie puszcza a szkoda

.......

ziki2000
PIMP%-)
 Wysłana - 25 marzec 2007 17:37      [zgłoszenie naruszenia]

"dlatego wlasnie dawanie nadmiernej swobody to jawne proszenie sie klopoty "

jakies jeszcze przyklady Twoje Vlad'ek na to co piszesz ??

A czy ktos z Was potrafilby zaakceptowac zdrade i czy znacie jakis dlugi zwiazek gdzie nie ma zdrady...bo ja nie bardzo takie zwiazki znam...duzo za to takich gdzie zdrada i jeszcze raz zdrada...
Czyli ludzi co sa ze soba dlugo potrafili wybaczyc...bo innej opcji nie widze dlaczego sa razem...brak zdrady...watpie...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

tencza_xx
 Wysłana - 25 marzec 2007 17:46      [zgłoszenie naruszenia]

dwóch moich najlepszych ziomków ma dziewczyny jeden 4 lata a drugi 6 lat...oni na 100% nie zdradzili bo by mi powiedzili jeden był raz na dziwce ale to presja otoczenia i mnóstwo vódki te panny nie wiem ale nie sądze żeby skakały w bok ale pewności oczywiście nie mam na 100% poza tymi że inne typy (moi dalsi albo bliżsi znajomi) startowali do nich np. w klubach to szybko ich spławiały

co do reszty związków łącznie ze wszystkimi moimi to ZDRADA ZDRADA I JESZCZE RAZ ZDRADA

ziki2000
PIMP%-)
 Wysłana - 25 marzec 2007 17:59      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli co mowisz ze sa wyjatki

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

tencza_xx
 Wysłana - 25 marzec 2007 18:15      [zgłoszenie naruszenia]

no chyba nie chcesz mi powiedzieć że wszystkie 100% kobiet to dziwki...ja rozumiem że teoria vlada jest inna i on myśli że przy określonych warunkach każda kobieta zdradzi (pewnie dlatego że całe życie tylko takie spotyka i przez taką został tam po 4 lata małżeństwa olany) ale teoria tenczy mówi że
nie popadajmy w skrajności

ewab
 Wysłana - 25 marzec 2007 18:48      [zgłoszenie naruszenia]

Zaufanie, jeśli mam pewność że laska jest mi wierna (przykładowo jeśli mnie nie było na imprezie z nia, to był mój kumpel i ją śledził w razie jakiegos "wypadku") to może iść czasami beze mnie - jeśli mnie zdradzi to i tak się o tym dowiem i papa.

taaa...a później dowiadujesz się ze laska doje6ała ci rogi właśnie z twoim kumplem...

Bóg dał - Bóg wziął...a kto daje i odbiera...!

Znawca -

tencza_xx
 Wysłana - 25 marzec 2007 18:51      [zgłoszenie naruszenia]

w ogóle jakbym się dowiedział że mnie laska zdradziła to bym jej zaje.bał momentalnie kara i chvj

kemesO
Analityk
 Wysłana - 25 marzec 2007 19:04      [zgłoszenie naruszenia]

A czy ktos z Was potrafilby zaakceptowac zdrade
Pierwsza dziewczyna, z którą byłem dwa lata równo w pierwszą rocznicę ze mną zerwała, bo poznała innego. "Byli razem" coś około tygodnia, widzieli się może ze 3 razy. Potem wróciliśmy do siebie, bo doszedłem do wniosku (jak i wielu, którzy tutaj odpowiadali na mój post), że w sumie z***ałem sprawę. Pobyliśmy jeszcze rok, umarło śmiercią naturalną.
Aha, ja miałem ułatwione zadanie, bo od razu było widać po jej zachowaniu, że coś jest na rzeczy i nie myliłem się.

Teraz możecie mnie zjechać

Zmieniony przez - kemesO w dniu 2007-03-25 19:05:16

zielony

Ekspert -

mmaassoonn
 Wysłana - 25 marzec 2007 19:10      [zgłoszenie naruszenia]

WArto było wracać ? z zasady odgrzewany kotlet chu.jowo smakuje..

Zmieniony przez - mmaassoonn w dniu 2007-03-25 19:10:58

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 45 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Puszczanie laski na imprezę to...?!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45