FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 63520 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Puszczanie laski na imprezę to...?! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Puszczanie laski na imprezę to...?!"   

snowee
 Wysłana - 25 marzec 2007 21:51      [zgłoszenie naruszenia]

Mimo tego co tutaj piszecie, to i tak nie zmienię zdania i nie zacznę chodzić ze swoja dziewczyną na imprezki szkolne w klubach. Tak samo wiem, że jej bym nie zabrał na moją szkolną imprezę, gdzie pewnie chodziłbym zachlany w 3 dupy. Mam kolesia, który nie puszcza swojej panny na żadną imprezę samej. Jest ładna nie da się ukryć, ale on panicznie boi się ją gdzieś wypuścić. Ja na pewno nie będę kazał zostać swojej dziewczynie w domu, bo ja nie mogę iść na imprezę. Zresztą taniec z innym chłopakiem to nie zdrada.

Specjalista -

ziki2000
PIMP%-)
 Wysłana - 25 marzec 2007 22:08      [zgłoszenie naruszenia]

"niektorzy po prostu nie mysla ci.pa/chvujem i dlatego nie zdradzą"

np. ja jak mi zalezy...gorzej jest jak mi tak bardzo nie zalezy

Co do mozna powiedziec mojej sytuacji to dzis bylem z mojej laski znajomymi w pubie i ktos tam gadal o tamtej 18stce i powiedzmy ze podsluchiwalem chwilowo...i cos padlo zdanie ze gospodyni mowila zeby przyjsc bez osoby towarzyszacej...i cos tam laska sie zalila ze jej chlopak za to wlasnie sie obrazil or something...

Vlade'ek chyba juz nie wyznajesz slowa "kocham cie" i tak mnie zastanawia ze napewno to slyszysz po czasie od danej laski z ktora jestes...co wtedy jej mowisz albo jak reagujesz...czy po pewnym czasie widzisz nacisk z jej strony zebys tez jej wyznal te slowa...czy moze laski z ktorymi sie zadajesz same uwazaja te slowa za malo warte

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

VLAD.IV
 Wysłana - 25 marzec 2007 23:42      [zgłoszenie naruszenia]

Ziki - jesli ja nie mam ochoty isc na impreze, a babka chce (choc akurat takich sytuacji nie mialem) to spoko...
ale jesli uslysze, ze mam z nią nie isc na impreze bo "coś tam" to mi od razu ściemą pachnie...
a co do slow "kocham cie" to ja nie powtarzam takich textow, nikt na mnie nie naciska bym to robil...
aczkolwiek ja wcale nie twierdze, ze powiedzenie czegos takiego jest bez sensu...
tylko, ze dla mnie "kochanie" kogos ma nieco inne znaczenie...

Ps snowee - nie potrafie dyskutowac na temat szkolnych imprez - wybacz ale ja tez nie widze problemu by moja kobieta chodzila na szkolne imprezy

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2007-03-25 23:45:49

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 25 marzec 2007 23:45      [zgłoszenie naruszenia]

jeszcze zalezy na jaka impreze chce isc sama, bo jak ja ide na libacje do kumpli gdzie leje sie wóda i przy gadce sie kur.wuje co drugie slowo to tez nie chce zeby kobita ze mna szla.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

VLAD.IV
 Wysłana - 25 marzec 2007 23:48      [zgłoszenie naruszenia]

no to ja pisalem podobnie jak Klejcun- jak ide z kumplami zalac ryja, albo meczyk przy piweczku ogladac, to moja baba nie idzie...
i podobnie, kiedy ona idzie z kolezankami po.pi.erd.olic koszały opały w babskim stylu przy jakims winie, to w ogole nie ma sprawy...

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

Ekspert -

ziki2000
PIMP%-)
 Wysłana - 25 marzec 2007 23:48      [zgłoszenie naruszenia]

"tylko, ze dla mnie "kochanie" kogos ma nieco inne znaczenie... "

rozwiniesz ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

VLAD.IV
 Wysłana - 25 marzec 2007 23:50      [zgłoszenie naruszenia]

ludzie rozumieja slowo "kocham" jako jakis stan mega uniesienia, wtedy kiedy odbija im na punkcie partnera, kiedy są gotowi robic dla tej drugiej osoby jakies dziwaczne rzeczy...
a dla mnie to stan kidy sie po prostu z babka fajnie czuje i sie dobrze dogadujemy

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

Ekspert -

CoQto
 Wysłana - 25 marzec 2007 23:54      [zgłoszenie naruszenia]

kvrwa Vlad podoba mi się co ty piszesz! Zostałeś moim idolem. Reszta niech dalej żyje w ciemnocie, bo widocznie nie rozumieją że istnieje jeszcze taki typ mężczyzn którzy nie lubią być ruchani w dupe, ani nie lubią jak ktoś obraca ich pannami. Za chvja bym nie pozwolił zeby moja panna tańczyła z kimś obcym na dysko. Z kumplem to spoko, ale nie kvrwa z obcym...

W świecie w którym nie ma żadnych wartości, nigdy nie możesz być pewny/a
czy dokonany wybór był słuszny.

Znawca -

VidaL
 Wysłana - 25 marzec 2007 23:58      [zgłoszenie naruszenia]

po.pi.erd.olic koszały opały

Vlad minąłeś się z powołaniem. Powinieneś zostać pedagogiem. Patrz dla ilu osób jesteś idolem

Zmieniony przez - VidaL w dniu 2007-03-25 23:59:33

Ekspert -

VLAD.IV
 Wysłana - 26 marzec 2007 00:00      [zgłoszenie naruszenia]

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 45 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Puszczanie laski na imprezę to...?!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45