FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 63723 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Puszczanie laski na imprezę to...?! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Puszczanie laski na imprezę to...?!"   

88mateusz
 Wysłana - 30 kwiecień 2007 15:40      [zgłoszenie naruszenia]

..i nie chodzi o to że ja jestem zły..albo są świetniejsi odemnie, tylko ze ona zrobiła ten błąd tydzien temu a teraz chce wrócic do mnie...tka czy siak zrobiła to czego nie powinna a ja tego tak poprostu nie wybacze.

mmaassoonn
 Wysłana - 30 kwiecień 2007 15:45      [zgłoszenie naruszenia]

Wybaczenie tego tak od razu byłoby najgorszym możliwym błędem o ile chcesz z nią jeszcze być w przyszłosci
pokazałbyś w ten sposób że laska może cię zdradzać z całym miastem a ty i tak za każdym razem będziesz wracał z podkulonym ogonem

Ekspert -

88mateusz
 Wysłana - 30 kwiecień 2007 15:47      [zgłoszenie naruszenia]

Albo kółka bądź alkohol

hmm no właśnie...za duzo wypijesz i kapa:/, sam nie jestem świety bo wiem co ja robiłem po alko, ale wtedy z nikim nie byłem

88mateusz
 Wysłana - 30 kwiecień 2007 15:48      [zgłoszenie naruszenia]

Wybaczenie tego tak od razu byłoby najgorszym możliwym błędem o ile chcesz z nią jeszcze być w przyszłosci
pokazałbyś w ten sposób że laska może cię zdradzać z całym miastem a ty i tak za każdym razem będziesz wracał z podkulonym ogonem

zgadzam sie z Toba w 100% pomyśle co z nia zrobić...

dr Vitamin
KRAKOWSKI BUC
 Wysłana - 30 kwiecień 2007 15:50      [zgłoszenie naruszenia]

Panowie jeśli nie będziecie szanować samych siebie, to ty bardziej nikt inny nie będzie was szanował. To, że laska was dyma na samym początku świadczy tylko i wyłącznie, że jesteście słabi psychicznie.. i kiedyś będziecie tego żałować.

Darmowa rada: jeżeli właśnie skończyłeś szkołę średnią - kup bilet i w

Znawca -

Szamciu
 Wysłana - 30 kwiecień 2007 15:53      [zgłoszenie naruszenia]

o ****a jak mnie w****iają teksty typu "wszystko przez alkohol"... panie, daj pan spokój; tylko ONA jest winna a nie żaden alkohol, ręce opadają jak czytam takie "wytłumaczena"

88mateusz
 Wysłana - 30 kwiecień 2007 16:00      [zgłoszenie naruszenia]

z tym alkoholem to racja...choć też "maczał w tym palce":D ale to nie alkohol sie z kims lizał tylko ona...ps ten koleś tez ma dziewczyne, przynajmniej tak mi powiedziała..(już szukam co to za koleśa jak go poznam to może nie być za miło heh..

Frana
 Wysłana - 30 kwiecień 2007 16:23     
 Usunięta przez ziemon za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Behemot_
 Wysłana - 30 kwiecień 2007 18:19      [zgłoszenie naruszenia]

alkohol winny troche, ten koles w sumie tez w pewnym stopniu winny a sory zapomnialem ze to jeszcze twoja wina po czesci, wiesz ona ma chyba racje, ja sie nie powinienem wczesniej smiac - nie zaslugujesz na nia, na tak niewinna istote

ps: ja tez mam na sumieniu jeden procent winy, bo przez moj post gotow bys byl przez sekunde pomyslec, ze to jeszcze jej wina, nie wybaczylbym tego sobie

Zmieniony przez - Behemot_ w dniu 2007-04-30 18:21:20

uważaj na marzenia bo one sie spełniają

Specjalista -

HAYAMOTO
 Wysłana - 30 kwiecień 2007 18:32      [zgłoszenie naruszenia]

nie puszcza sie drewna do lasu

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 45 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Puszczanie laski na imprezę to...?!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45