FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 63723 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Puszczanie laski na imprezę to...?! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Puszczanie laski na imprezę to...?!"   

Wodzu10
 Wysłana - 1 maj 2007 12:22      [zgłoszenie naruszenia]

Ja w takiej sytuacji nie dałbym żadnej, ani jednej szansy. Ciało puszczone raz puszcza się cały czas...

Znawca -

mmaassoonn
 Wysłana - 1 maj 2007 12:35      [zgłoszenie naruszenia]

Co prawda to prawda sog juznie wchodzi

Zmieniony przez - mmaassoonn w dniu 2007-05-01 12:35:39

Zmieniony przez - mmaassoonn w dniu 2007-05-01 12:35:50

Ekspert -

meditation
 Wysłana - 25 lipiec 2007 20:28      [zgłoszenie naruszenia]

zgadzam sie z wami w 100 procentach.jak mnie raz facet puscił samą z kolezanka na weekend do jej babci to z braku fajnych facetów same sobie dogodzilysmy.do dzis zastanawiam sie czy aby babcia nie slyszala jak jeczalysmy.bylo goraco.pozdrawiam.goraca

nic ciekawego

Szamciu
 Wysłana - 25 lipiec 2007 21:27      [zgłoszenie naruszenia]

czyżby prowokacja ;>

yo3k
 Wysłana - 25 lipiec 2007 22:42      [zgłoszenie naruszenia]

moja dziewczyna nigdy sama nie chciala isc na impreze :) zawsze chciala isc ze mna jak nie mialem ochoty to nie musielismy isc:) ale zeby zrobic jej przyjemnosc to sie szlo:)

pieniądze szczęścia nie dają...szczęście daje ich wydawanie ;)

burek1989
 Wysłana - 25 lipiec 2007 23:08      [zgłoszenie naruszenia]

j/w. chociaż moja chciała sama raz a ja na to NIE! tera ludzie są zbyt po***ani...sama na impreze, raczej nie...

wydaje Ci się,że masz rację?
masz rację, wydaje Ci się...:)

xxfeciaxx
 Wysłana - 26 lipiec 2007 00:59      [zgłoszenie naruszenia]

jestem w stałym związku i nie odczuwam potrzeby chodzenia na imprezy ,poza tym wole zamkniete ze znajomymi przynajmniej mam pewnosc,ze w tym gronie jestem bezpieczna,bo jednak laska sama na imprezie prosi sie o klopoty

burek1989
 Wysłana - 26 lipiec 2007 11:20      [zgłoszenie naruszenia]

dokładnie. zwłaszcza w liceum. myślicie po co się zaprasza koleżanki na prywatki/osiemnastki itp. to równie oczywiste jak zajęcie tych pań na autostradzie...

wydaje Ci się,że masz rację?
masz rację, wydaje Ci się...:)

Darek3000
 Wysłana - 6 sierpień 2007 01:09      [zgłoszenie naruszenia]

nie kminie pewnych rzeczy....
no dobra, mowie stanowcze NIE... ale kazdy człowiek jest wolny i sam decyduje co robi... i laska moze isc na impreze nawet jezeli gosc jej mowi ze nie ma mowy, nikt nikogo nie trzyma na smyczy.. a jezeli laska jednak idzie to co, mowicie grzecznie "********lać"?? no raczej nie.

ma to jakiś głebszy sens????

moze glupi jestem (pewnie tak)

P.S.
postarajcie sie głupiemu wytłumaczyć

Wodzu10
 Wysłana - 6 sierpień 2007 21:21      [zgłoszenie naruszenia]

Ja swoją puściłem na dyskotekę. Z koleżanką. Tak z miesiąc temu to było. Zreszta ja balowałem gdzie indziej więc byłoby nieco nie wporządku, ze jedno świetnie się bawi a drugie siedzi w domu. Mam pewność, że nic się na tej dysce nie wydarzyło co miałoby wpływ na nasz związek (wiem z dobrze znanych źródeł ;-P ). Sama stwierdziła, że była pierwszy i ostatni raz na dyskotece czy jakiejś dużej imprezie beze mnie. Nie nadciągnęła mojego zaufania jestem pewien ale podkreślam - wiem co i jak na tej dysce było bo mam tam całą masę znajomych. Inaczej nigdy bym sie nie zgodził żeby tam poszła, bo co innego miejsce, z którego jakby co to dostaniesz odpowiednie info, a co innego gdy nic nie wiesz co mogło się dziać. Może to brzmi jak szpiegowanie ale tak nie było. Świadczyłoby to o totalnym braku zaufania. Nie kazałem nikomu pilnować a ludzie sami sie mnie wypytywali czemu razem nie byliśmy i mówili co i jak.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 45 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Puszczanie laski na imprezę to...?!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45