FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 63723 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Puszczanie laski na imprezę to...?! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Puszczanie laski na imprezę to...?!"   

lumpp
 Wysłana - 16 październik 2010 12:34      [zgłoszenie naruszenia]

do tego tekst wczoraj ze ubierze sobie mini... malo tego , dodala ze tam sciagnie rajstopy bo bedzie zmieniac buty z kozaczkow na jakies luzniesze.... do dziewczyn teraz, czy to jest normalne????

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 16 październik 2010 12:37      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym olal, widac ze specjalnie chce wzbudzac twoja zazdrosc, bawi sie emocjami, szkoda czasu na takie chvjostwo.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

lumpp
 Wysłana - 16 październik 2010 12:41      [zgłoszenie naruszenia]

nie raz uronilem lezke przy niej, za jej zachowanie:( ma dobry argument na to wszystko... jesli jej nie wierze , to moge przyjechac gdziekolwiek jest i ja spradzic... a ja tak nie chce, chce byc pewny za nia a nie potrafie;/

Miaky
 Wysłana - 16 październik 2010 13:00      [zgłoszenie naruszenia]

moja magiczna kula mówi, że panna cie olewa i lubi na dwa baty

bramka nr. 1:
~odwróć role-idź na impreze bez niej, ale niech o tym wie i tak kilka razy-wymówke sam wymyślisz

~weź sobie jakąś panne (nie twoją połówkę) i idź z nią na impreze, jak twoja kobita zapyta o nią rzuć tekstem, że kumpel Cie prosił i tylko robiłeś za osobę towarzyszącą

zobacz reakcje-bedziesz wiedział, czy panna jest z Toba na serio czy dla zabawy

A jeżeli masz za małe jajka do tego, żeby olać panienkę to zostaje tylko wróżbita Maciej.

Zmieniony przez - Miaky w dniu 2010-10-16 13:17:10

SundanceK
 Wysłana - 16 październik 2010 15:21      [zgłoszenie naruszenia]

lumpp

Powiem Ci to, co napisał JestLuz: przestań się starać, nie właź jej w tyłek. Takie coś nazywa się spantofleniem.

Z tego co tutaj piszesz, powiem Ci jedno: straszna ci*** z Ciebie. Zero stanowczości. Laska coś Ci obiecuje, a potem robi swoje. Gada to, co chcesz usłyszeć. Jak coś obiecuje, a potem robi inaczej, masz ją zje*** tak, że będzie żałować, że w ogóle żyje. A jak nie pomaga, to ją rzuć. Z tego co piszesz, wnioskuję jedno: zaangażowałeś się, nie bardzo znając dziewczynę. Tak postępują tylko idioci i desperaci.

Nie trzymaj jej na łańcuchu. Nie myśl co ona robi. Jeśli Cię zdradza - jej strata, jeśli woli jakiegoś buraka od takiego za***istego faceta jak Ty, jej sprawa. Zakładam, że do tej pory traktowałeś ją jak księżniczkę. Powiem Ci jedno - to jeszcze nikogo daleko nie zaprowadziło. Dziewczyna ma się czuć pożądana i kochana, ale to T-Y jesteś najważniejszą osobą w relacji. To Ty ją zdobyłeś, ale ona musi wiedzieć, że jeżeli odejdzie Ty sobie bez problemu z tym poradzisz.

To co piszę brzmi bardzo szowinistycznie, ale sam tak postępuje i od dziewczyn nie mogę się opędzić. Kiedyś też byłem "romantykiem", który się starał, a moje "jedyne" rzucały mnie po góra miesiącu, pomimo moich błagań.

Savicky
 Wysłana - 16 październik 2010 15:24      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym nie wybaczył sytuacji z tym samochodem. Kop w Pup i the end. Trzeba się szanować a nie dawać sobie wkręty wciskać i do tego jeszcze się usprawiedliwiać, że "Bo mi na niej zależy" ..

Nie szanujesz się, to jak ma ona Cię szanować ?

lumpp
 Wysłana - 16 październik 2010 16:33      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki wielkie;) umowilem sie z kumplami na mily wieczorek w 5 :P i nie mam zamiaru do niej pisac i zawracac jej dzisiaj glowy wieczorem ;D

nupel
lachoniator
 Wysłana - 16 październik 2010 16:40      [zgłoszenie naruszenia]

hahaha na bank :D
po piwku to dopiero mysli ci wejda D:

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

Savicky
 Wysłana - 16 październik 2010 16:43      [zgłoszenie naruszenia]

Sprzedaj od razu info kolegom przed rozpoczęciem piwkowania, aby blokowali Twoje przyszłe durne pomysły pt. napisze sms

nupel
lachoniator
 Wysłana - 16 październik 2010 16:50      [zgłoszenie naruszenia]

IMo jestes jej takim misiem ktory ja rozpieszcza sponsoruje a ona sie bawi w tym towarzystwie w jakim dorastala ( lapki w majtach i te gorsze) i jeszcze ten esemes to ewidentny dowod na zdrade to raz
a sprawa z autem idealny dowod ze nei traktuje cie powaznei i baiw sie dalej w najlpesze bo jak juz kumpela ja umawia na randke to znaczy ze i ona wie ze jestes jej rpzydupasem :/

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 45 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Puszczanie laski na imprezę to...?!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45