FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 64022 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Puszczanie laski na imprezę to...?! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Puszczanie laski na imprezę to...?!"   

funkadelic
 Wysłana - 16 październik 2010 17:04      [zgłoszenie naruszenia]

Shiiiiiiit jak to mawiał senator Clay Davis, masz chłopaku 22 lata a zachowujesz się jakbyś miał 16.Jesteś miękką fajką, która skacze dookoła swej dziewczyny i pokazuje jak mu to strasznie zależy.Laska to widzi i ma cię w dupie, zresztą nic dziwnego skoro przy niej płaczesz a później i tak wybaczasz.Od razu widać, że jesteś jednym z tych którzy, co byśmy nie napisali i tak robią po swojemu.

Znawca -

nupel
lachoniator
 Wysłana - 16 październik 2010 17:32      [zgłoszenie naruszenia]

latwo komus mowic jezeli to nie o nim mowa.. dam wszystkiemu czasu... za reke ja przypadkiem nie chwycilem, moze to sobie wyolbrzymiam...

jak nie ? a esemes?

nie wyolbrzymiasz ... jak juz to na chama chcesz ejj uwierzyc nei chcesz dopuscic takeij mysli dlatego tak jest
przeciez to neizbity dowod

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

Savicky
 Wysłana - 16 październik 2010 17:42      [zgłoszenie naruszenia]

Argumenty nie docierają

Miałem kiedyś fajną akcję za gówniarza...

Party, duży tłok, ścisk i dym. Jedna panna mykała od jednego do drugiego i co lepszego to łapała za fujarę Po dłuższym czasie zaobserwowałem jednego kolesia który chodził za nią.. szukał się .. rozglądał. Koleś nieco starszy, lecz pisdowaty z twarzy.. okazało się, że latał za nią i ją pilnował bo to jego dziewczyna

Myślę autorze ze jesteś następcą tego przykrego gościa co miał wtedy na imprezie klapki na oczach.

Zmieniony przez - Savicky w dniu 2010-10-16 17:44:47

nupel
lachoniator
 Wysłana - 16 październik 2010 19:09      [zgłoszenie naruszenia]

nieskonczy z nia bo jest mu zadobrze pewnie daje keidy chce przyzwyczail sie do dupienia i boi sie ze teraz szybko neiznajdzie nic stalego pewnei dochodzi do tego strach rpzed nowa laska (poczatki sa straszne sam ich nei lubie )
dla tego nie oleje jej

spoko nei musisz ale traktuj ja teraz jak worek na sperme a nei jak laske za ktora latasz dmuchasz chuchasz pierdzisz itp i robisz wszystko by bylo jej dobrze

siedz z nai meij ja dup jak do tej pory a miedzy czasie baw sie z kumnplami jak ona gdzies idzie i ciesz sie zyciem ( i szukaj nowej)

przy takim trybie widze tylko 2 wyjscia i oba dobre :D albo sie wybawisz i znajdziesz nowa laske albo laska sie ogarnie i zacznie toba zajmowac i myslec o tobie a nie o imprezach

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

WiemTo
 Wysłana - 16 październik 2010 19:15      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki wielkie;) umowilem sie z kumplami na mily wieczorek w 5 :P i nie mam zamiaru do niej pisac i zawracac jej dzisiaj glowy wieczorem ;D

Wypijesz pare piw, wyjmiesz telefon i zaczniesz pisać esy albo dzwonić. Na przemian bedziesz ją oskarzał i przepraszał.
A ona bedzie miała Cie w dupe, tak po prostu. Życie.

Brothers! Sisters! One day we will be free!

Specjalista -

nupel
lachoniator
 Wysłana - 17 październik 2010 13:17      [zgłoszenie naruszenia]

i jak i jak ))))))))))))))))))))))

[www.famewear.pl]

Ekspert -

lumpp
 Wysłana - 18 październik 2010 08:48      [zgłoszenie naruszenia]

i jak??:) a dobrze :P nie wiem, macie mnie za jakioegos frajera chyba heh :D nie pisalem do niej bo nie mailem na to czasu :D na drugi dzien to ona byla wsciekla:P a ja za to bylem na kawce z bardzo ladna kolezanka i wieczorem na soczku z druga :P co sie dowiedzialem od innych?? ponoc nic nie pila i ciagle zagladala na fona ;)

Miaky
 Wysłana - 18 październik 2010 09:00      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem jak inni ale ja Cie za frajera nie mam, conajmniej za małe cohones bo sie tyle z nia bawiłeś

pamietaj baby to hvje !

nupel
lachoniator
 Wysłana - 18 październik 2010 10:28      [zgłoszenie naruszenia]

nie ze frajer ze mialbys zadzonic bo tu alkohol robi swoje
ale niestety frajer ze baba cie robi w chvja a ty lykasz jej wykrety

[www.famewear.pl]

Ekspert -

kot-zzz
 Wysłana - 20 październik 2010 20:33      [zgłoszenie naruszenia]

oooo krva

Chłopie weź się ogarnij bo mnie zaraz trafi jak to czytam

Przeczytaj 3 ostatnie strony i się dostosuj do cennych rad kolegów.

Pytanie?

Ruchasz? - rób j.w i dalej ruchaj
nie ruchasz? - j.w szczególnie Nupel

Nie no ogień

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 45 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Puszczanie laski na imprezę to...?!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45