FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 63723 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Puszczanie laski na imprezę to...?! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Puszczanie laski na imprezę to...?!"   

scdmachine
 Wysłana - 19 sierpień 2011 16:47      [zgłoszenie naruszenia]

Pozwolę sobie napisać w tym temacie, bo przeczytałem sporo postów i mam coś do powiedzenia. Spotkałem się z teorią "okazja czyni złodzieja". Wszystko jest kwestią moralności i naszego prawdziwego charakteru. Kiedyś na****** facet położył mi przed nosem gruby plik banknotów, szukąjąc mojego dowodu (wypożyczalnia kajaków) potem gdzieś poszedł. A ja stałem, popatrzyłem na pieniądze i powiedziałem "nie, to wbrew zasadom". Dlatego, wg. mnie, jak panna idzie na imprezę i ma okazję zdradzić swojego chłopaka zawsze ma chwilę na refleksję. Zawsze może się zatrzymać.

Jeśli tylko zechce.

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 19 sierpień 2011 17:28      [zgłoszenie naruszenia]

Wzruszyła nas Twoja historia, mimo, że nic nowego nie powiedziałeś, ani nie odkryłeś Ameryki w tym temacie, a co za tym idzie-nie musiałeś go odświeżać.

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 19 sierpień 2011 17:48      [zgłoszenie naruszenia]

Bo niektorym wystarczy do szczescia "miec", a nie "byc". Czlowiek to nie chomik, ze nie bede wypuszczal go z klatki, zeby mi nie s*******il i dzieki temu bede szczesliwy. Jak kogos rajcuje trzymanie baby w klatce, zeby go nie walnela w rogi, to gratuluje mu szczesliwego zwiazku. To tylko wlasnie pokazuje, ze taki typ ma podejscie jak do w/w chomika, czyli przedmiotowe.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

yakuzik
 Wysłana - 19 sierpień 2011 17:57      [zgłoszenie naruszenia]

nie mam problemu z puszczaniem dvpy na balety, ponieważ sam z kolegami wychodzę. Podstawą związku jest przecież zaufanie, więc czemu miałbym jej głowę zawracać o to skoro jej ufam? Pomimo, że jesteśmy razem to i ja i ona mamy własne życie i póki jeszcze jesteśmy młodzi można się wybawić.

[http://www.youtube.com/watch?v=HTdqV8XkYNo&feature=feedf]

qligowski
 Wysłana - 19 sierpień 2011 18:11      [zgłoszenie naruszenia]

sam kiedys bylem zazdrosny w hu.uj teraz to wyje.bka chce to niech idzie ja tez sam wychodze , wychodzimy razem tez i jest gitara

%-)

GadDemyt
 Wysłana - 19 sierpień 2011 18:13      [zgłoszenie naruszenia]

^tak powinno być , zdrowo

"Nie zgadzam się z Tobą,
ale zawsze bronił będę twego prawa do posiadania własnego zdania "

INSOMNIA
 Wysłana - 19 sierpień 2011 18:45      [zgłoszenie naruszenia]

j/yakuzik

najzdrowiej jesli osoby sobie ufaja

jak patrze na znajomych ktorzy cipowato biegna do domu dzwonic z domowego albo gasza silnik auta stajac na poboczu i opowiadaja ze sa w domu i tesknia to mam beke w chvj

Zmieniony przez - Presecutor w dniu 2011-08-19 18:47:36

borocek21
 Wysłana - 19 sierpień 2011 19:18      [zgłoszenie naruszenia]

nie mam z tym problemów. Puściłem laske nawet na wesele z innym kolesiem (cały weekend). Poprostu trzeba zaufać.
Poza tym jak ma zdradzić to i tak to zrobi.

rafee
 Wysłana - 19 sierpień 2011 19:51      [zgłoszenie naruszenia]

Im bardziej starasz sie ograniczac kobiete w zwiazku tym bardziej ciagnie ja do innego *****a. Poza tym jak jej solidnie dupe zlomocisz przed impreza to nawet przez chwile nie pomysli o zadnym innym

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

gastxxx
ole !
 Wysłana - 19 sierpień 2011 19:54      [zgłoszenie naruszenia]

Puściłem laske nawet na wesele z innym kolesiem (cały weekend)

to jest jednak lekka przesada

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 45 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Puszczanie laski na imprezę to...?!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45