FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 64022 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Puszczanie laski na imprezę to...?! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Puszczanie laski na imprezę to...?!"   

Naiwniak87
 Wysłana - 8 listopad 2011 00:02      [zgłoszenie naruszenia]

Niby atrakcyjny, wiele kolezanek mi to mowi. Nie chwale sie ale skoro takie sa opinie to wiem przynajmniej ze to nei przez moj wyglad. Kasa tez jest bo zasuwam od rana do nocy 6 dni w tygodniu. Zadnych imprezek, zadnych spotkan z kumplami niczego takiego nei bylo od roku bo ciagle zbieram na nasz wymarzony wspolny "domek". Heh, pewnie zanim uzbieram na nasze wspolne lokum to dziewczyna juz dawno zawinie sie z innym. Ustawia mnie bo wyczula jak mi zalezy i ile dla niej robie. A ja po prostu mam juz dosc udawania przed kazda dziewczyna ze mi na niej nie zalezy tylko dlatego zeby to ona wykazywala zainteresowanie. Sorry Panowie ale to jest chore. Kobity sa nienormalne, pokaz jednej ze ja kochasz i Ci zalezy a ona momentalnie traci Toba zainteresowanie i uwaza za frajera. Chce kobiety przy ktorej moge byc szczery i jej pokazywac jak mi na niej zalezy bez obaw ze zaraz uzna mnie za nudziarza i pobiegnie za innym "niedostepnym".

Zycie chloszcze...

rafee
 Wysłana - 10 listopad 2011 22:10      [zgłoszenie naruszenia]

Spojrz w lustro to dojrzysz dorodnego jelenia z porządnym porożem !

Dlaczego ona rowniez nie za******la razem z toba na ten wymarzony domek ? Ty siedzisz na zmywaku a ona sie bawi ? Fajny układ. W akcie notarialnym za ten "wymarzony domek" bedzie 50/50 ?

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

Irrlii
 Wysłana - 10 listopad 2011 23:53      [zgłoszenie naruszenia]

Jak rafee.

Jak dasz jej pół swojego majątku, jak się z nią ożenisz i dasz się wyruchać po rozwodzie to oficjalnie przyznaj sobie tytuł IDIOTY 2011 roku.

Powaga.

funkadelic
 Wysłana - 11 listopad 2011 15:13      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli laska mówi ci o takich rzeczach w momencie gdy Ty jesteś kilka tysięcy kilometrów stąd to musi być to co innego niż ten wyimaginowany strach przez znudzeniem.W ogóle jak można łyknąć taką wymówkę?Co następne, powie ci że powinniście spać w osobnych łóżkach żeby się nie znudzić?Nie mam nic przeciwko okazyjnym wyjściom z koleżankami bo faceci też potrzebują imprez w męskim gronie ale jeśli to miałoby być standardem i dostałbym jasno do zrozumienia, że jestem intruzem to zapaliłaby mi się czerwona lampka.Laska widzi, że owinęła cię wokół palca, podejrzewam nawet że większość tych codziennych rozmów, przez gg, skype to twoja inicjatywa bo jej pewnie wystarczałby kontakt raz w tygodniu.Nie zdziwiłbym się też gdyby okazało się, że wysyłasz jej jakieś prezenty, pieniądze regularnie.

Znawca -

sonia4
 Wysłana - 19 listopad 2011 15:32      [zgłoszenie naruszenia]

a w sumie dlaczego nie moze sama wyjsc?

...jestem też tańczącą szminką z opaską na oczach...

Naiwniak87
 Wysłana - 19 listopad 2011 19:13      [zgłoszenie naruszenia]

Dokladnie, po tym jak to usłyszałem to tez w szoku niezłym byłem. Jak osoba która się niby kocha może się znudzic? Co to za chore tłumaczenie się. Pewnie nie chce żeby się dowiedział o jakis innych kolesiach z którymi się umawia i to z nimi smiga na imprezki wlasnie. Ale ja nie potrafie nikogo oskarżać jak nie zlapie na goracym uczynku wiec musze dac sobie troche czasu żeby ja nakryc. Dla mnie jej wyjscia w gornie koleżanek czy kumpli do jakiegos baru czy cos to tez nei problem, ale imprezy w klubie bez chłopaka to dla mnie przegiecie.

W klubie panuje jedna atmosfera. Każdy tam idzie po to żeby wyrwac chłopaka/dziewczyne i się z ta osoba przespac. Dziewczyny niby Ida tylko tanczyc ale po kilku drinach, dobrej nucie i tak prawie kazda konczy w lozku z nowo poznanym "kolega". Dlatego nikt nie chce puszczac swojej dziewczyny do klubu samej i ja tez tak mam. A skoro ona chce chodzic do klubow beze mnie to na 99% się puszcza z innymi Takie moje zdanie, obym się mylil.

Ventinari
 Wysłana - 19 listopad 2011 19:55      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym kwestię klubów ujął trochę inaczej. Na pewno jest tam wiele osób, które przychodzą tylko w jednym celu, żeby znaleźć partnera do seksu

Znawca -

Sweet69
 Wysłana - 19 listopad 2011 23:04      [zgłoszenie naruszenia]

Jak odzyskać dominującą pozycję?

Rzuć ją

Jako powód mozesz podać że jak chodzi sama na imprezy to pewnie się puszcza i jej nie wierzysz bo chce chodzic sama

jak Cie kocha będzie chciała wrócić do Ciebie i twoich pieniędzy to zgodzi się na
nie-wychodzenie-bez-Ciebie
Jeśli nie będzie chciała wrócić - w tym momencie oszczędzasz czas, który byś stracił na bujanie się ze zwykłą kvrvą

tadaaa za radę można zapłacić w ojro or czymkolwiek na konto
pieniądze będą w całości przekazane na whiskasa dla moich kotów

Zmieniony przez - Sweet69 w dniu 2011-11-19 23:05:58

Ekspert -

Toudi163d
 Wysłana - 20 listopad 2011 00:34      [zgłoszenie naruszenia]

Masz Soga

Znawca -

Sweet69
 Wysłana - 20 listopad 2011 01:53      [zgłoszenie naruszenia]

"a w sumie dlaczego nie moze sama wyjsc?"

Bo jest głupia - źle to rozegrała 'idę sama i już'/ za często wychodzi / chłopak jest zazdrosny

nieważne
jakby miała chociaż szczątkowy mózg, rozmawiała z chłopakiem w inny sposób
to by jeszcze sam ją namawiał, żeby się gdzieś ruszyła i podesłał kasę na 'balet'
a tak? no sory idiotka

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 45 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Puszczanie laski na imprezę to...?!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45