FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 63723 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Puszczanie laski na imprezę to...?! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Puszczanie laski na imprezę to...?!"   

kemesO
Analityk
 Wysłana - 24 marzec 2007 23:28      [zgłoszenie naruszenia]

ale to pierwszy raz był i jedyny w życiu, kiedy miałem taką okazję, a co do tego, co panna tam robi, to lepiej nie wiedzieć, jeśli to zdarzy się raz, z głupoty, a jeśli ma taki styl bycia, to tylko w rękach losu to, czy dowiesz sie wcześniej, że się kvrwi, czy później
w ogóle, to cała sytuacja, kiedy sobie pomyślę, że miałbym siedzieć w domu i zadręczać się, co tam się dzieje jest --->
miałem już takie jazdy, teraz to ***ie

Zmieniony przez - kemesO w dniu 2007-03-24 23:32:44

zielony

Ekspert -

mmaassoonn
 Wysłana - 25 marzec 2007 00:14      [zgłoszenie naruszenia]

Miałem podobnie,miałem laskę która chodziła na biby co piątek praktycznie a ja nie miałem czasu zeby zawsze z nia być. Przejmowałem się straszliwiee tym co ona "być może" tam robi, a teraz mam to w poważaniu. Po za tym w związku powinien być coś takiego- jak się puszcza tą drugą osobę na ostrą bibę, to tylko jak ma się do niej zaufanie..

Zmieniony przez - mmaassoonn w dniu 2007-03-25 00:15:59

Zmieniony przez - mmaassoonn w dniu 2007-03-25 00:16:12

Ekspert -

CoQto
 Wysłana - 25 marzec 2007 01:42      [zgłoszenie naruszenia]

Sory chłopaki, ale nie znałem do tej pory żadnej dziewczyny która chodziła sama na dyski i nie okazała się łatwa, mimo że miała chłopaka. To jednoznacznie opisuje dziełke, skoro idzie na dyske sama to głównie ma w głowie zabawe, a przygodne ruchanie w aucie pod dyskoteką to też w sumie fajna zabawa. Ja swojej nigdy nie puszcze samej na dyske, chyba żebym szukał pretekstu do zerwania

W świecie w którym nie ma żadnych wartości, nigdy nie możesz być pewny/a
czy dokonany wybór był słuszny.

Znawca -

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 25 marzec 2007 01:53      [zgłoszenie naruszenia]

CoQto kolejny zwolennik homonto..... twoja dziewczyna rownie dobrze moze dawac dupy w domu albo w szkole wiec..

Piłsudczyk.

Specjalista -

vox
 Wysłana - 25 marzec 2007 04:21      [zgłoszenie naruszenia]

Wole żeby sama nie szła i nie pamiętam kiedy tak było. Ale jakby chciała z koleżankami pójść to zakazywać tez lipa. Coś w tym jest że klimat klubowy itp. mogą trochę namieszać pod sufitem, ale jak laska ma trochę oleju w głowie to nie ma problemu.

Znawca -

kasiulka01
 Wysłana - 25 marzec 2007 10:16      [zgłoszenie naruszenia]

ciekawe... ja na poczatku myslalam ze czasem fajnie byloby wyjsc na jakas imprezke bez mojego chlopaka ale bylam w bledzie, on jest o mnie strasznie zadrosny czasem mnie to denerwuje ale z drugiej strony wiem jak bardzo mu na mnie zalezy i jak teraz pomysle ze poszlabym na impreze bez niego to nie miesci mi sie to w głowie! to on jest moim chlopakiem i z nim chce sie bawic i nie dziwie sie mu ze nie pozwala mi chodzic samej na imprezy, zreszta ja juz nawet nie chce:)

tencza_xx
 Wysłana - 25 marzec 2007 10:18     
 Usunięta przez hallucyon za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

XTT
 Wysłana - 25 marzec 2007 10:25      [zgłoszenie naruszenia]

Jaki z tego wniosek? Imprezy to jedno wielkie gówno, które tylko sieje niepotrzebne zamieszanie w życiu...

tencza_xx
 Wysłana - 25 marzec 2007 10:30      [zgłoszenie naruszenia]

a ja lubie wyrywać cudze laski na imprezach

kemesO
Analityk
 Wysłana - 25 marzec 2007 10:51      [zgłoszenie naruszenia]

ja na poczatku myslalam ze czasem fajnie byloby wyjsc na jakas imprezke bez mojego chlopaka
zależy jeszcze, co masz na myśli pisząc "fajnie" brak kontroli

zielony

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 45 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Puszczanie laski na imprezę to...?!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45