FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1480 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Pytania 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pytania"   

Fluff.y
 Wysłana - 7 wrzesień 2007 19:57       [zgłoszenie naruszenia]

"Załóżmy że do mózgu w ciągu godziny zostanie wysłane x informacji w bardzo krótkich odstępach czasu między sobą. Z tego co wiem tylko y z tych informacji (bodźców) zostanie przez nasz mózg przetworzona (odczytana),
reszta zostanie utracona. Taka naturalna obrona przed nadmiarem nieużytecznych informacji (tak mi się wydaje)."

Ale po co Ci to? Chyba nie chcesz zwariować? Zamiast przyjmować nieograniczoną ilość bodźców dużo rozsądniej jest filtrować je i przyjmować te, które mają wysoką jakość.

Odnośnie dyskusji jaka się wywiązała. Jasne, że człowiek uczy się na kopniakach. Jednak pozytywne przeżycia odgrywają równie ważną rolę. Z nich również można wyciągać konstruktywne wnioski. Motywować się. Kwestia tego, co kogo bardziej pobudza do działania(kop w tyłek czy marchewka - czasem jedno i drugie).
Odpowiedziałem, że możemy życzyć pozytywnych przeżyć, no bo przecież nie złorzeczyć! Choć nie muszą one być ekstremalne, ważne, aby pozytywnie stymulowały. ;)

'Hen, tam wysoko już jest z niebem jesiennym góra Fuji'

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Pytania

Strony: 1 2

Warto przeczytać: odzegnac pecha :-( | Działalność Radia Maryja i TV Trwam - biskupi upominają | schizy jakies :/ | Opętanie - fikcja czy rzeczywistość? | Czy to nie jest na takiej zasadzie ? | Polemika na temat Rydzyka | Przemyslenia | Potęga Podświadomości ZAPRASZAM | Pytanie | Poszukuję tajemnicy bytu i prawdziwej prawdy... | Zespoły behawioralne związane z zaburzeniami fizjologicznymi i czynnikami fizycznymi | Zaburzenia osobowości i zachowania dorosłych (F60-F69) | Zaburzenia zachowania i emocji rozpoczynające się zwykle w dzieciństwie i w wieku... | LISTA PORADNI ZDROWIA PSYCHICZNEGO | jak rozumiecie to pojęcie??? | DDA | szczupak | yogi | -__- | historia kopcuszka | kiepscy | jak wstawiac gify | opis łazienki | chudini | chudini3 | bezrobotny | __ | zdjęcia gołych kobiet | ukraink | ukrainka | ukraina | ukrain | referendum | od 18 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.