FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7032 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Pytania do plci meskiej, odnosnie seksu 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Pytania do plci meskiej, odnosnie seksu"   

Termitek
Little boy
 Wysłana - 28 wrzesień 2017 11:41      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli chcesz zintensyfikować doznania faceta podczas stosunku waginalnego to bądź lepszą kobietą. W seksie najważniejszy jest ładunek emocjonalny, który płynie z satysfakcji z związku.

Oral też przy tym jest dużo lepszy. Natomiast stymulacja językiem i ustami przynosi więcej przyjemności z powodu efektów wizualnych. Wtedy dziewczyna robi to naprawdę bezinteresownie tylko aby nam zapewnić frajdę.

Masturbacja to jest tylko po to aby opróżnić worek przyjemność zupełnie inna. Natomiast można też się masturbować kobietą.

...

Znawca -

Anilli
 Wysłana - 29 wrzesień 2017 12:52      [zgłoszenie naruszenia]

Termitek - no wlasnie "przyjemnosc zupelnie inna" to znaczy jaka? Lepsza prawda? Seks nie sluzy do pozbycia sie nasienia? Czyli chyba mialam racje..

Anilli
 Wysłana - 29 wrzesień 2017 12:54      [zgłoszenie naruszenia]

"Inna " czyli dla was lepsza jesli chodzi o sama przyjemnosc. Dla was to szybki spust ktorego pochwa nie zapewni? Jednak pochwa nie da wiecej przyjemnosci niz reka.. W klasycznym seksie licza sie doznania psychiczne

Anilli
 Wysłana - 29 wrzesień 2017 13:11      [zgłoszenie naruszenia]

Max nie mozesz sienzdecydowac. Raz piszesz ze tego nie potrzebujesz po czym ze jednak czasem. Ktos wyzej napisal ze to "inna przyjemnosc sluzy do.spustu nasienia" wiec chyba odpowiedz jest oczywista, to nie pochwa jest od "zrobienia dobrze " mezczyznie a reka. ;( niestety. Napisales ze najechalam na wszystkich mezczyzn, nie. Ja tylko chce wiedziec czy da sie sprawic zebysmy wam wystarczyly. A Ty mozesz porownac przyjemnosc podczas masturbacji a penetracji pochwy? Napisales ze zawsze mozesz o lodzika poprosic, bonto najbardziej podbna stymulacja do recznej? Daje wam takiego "kopa" i mocne doznania?

Termitek
Little boy
 Wysłana - 29 wrzesień 2017 13:48      [zgłoszenie naruszenia]

Wypowiem się za siebie, najlepszy orgazm jeśli laskę robi Ci panna którą kochasz. Potem jest seks z laską którą kochasz. Kolejny to jest jak laskę Ci robi jakaś przypadkowa laska z ładną twarzą. Kolejno seks z przypadkową laską z ładną twarzą, dupą i cyckami. Potem masturbacja martwych dzieci i na samym końcu masturbacja do artykułów RTV/AGD.

Mam nadzieje, że to Ci pomoże znaleźć odpowiedź

...

Znawca -

Anilli
 Wysłana - 29 wrzesień 2017 14:05      [zgłoszenie naruszenia]

Hehe dzieki :) a to lodzik ogolnie przyjemniejszy ? Wiesz, to jeszcze moge zrozumiec, aktywny jezyk itp. A jaka jest pochwa, tzn jaka przyjemnosc wam daje tego nie wiem. Ale smutno mi ze nawet z reka ma.problem, nie taki uscisk i tempo ..

Anilli
 Wysłana - 29 wrzesień 2017 16:21      [zgłoszenie naruszenia]

Ale i tak wydaje mi sie, ze miales na mysliniz raczka to.po.prostu szybkie zalatwienienspraey gdzie przyjemnosc jest bardziej skoncentrowana

max-scifi
 Wysłana - 29 wrzesień 2017 16:24      [zgłoszenie naruszenia]

"Max nie mozesz sienzdecydowac. Raz piszesz ze tego nie potrzebujesz po czym ze jednak czasem. "
- jakby was w tej gimbazie uczili czytać ze zrozumieniem, to byś doczytała KIEDY to robie.

"Ktos wyzej napisal ze to "inna przyjemnosc sluzy do.spustu nasienia" wiec chyba odpowiedz jest oczywista, "
- czytanie ze zrozumieniem?

"to nie pochwa jest od "zrobienia dobrze " mezczyznie a reka. ;( niestety. "
- aha, to skąd połowa kolesi ma przedwczesny wytrysk, skoro pochwa nie daje przyjemności?

"Napisales ze najechalam na wszystkich mezczyzn, nie. "
- wcale. "na pewno", "każdy, "zawsze"

"Ja tylko chce wiedziec czy da sie sprawic zebysmy wam wystarczyly."
- przepraszam, ale nie uogólniaj. piszesz "zebysmy wam wystarczyly", a jak dla mnie, to nie podpadasz pod ogół kobiet.
z taką betoniarą ( bo tak przetwarzasz argumenty) nikt normalny się nie będzie wiązał na dłużej.

"A Ty mozesz porownac przyjemnosc podczas masturbacji a penetracji pochwy?"
- mogę. pochwa jest fajniejsza. wszystko przylega. jest dosć ciasno, ciepło. no i mokro. i jesteś w środku cały a nie jakies fragmenty. ręka, jest dość mechaniczna. czy to przyjemność? nie wydaje mi się: ręka daje orgazm, a przyjemność i orgazm daje jednak pochwa i kobieta w ogole. zeby bylo jasne, ja lubie w grze wstępnej, kiedy partnerka robi mi to ręką i ustami. ale to ma cos wspólnego z psychiką i przyjemnością z PATRZENIA jak moja kobieta bierze go do gardła albo bawi się rękami. to po prostu podniecający widok.
nie wiem jakim trzeba być gamoniem,żeby przyjemność sprawiało patrzenie na włąsną grabę przy robocie.

"Napisales ze zawsze mozesz o lodzika poprosic,"
- nie muszę prosić. to jest tak u dorosłych ludzi, że czasem czują i widzą na wzajem na co kto ma ochotę. a czasem partnerka sama zaczyna mi obciągać, bo po prostu lubi to robić.tak, taka z niej lodziara.

" bonto najbardziej podbna stymulacja do recznej?
Daje wam takiego "kopa" i mocne doznania?"
- absolutnie nie. lodzik jest może podobny z mechaniki, ale już pisałem wyżej. chodzi o jakies doznania (nie wiem, z pogranicza perwersji?) po prostu sam widok jest mega podniecający.
porównujesz "picie w szczawnicy do szczania w piwnicy".

przyjemnosć z ręki jest mniejsza. ja uwielbiam i mogę (hehe, skromnie) kochać się godzinami i nie konczyć w tym czasie. Sam sex jest po prostu czymś mega. nie musi prowadzić do orgazmu. z ręką masz orgazm na odpiedrol. byle szybko.

polecam (jak już kiedyś dorośniesz i bedziesz miala okazje) zrób loda swojemu partnerowi przy lustrze. popatrz na siebie jak bierzesz do dzioba. poczujesz to co on czuje. mieszanine mysli.niezłą wirówkę.
zrozumiesz różnicę.

Zmieniony przez - max-scifi w dniu 2017-09-29 16:47:43

max-scifi
 Wysłana - 29 wrzesień 2017 16:59      [zgłoszenie naruszenia]

Termitek - piona.

Anilli
 Wysłana - 29 wrzesień 2017 17:53      [zgłoszenie naruszenia]

Max napisales ze reka gwarantuje orgazm, daje go tzn ze jest praktyczniejsza i daje na tyle przyjemnosci zeby byl orgazm. Napisales tez ze z to szybki wytrysk. Czyli mam racje i to co napisalam jest prawda. Czysta mechanika= mocne ibszybkie tarcie to pewny wytrysk. Czego nie ma w pochwie. Kochac sie mozesz godzinami, wiec dama pochwa nie jest na tyle podniecajaca. Nie rozumiem skad Twoje oburzenie od poczatku moim tematem skoro i tak w gruncie rzeczy mam racje. Czysto technicznie reka.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Pytania do plci meskiej, odnosnie seksu

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9