FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6794 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Pytania do plci meskiej, odnosnie seksu 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Pytania do plci meskiej, odnosnie seksu"   

hulio
 Wysłana - 1 październik 2017 19:37      [zgłoszenie naruszenia]

Tak na prawdę jestem przystojnym, wysportowanym młodzieńcem z ogromnym interesem, powodzeniem i charakterem zdobywcy, a to że jestem na tym forum tak długo, tylko to potwierdza.
Pomyślałaś, że ktoś kto siedzi na forum x lat musi być jakimś nędznym przegrańcem, ale nic bardziej mylnego. Najwyraźniej nie wiesz gdzie jesteś i z kim tutaj tańczysz, więc pozwól, że trochę Ci o tym miejscu opowiem. Przebywają tutaj sami prawnicy, lekarze i drapieżniki. Jak to się stało? Otóż kiedyś tak nie było, logowały się tu również owieczki i spokojnie pasły nawiązując różne wartościowe znajomości, bo nad wszystkim czuwała surowa, ale troskliwa moderatorska ręka sprawiedliwości.
Zaczęło to się diametralnie zmieniać na przełomie lat 2009/2010 kiedy to wilki usiadły za sterami forum i w sytuacjach kiedy owieczki były pożerane to oni zamiast rozdawać bany, napawali się tym widokiem lub nawet przyłączali się do uczty. Od tego czasu nic już nie jest takie samo. Bardzo szybko zaczęło brakować ofiar, ponieważ wykrystalizowali się sami drapieżnicy, a wiesz jak to jest - kiedy brakuje gołębi jastrzębie zaczynają walczyć między sobą.
Na pierwszy rzut poszli kulturyści. Zastanawiasz się może jak to kulturyści, przecież to takie silne chłopy, wyobraź sobie jednak, że tak właśnie było, zostali dosłownie zjedzeni... po latach, aż do teraz zostali tu już sami najostrzejsi gracze, do których grona również się zaliczam.

To kłamstwo o zdeformowanym wyglądzie to był taki test, który przeszłaś pomyślnie. Chciałem sprawdzić czy będziesz na tyle zapatrzona w tę swoją pochwę, że nawet nie zwrócisz uwagę na dużo poważniejsze problemy czy jednak siłą empatii wzniesiesz się ponad własne urojenia. Okazało się, że to drugie, brawo, chwała Ci za to.

Co do Twojego tematu, to spójrz na moje wypowiedzi na pierwszej stronie. Nic więcej nie da się dodać, albo się z tym pogodzisz, albo nie. Dlaczego tak wogóle nie omówisz tej kwestii ze swoim partnerem?

Zmieniony przez - hulio w dniu 2017-10-01 19:40:25

Anilli
 Wysłana - 2 październik 2017 01:21      [zgłoszenie naruszenia]

Ciezko cos w tej chwili napisac. Juz nie wiem co myslec.

Anilli
 Wysłana - 2 październik 2017 01:30      [zgłoszenie naruszenia]

Ciezko cos w tej chwili napisac. Juz nie wiem co myslec. Nie jestem zapatrzona w siebie, zdecydowanie nie. Nie twierdze ze jezeli jestes dlugo na forum to musisz byc przegrany.. Tylko zdziwio mnie to. Kupa czasu. Przeczytalam jeszcze raz to co napisales i masz racje a ja nic nie zmienie. Nie da sie oszukac,ze reka jest dopasowana, nadajecie tempo.i uscisk no a pochwa.... Yy. Nie wazne. Masz racje, jest mechanicznie lepsza i to musi byc bardzo przyjemne ze o wiele szybciej z reka. Ja sie z tym potaram pogodzic tak jak napisales. Trudno, nie na wszystko mamy wplyw. Tyle ze tam napisales troszeczke inaczej, tutaj juz w prost przyznales ze reka lepsza mechanicznie. Stworzona do wyciskania sokow. Szkoda ze juz na poczatku tak nie napisales tylko starales sie to ladnie ubrac w slowa. A ja ciagle szukalam dalej i robilam sobie nadzieje z tym ze wszystko znalazlo potwierdzenie. Gornej czesci Twojej wypowiedzi chyba nie trzeba komentowac. Nie znam tego forum.
Dzieki za rozmowe, zycze dobrej nocki.

hulio
 Wysłana - 3 październik 2017 04:05      [zgłoszenie naruszenia]

Starałem się pisać po prostu kulturalnie, a jednocześnie rzeczowo.
No dobra z tym forum to lekka przesada ;)
Masz chwilowo lekką obsesję na tym punkcie, ale z czasem to minie i jeszcze będziesz się z tego śmiała. Wszystkiego dobrego.

Anilli
 Wysłana - 3 październik 2017 08:02      [zgłoszenie naruszenia]

Ale nie napisales rzrczowo tylko robiles mi nadzieje po czym brutalnie kazales sie pogodzic, ze reka jest dla was lepsza. Raczej mi nie minie tak latwo. Ale to juz moj problem. Pozdrawiam

Anilli
 Wysłana - 3 październik 2017 08:04      [zgłoszenie naruszenia]

Ciezko bedzie sie smiac z tego ,ze pochwa przegrala z reka. Ale tak myslalam. Heh wszystkiego dobrego.

Preskaler
 Wysłana - 3 październik 2017 08:37      [zgłoszenie naruszenia]

Nie możesz tak biegunowo stawiać sprawy. To nie jest mecz. Ktoś raz ma ochotę na ziemniaczki z zsiadłym mlekiem a innym razem na golonkę z chrzanem i piwkiem lub coś na słodko. Człowiek jest tak skonstruowany, że lubi odmianę bo w innym przypadku popada w rutynę i kapcanieje. Poza tym jakoś zapominasz do czego ta "pochwa" jest ZAMOCOWANA a to od tej reszty wiele zależy aby nie powiedzieć, że wszystko. Dłoń ludzka jest tak przez ewolucję (?) ukształtowana, że potrafi prawie niemożliwe. Popatrz na wirtuozów (np.muzycznych) co oni potrafią zdziałać dłonią (dłońmi). Jak widać może też zastąpić partnerkę (partnera) ale po co zastępować jak można jakoś się dogadać (domyślić) i zrobić tak aby partner był wniebowzięty. Trzeba użyć czasem do tego właśnie tej reszty a głowy myślącej przede wszystkim.

Anilli
 Wysłana - 3 październik 2017 08:51      [zgłoszenie naruszenia]

Tonnie zmienianfaktu, ze z reka dochodzcie szybciej, ze daje wievej przyjemnosci. A to juz jest skrzywdzenie przez nature. Oczywiscie ze mozna miec ochote na rozne rzeczy, dlatego jets tylenodmian seksu, zeby sie nie nudzic. Ale wy tak bronicie onanzimu bompomprostunjest przyjemniejszynod klasycznego seksu co Hullio zreszta portwierdzil. Nienpotrafie zrozumiec jak mozna isc do lazienki zaspokajac sie samemu majac obok kobiete. Ale tak po prostu chcecie. Co do reszty,raz masz ochote na cos bardzo przyjemnego (masturbacja) a raz na seks ktory jedynie daje wam bliskosc. Wlasnie o to chodzi,nze pochwa jests tylkonm dodtakiem i gdyby nie cala gama doznan to seks klasyczny bylby bez sesnu, nikt by go nie uprawial. Niestety , dlon ludzka jets bardzo uzdolniona? Wiec faceci powinninzostac przy trzepaniu chyba bo ruchy palcami i silne tarcie reka jest nie realne do zrobienia cipk..a. Wychodzinwiec na to ze ; usta,reka pupa ...... Dlugo nic potem moze Pochwa.

Preskaler
 Wysłana - 3 październik 2017 13:39      [zgłoszenie naruszenia]

Tonnie zmienianfaktu, ze z reka dochodzcie szybciej, ze daje wievej przyjemnosci.
Błędne rozumowanie! Co nagle...

A to juz jest skrzywdzenie przez nature.
I kolejny. W naturze obserwuje się masturbację u wielu gatunków.

Oczywiscie ze mozna miec ochote na rozne rzeczy, dlatego jets tylenodmian seksu, zeby sie nie nudzic.
Tak, człowiek wymyślił te "gatunki" w tym także różne rodzaje masturbacji.

Ale wy tak bronicie onanzimu bompomprostunjest przyjemniejszynod klasycznego seksu co Hullio zreszta portwierdzil.
Nie uogólniaj tego na wszystkich jeśli tylko Hulio to potwierdził chociaż ja tego potwierdzenia w jego postach nie widzę.

Nienpotrafie zrozumiec jak mozna isc do lazienki zaspokajac sie samemu majac obok kobiete. Ale tak po prostu chcecie.
Pisałem już, że różne są zboczenia i wyobraźnia tu nie jest potrzebna a jedynie trzeba to przyjąć do wiadomości. Nadal popełniasz błąd rozciągając tą Twoją teorię na wszystkich.

Co do reszty,raz masz ochote na cos bardzo przyjemnego (masturbacja) a raz na seks ktory jedynie daje wam bliskosc.
No i tu jest dowód na to, że nie czytasz lub nie chcesz przyjmować do swej świadomości to co do Ciebie piszą inni. Zdecydowanie większość twierdzi akurat coś odwrotnego, przedkładając sex nad masturbację a nawet są zdania, że lepszy jest sex bez orgazmu niż orgazm bez obcowania z kochaną kobietą.

Wlasnie o to chodzi,nze pochwa jests tylkonm dodtakiem i gdyby nie cala gama doznan to seks klasyczny bylby bez sesnu, nikt by go nie uprawial. Niestety , dlon ludzka jets bardzo uzdolniona? Wiec faceci powinninzostac przy trzepaniu chyba bo ruchy palcami i silne tarcie reka jest nie realne do zrobienia cipk..a. Wychodzinwiec na to ze ; usta,reka pupa ...... Dlugo nic potem moze Pochwa.

Chciał bym wiedzieć na jakiej podstawie wysnuwasz tak bzdurne wnioski? Przecież tu nikt poważnie o niczym takim nie pisał. Nie wiem też dlaczego masz pretensje do facetów, że się masturbują? Przecież kobiety robią to tak samo nagminnie a jedynie mają jakąś swoją polityką aby do tego się nie przyznawać tak powszechnie ale to pewnie ta ich natura i skłonność do ukrywania niewygodnych dla nich sytuacji.

Anilli
 Wysłana - 3 październik 2017 13:39      [zgłoszenie naruszenia]

To nie zmienia faktu* swoja droga, nie spodziewalam sie ,ze walenie kon... jest przyjemniejsze fizycznie, ale analizujac to, faktycznie ma to sens.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Pytania do plci meskiej, odnosnie seksu

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9