FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6793 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Pytania do plci meskiej, odnosnie seksu 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Pytania do plci meskiej, odnosnie seksu"   

Termitek
Little boy
 Wysłana - 4 październik 2017 13:42      [zgłoszenie naruszenia]

Ekhm... Anilli: Dorby troll

...

Znawca -

Anilli
 Wysłana - 4 październik 2017 15:43      [zgłoszenie naruszenia]

Oczywiscie ze jestem trolem bo ciezlo mi sie pogodzic ze mezczyznie przyjemniej gdy wali ko.... Ale jestem trolem. Moze po prostu w szoku?

hulio
 Wysłana - 4 październik 2017 16:17      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli jednak nie przyjęłaś moich argumentów, skoro dalej uważasz, że facetowi przyjemniej jest walić "ko....".

No to w takim razie albo nie jestem w stanie do Ciebie przemówić (po prostu już nie wiem jak mam to tłumaczyć) albo robisz sobie jaja i trolujesz.

W jednym i drugim przypadku nie widzę sensu dalszej dyskusji.

Anilli
 Wysłana - 4 październik 2017 20:51      [zgłoszenie naruszenia]

Ciekawe kto bardziej troluje "Tak, gdybym miał do wyboru zwalić sobie ręką, a sztuczną pochwą wybrałbym rękę. Ręka lepsza pod tym względem, nie da się tego zmienić, czysta fizjologia, potrafisz się z tym pogodzić?" -faktycznie nie stwierdziles tu jasno ze reka jest lepsza.Chcialam jeszcze zebys bardziej to rozwinal. "taka fizjologia".

hulio
 Wysłana - 4 październik 2017 23:58      [zgłoszenie naruszenia]

Nie! Nie stwierdziłem, że ręka jest lepsza od seksu z kobietą, tylko, że jest lepsza od sztucznej pochwy, ale to tylko dla mnie osobiście, bo niekoniecznie dla innych - ktoś te sztuczne pochwy, mając do wyboru rękę, w końcu kupuje.

"Taka fizjologia" czyli pod wpływem większego ucisku, jest też większe ciśnienie krwi w odpowiednich miejscach, co stwarza bardzo dobre warunki sprzyjające wyładowaniu, jednak nie musi i jeżeli kobieta jest pociągająca najcześciej, nie przekłada się na większą rozkosz czy przyjemność.

Jednak kiedy abstynencja seksualna jest odpowiednio długa, pojawiają się inne - nieprzemyślane jeszcze przeze mnie - warunki, które powodują, że wystarczy "kilka pchnięć" i wytrysk jest szybszy - pomimo mniejszego ucisku - niż podczas masturbacji ręcznej.

Jeżeli moja wypowiedź przypadła Ci do gustu, w prawym dolnym rogu okienka mojej wypowiedzi naciśnij przycisk "przyznaj soga", bo nie mam żadnego soga w tym dziale i miło by było gdybyś mnie "rozprawiczyła" :)

Zmieniony przez - hulio w dniu 2017-10-05 00:05:27

Anilli
 Wysłana - 5 październik 2017 00:05      [zgłoszenie naruszenia]

***** rozni sie od reki tylko mniejszym uciskiem? Od seksu nie, ale technicznie pod wzgledem cielesnosci jest. A co to daje(sog)?

hulio
 Wysłana - 5 październik 2017 00:11      [zgłoszenie naruszenia]

Nic nie daje, ale ładnie wygląda i jest to odpowiednik plusa na innych portalach gdzie wypowiadają się ludzie.

hulio
 Wysłana - 5 październik 2017 02:04      [zgłoszenie naruszenia]

Teraz już wiem, że jesteś jednak trolem. Wcześniej myślałem, że to może obsesja, natręctwo, coś w tym stylu.
Czasami trolling czemuś służy, jest kreatywny, zabawny, a u Ciebie to tylko międlenie dla samego międlenia i zabierania ludziom czasu. Smutna z Ciebie postać. Żegnam.

Zmieniony przez - hulio w dniu 2017-10-05 02:05:01

Anilli
 Wysłana - 5 październik 2017 23:53      [zgłoszenie naruszenia]

Prosciej by bylo gdybyscie wszyscybod poczatku napisali jasno; Gdyby nie to ze seks daje tyle doznan i emocji to ruchali... bysmy swoja reka dla czystej przyjeknosci. Prosto prawdziwie na temat.

Anilli
 Wysłana - 5 październik 2017 23:53      [zgłoszenie naruszenia]

Prosciej by bylo gdybyscie wszyscybod poczatku napisali jasno; Gdyby nie to ze seks daje tyle doznan i emocji to ruchali... bysmy swoja reka dla czystej przyjemnosci. Prosto prawdziwie na temat.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Pytania do plci meskiej, odnosnie seksu

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9