FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7032 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Pytania do plci meskiej, odnosnie seksu 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Pytania do plci meskiej, odnosnie seksu"   

max-scifi
 Wysłana - 8 październik 2017 23:05      [zgłoszenie naruszenia]

Jaka ty jesteś kvrva głupia, to ręce opadają.

Anilli
 Wysłana - 9 październik 2017 21:58      [zgłoszenie naruszenia]

Tak? Dlaczego? Hulio napisal wyraznie, ze to czysta fizyka i jesli mialby sibienzrobic dobrze to bylaby to reka a nie sztuczna pochwa. Ty zreszta tez napisales, ze w pochwie mozesz sie nawet kochac godzinami a reka jest "na szybko". Wiesz kto jest glupi? Ten co ciagle.probuje wmowic ze nie mam racji,mimo ze od poczatku napisalam ze klasyczny seks jest najlepszy dla was ze wzgledu na bliskosc, emocje. Nikt nawet nie potrafil porownac pochwy bo jest taka beznadziejna. Jedynie to eymieniliscie zalety reki. Od poczatku mialam racje, pochwa przegrala z reka. Nie tylko z ustami. A Ty to wszystko potwierdziles swoim ostatnim wpisem.

Andromedaa
 Wysłana - 10 październik 2017 19:15      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli po temacie, problem egzystencjalny rozwiązany

Ekspert -

Anilli
 Wysłana - 10 październik 2017 21:10      [zgłoszenie naruszenia]

?

Anilli
 Wysłana - 16 październik 2017 12:39      [zgłoszenie naruszenia]

Glupota to.jest twierdzic , ze sie nie masturbujesz po czym pisac ze z reka szybciej dojdziesz, jak kazdy z was tutaj zreszta. Sugerowac ze seks oralny nie jest przyjemniejszy od klasyka po czym postawic pochwe nizej od reki. Wasza logika jest porazajaca.
Co do Ciebie hulio- niech wam bedzie, taka fizjologia, reka lepsza. W twoim orzypadku to ja akurat bede szczesliwa jesli bedziesz tylko renie stosowal bezpieczniej dla swiata. Moze i jestes wysportowany i mlody ale tez glupi. Mogles odrazu napisac jak to wyglada od technicznej strony a nie probowac splawic.

hulio
 Wysłana - 19 październik 2017 23:47      [zgłoszenie naruszenia]

Z pewnością nie na tyle jestem głupi, żebym drugi raz się nabrał na Twój trolling po tym jak to poznałem, a następnie sam się przyznałeś w tych słowach:

Prosciej by bylo gdybyscie wszyscybod poczatku napisali jasno; Gdyby nie to ze seks daje tyle doznan i emocji to ruchali... bysmy swoja reka dla czystej przyjemnosci
.

Max akurat tego nie wyłapał, wiec pomyślałeś, że jeszcze sobie troche potrolujesz te samą spaloną już nudną gadke o ręce. Trolling zostaw ludziom troche bardziej kreatywnym, bo Ty nawet trolować nie umiesz.

Zmieniony przez - hulio w dniu 2017-10-19 23:48:38

Anilli
 Wysłana - 20 październik 2017 00:42      [zgłoszenie naruszenia]

Hehe smieszny jestes a juz napewno malo inteligetny. To zdanie jest calkiem trafne, mogles na poczatku napisac zdanie ktore napisales jak uznales ze pora byc szczerym. "Gdybym mial do eybory sztuczna pochwe a reke to wybralbym reke, taka fizjologia. Mozesz sie z tym pogodzic?" Mniej wiecej. Po czym strolowales udajac kogos chorego. Jedyny trol tutaj to wlasnie ty.

Andromedaa
 Wysłana - 23 październik 2017 18:14      [zgłoszenie naruszenia]

hulio, daj spokój ... nie karm trolla

Ekspert -

Anilli
 Wysłana - 25 październik 2017 16:11      [zgłoszenie naruszenia]

I ty jako kobieta to napisalas, serio?? W ogole to dla Ciebie takie oczywiste ze faceci wola reke?

max-scifi
 Wysłana - 27 październik 2017 14:01      [zgłoszenie naruszenia]

"Od poczatku mialam racje, pochwa przegrala z reka. Nie tylko z ustami. A Ty to wszystko potwierdziles swoim ostatnim wpisem."

miałas swoją rację.
pochwa wygrałą z ręką.

btw, nie wiem czyy wiecie, ale ją już wywalili z jednego foruma za takie piedrolenie. wiec trolluje u nas.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Pytania do plci meskiej, odnosnie seksu

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9