FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 872 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Pytanie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pytanie"   

Robert.S
 Wysłana - 25 lipiec 2004 12:56        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Otoz jest taka sytuacja ktos potraca dziewczyny.
Pytanie takie :
CZy policjant moze jezdzic po domach i szukac taego smaochodu bez nakazu i sprawdzac czy samochod jest uszkodzony ?

Bo ja akurat mialem tkai samochod i do mnie przyjechal i chcial sobie zobaczyc i ogladac to mu pokazalem ? dobrze zrobilem ?
Czy tez moglem mu nie pokazywac i powiedziec zeby sobie poszedl ?

Pozdrawiam

Piękne słowa nie zawsze są prawdziwe, a prawdziwe nie zawsze piękne.

curf
 Wysłana - 25 lipiec 2004 19:49       [zgłoszenie naruszenia]

oczywiście, że może!! Trudno wyobrazić sobie, ze najpierw poświęca czas na uzyskanie nakazu, dając możliwość sprawcy wypadku zatarcie śladów (naprawienie uszkodzeń samochodu)

Dobrze zrobiłeś, bo zakładając, że nie miałeś nic wspólnego z tym wypadkiem, gdybyś uniemożliwił obejrzenie samochodu to narobiłbyś sobie kupe smrodu i kłopotów, których wyjaśnienie zajęłoby jakiś czas - a po co Ci to by było?

PROSZĘ NIE ZWRACAĆ SIĘ DO MNIE MAILEM O WYKONANIE GRAFIKI :-)

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Pytanie

Warto przeczytać: | | lisolek | piA mak | verr | wynajem domu bez drugiee_na_przystago wspolwlasciciela | crack do dsj3 p26.htack do dsj3 | crack do dsj3 p25.html | dziewczyny z st trinain | facebook hack | motyw śmierci w literaturze | śmierć w litetaturze | cosinus | mulatka sandra | administrator | praca w policji | ubezpieczenie | pimpmydick | stimea | meteoryt | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.