FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2157 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Pytanie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pytanie"   

Bane
 Wysłana - 1 maj 2005 23:45       

Przeniesiona przez Fana z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam takie pytanie dzisiaj z kumplami wybralem sie na piwo ustawilismy sie za garazami...nikt nas nie widzial po jakiejs godzince zobaczylismy kochana policja wiec pierwsza mysl...w nogi tak tez zrobilismy, byli radiowozem wiec zlapali nas szybko tzn 3 z nas...A pytanko brzmi co mi za to grozi?Wspomne ze jestem niepelnoletni mam 17 lat i mialem 0,52 promila?Prosze o pomoc i przepraszam ze w tym miejscu ale nie wiedzialem gdzie pisac:(

pawiel
 Wysłana - 1 maj 2005 23:46      [zgłoszenie naruszenia]

Co Ci grozi? Pierwsze trzy litery z Twjego nicka.

Pavlo
 Wysłana - 1 maj 2005 23:48      [zgłoszenie naruszenia]

tak najgorsze co mozna było zrobic na widok policjii to od kopa uciekac jak zachowasz spokoj to duza szansa ze zostawia was :) ew jak juz wysiada to zdupcac :P

Zawodny
 Wysłana - 1 maj 2005 23:48      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/temat167807/]

Sam jestem ciekaw co mu grozi

wixa:-}

Busterje
 Wysłana - 1 maj 2005 23:52      [zgłoszenie naruszenia]

Najdebilniejsze zachowanie jakie mogliscie zrobic to ucieczka

A ktos z twojej super "paczki" jest pelnoletni ??

Ouch Dream Team
Bunny Kozak Team
If I wait to wake you I'll never ask you Would you take my hand? In the deepest end Would you stay and drown in me?

el - passo
 Wysłana - 2 maj 2005 00:04      [zgłoszenie naruszenia]

Ka zawsze gdy widze pały a mam jakieś piwko albo jestem na***any to nie *******lam. Normalnie sobie ide albo stoje i gadam wszystkim zeby nie *******lali

Raz miałem ładną akcje. Stoje sobie na przystanku z paroma kumplami, pijemy sobie piwko i gadamy. Nagle pały, właczają lampy i w naszą strone. Kumple wy***ali browce i *******lają i wołają mnie zebym biegł z nimi, ale zanim bych uciekł cholesteroł by mnie wykończył więc stoje. Podbiega 1 glinarz i do mnie :
-A ty czemu nie *******lasz ?
ja zdziwiony, w ogóle zaskoczony bo już się szykowałem że mi wy***ie pałą
-Weź smarkaczu wy***aj te piwo, ile masz lat ?
-17
-A ci co *******lali to kto to ?
-Nie wiem, chyba czekali na autobus

Spisali mnie i pojechali.Ale miałem na***ane jak*****

A co do Ciebie to jak Cie nie złapali to możesz liczyć tylko na kumpli że Cie w******lą, ale tak na serio to chyba max. dostaniesz kuratora, ale takimi sprawami nikt się nie przejmuje. Gdybyscie kogoś pobili, coś ukradli albo zniszczyli to ok, ale jak nic nie "napochaliście" to ok. Zwaliłeś sprawe że zaczołeś *******lać i że Was złapali

perlo
 Wysłana - 2 maj 2005 00:17      [zgłoszenie naruszenia]

no to prawdziwy down z ciebie ;) (joke)
my zawsze pijemy za garazami za szkola...po lekcjach :P i pare razy wpadly suki mowia ze mamy sie rozejsc...zabieraja piwa (wylewali przy nas) spisuja i ida sobie :]
ale bywaja tez chamy co strasza ze na komende pojedziemy :]

Kazali mi usunac podpis :( %-)

Zawodny
 Wysłana - 2 maj 2005 00:21      [zgłoszenie naruszenia]

spisuja i kase sie placi za to wiec lepiej uwazac gdzie sie pije czasami w sumie spisza i nie dadza manadatu wiec kasy nie trzeba placic ale zalezy jak trafisz

wixa:-}

Bane
 Wysłana - 2 maj 2005 00:24      [zgłoszenie naruszenia]

Nooo sorrryyy ja nie jestem tak zaprawiony w bojach jak niektorzy tutaj xD
Pierwsze co mi przyszlo na mysle to w nogi zreszta nie zaczalem pierwszy uciekac...heh teraz pozostaje tylko gdybac...dzieki za rady:P

Bushi
 Wysłana - 2 maj 2005 00:37      [zgłoszenie naruszenia]

Mi sie z policjantami spoko gada zawsze wiec nigdy nie uciekam,ale najgorzej jak sie trafi straz miejska...Ci potrafia wkurzyc :-/

------------>>> "Hana wa sakuragi, hito wa Bushi"<<<------------

Majma
 Wysłana - 2 maj 2005 00:51      [zgłoszenie naruszenia]

pewnie mandat w wysokosci 100zl

POZDRAWIAM

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Pytanie

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Przelew | 2 dni na poszukiwanie pracy i urlop bezpłatny | Pytanie odnośnie pożyczki i umowy którą spisać z osobą której pożyczę kasę | wyrok w zawieszeniu a.. | Pytanie dotyczące prawa | Studenci zagraniczni na stancji a meldunek w urzędzie miasta. | nieprzyjęcie mandatu konsekwencje | niewykorzystany urlop | Przelew poczta polska | problemy ze spoldzielnia | Pałki teleskopowe - jak policja reaguje na posiadanie jej przy kontroli? | Problem .... | NIP kilka pytan | Opóźnienie egzekucji komorniczej | oszczedzanie pieniedzy- ochrona przed utratą wartości | polecenie do zapłaty | stare czasopisma motoryzacyjne | najlepsze filmy 2012 | anita zaboroś | Przymszyk | obara | kolczyk | celebrity | router | odległość | as pik | o mieszane | słoneczko | śmieszne nk | zakazane imperium | creepypasty | kucharz | runescape | ubuntu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.