FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1863 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Pytanie Do Kobiet 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Pytanie Do Kobiet"   

Manieq
 Wysłana - 2 maj 2006 09:57        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witka ... mam pytanko do płci piękniejszej przeglądającej to forum ....a pytanie brzmi: dlaczego do cholery jestescie tak fałszywe zakłamane pokretne nie macie odwagi cywilnej i siejecie intryge na prawo i lewo?? :/ przynosi wam to satysfakcje?? jakąś frajde?? bo ja tego nie rozumiem ...mam gro kolezanek które na pierwszy rzut oka wydają sie byc spoko ...a tak w rzeczywistosci to takie zdradzieckie istoty :/ no mnie sie juz w pale nie mieści to co robicie .....potraficie byc naprawde okropne ...np sytuacja rozkładajacego sie związku ....zamiast powiedziec szczerze ze macie to juz w dupie to wolicie ciągnać i kłamac ze jest inaczej zeby na końcu powiedziec: "jestes fajny mozemy zostać przyjaciółmi" ....albo sytuacje kiedy skłądacie obietnice których nie mozecie dotrzymać ...KOBIETY ZASTANÓWCIE SIE TROSZECZKE NAD SOBA BO JAK NARAZIE JESTESCIE ZAŁOSNE!!! są oczywiscie wyjątki ...ale większosc to totalne dno :/ ....sorry ze taki głupi topic ale poprostu musiałem sie wygadac bo dłuzej chyba niewytrzymałbym ....ehh ...z góry dzięki za jasne wypowiedzi

zjfk
 Wysłana - 2 maj 2006 10:04      [zgłoszenie naruszenia]

hmm.. nie wiem co cię tak złości kolego.. powiem tyle, jestem dziewczyną, i mam faktycznie takie wredne i obłudne koleżanki, które zdradzają swoich chłopaków i kłamią.. które rozsiewają głupie ploty. naprawdę nie wiem skąd się takie osoby biorą, ale zapewniam, że nie wszystkie jesteśmy takie same, bo ja na przykład, się do nich w ogóle nie zaliczam. tak, wiem skromność

edit: a może jakaś panienka cię zawiodła i ciśnienie masz?

Zmieniony przez - zjfk w dniu 2006-05-02 10:05:26

you make me sick..

kemesO
Analityk
 Wysłana - 2 maj 2006 10:10      [zgłoszenie naruszenia]

A coś Ty myślała?

zielony

Ekspert -

slaweh
 Wysłana - 2 maj 2006 10:25      [zgłoszenie naruszenia]

na tym forum nie ma czegoś takiego jak "pytanie do kobiet"

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

ferry
 Wysłana - 2 maj 2006 10:26      [zgłoszenie naruszenia]

kurfa znowu 5.0

[http://www.insomnia.pl/temat175942/]

tam są zebrane przemyślenia na ten temat...

Ekspert -

AnabolXX
 Wysłana - 2 maj 2006 10:34      [zgłoszenie naruszenia]

Jestem tu od niedawna więc zaraz przestudiuje te kurfa znowu 5.0 bo widze że to jakaś kultowa lektura tego działu
Co do pytania - jaki Ty masz problem? Jeżeli widzisz że kobieta czy ktokolwiek inny leci z Tobą w chu.ja, to sobie odpuszczasz, mówisz sp.ierdalaj i do widzenia.

ferry
 Wysłana - 2 maj 2006 10:37      [zgłoszenie naruszenia]

kurfa znowu 5.0 to są złote myśli działu seks

Ekspert -

Manieq
 Wysłana - 2 maj 2006 11:11      [zgłoszenie naruszenia]

racja nie ma czegos takiego jak "pytanie do kobiet" na inso ....a ciśnienie mam bo mnie to wkurza ....widze naokoło kolezanki poprostu robiace w c.h.u.j.a facetów :/ ....i to mnie własnie wkurza ...takie niestabilne i niedojrzałe zachowanie ....mimo ze powinno byc inaczej z racji wieku :/ ....poprostu zawiodłem sie na kobiecie jako istocie .....i kiedy myśle ze moja ukochana mogłaby mi tak mieszac za plecami to az sie we mnie gotuje ....co do tego ze nie wszystkie takie są to fakt ....ale zdecydowana większość to zwykłe rozwydrzone baby które nie wiedza czego chcą ....tylko szkoda ze ktos niewinny przez nich cierpi :/ co za świat ...nie dalej jak 2 dni temu przyjaciółka mojej panny przyszła do nas i prosiła nas zebysmy ją kryli zeby ona mogla isc sie spotkać z jakims kolesiem :/ .....przeciez to sie nóz w kieszeni otwiera ....własnie to zdarzenie mnie wkurzyło i zmusiło do napisania tego postu ....nastepny przykłąd kilka postów nizej o 18 latce która rzekomo "kocha" dwóch kolesi :/ ...jak dla mnie to zwyczajne k.u.r.e.s.t.w.o ....dobra ide cos wszamać bo sie we mnie gotuje ...temat otwarty ...wypowiadac sie dalej

labtec
 Wysłana - 2 maj 2006 11:13      [zgłoszenie naruszenia]

byloban

"Out of order, I show you out of order. You don't know what out of order is, Mr. Trask. I'd show you,
but I'm too old, I'm too tired, I'm too fuckin' blind."

bambochaaa
 Wysłana - 2 maj 2006 11:15      [zgłoszenie naruszenia]

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Specjalista -

Manieq
 Wysłana - 2 maj 2006 11:33      [zgłoszenie naruszenia]

Nie spamować to powazny temat ....próbuje zrozumiec "kobiety" ....wiec na temat prosze ;-P

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Pytanie Do Kobiet

Strony: 1 2