FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1474 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Pytanie ? Psychologia 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pytanie ? Psychologia"   

-elaine-
 Wysłana - 11 październik 2009 11:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, imienia, adresu zamieszkania itp nie będę zdradzał.
Mam 20 lat, nie jestem modelem ale też nie jestem ogrem, lubię anatomię, biologię fizykę i matematykę itp normalny chłopak... ale ..... Nigdy nie miałem dziewczyny, nigdy też żadną nie wchodziłem w relacje intymne, nie potrafiłem z nimi rozmawiać, dlatego od wczesnego dzieciństwa starałem się płci pięknej unikać.
Ale jak to bywa popędu seksualnego nie da się wyzbyć albo oszukać, i tutaj właśnie zaczynam się niepokoić. Bo gdy widzę ładną bądź też nieco mniej ładną dziewczynę to zamiast wyobrażać ją sobie nagą lub u z sobą w łóżku ( co jest chyba normalne, ewentualnie spróbować nawiązać znajomość, poderwać )to zaczyna mnie ogarniać uczucie którego nie mogę opisać, nie jest to uczucie nienawiści, a mimo to wyobrażam sobie jak ona cierpi, jak leży na podłodze w kałuży krwi i charczy a ja stoję nad nią z wielką pałką albo z jakimś nożem kuchennym. W zasadzie najbardziej dziwne jest to że zamiast mnie to przerażać to jakoś w ogóle mnie to " nie rusza " tak jakby mnie to nie dotyczyło. Czasami też wyobrażam sobie moją śmierć bardziej lub mniej drastyczną. Śmierć stała się dla mnie czymś mniej przerażającym, nie ważne czy to moja śmierć czy też kogoś innego.
Mam pytanie, czy tego rodzaju myśli oznaczają że nie mogę sobie poradzić z własną seksualnością ? Czy mogę stanowić w przyszłości zagrożenie dla Siebie lub innych ? Czy raczej to z czasem minie jak sobie kogoś znajdę ? Co według Was drodzy forumowicze powinienem zrobić ? Poradzić się jakiegoś psychologa, z kimś porozmawiać

Robson.25
 Wysłana - 11 październik 2009 11:25      [zgłoszenie naruszenia]

Miałem Ci napisać że z niektórymi nawet nie da się pogadać, bo oprócz (wątpliwego) ładnego wyglądu, do niczego się nie nadają.
Ale..
Jak przeczytałem resztę eposu, to tak się zastanawiam czy przypadkiem nie masz jakiś ukrytych żali do kobiet.
Tak czy inaczej lecz się

-elaine-
 Wysłana - 11 październik 2009 11:34      [zgłoszenie naruszenia]

Postaram się do kogoś zgłosić. A co do tego czy mam jakiś żal do kobiet, to nie wydaje mi się, bo niby o co mógłbym mieć do nich jakieś żale?

AltCtrlDel
 Wysłana - 11 październik 2009 12:01      [zgłoszenie naruszenia]

Chociażby o to, że w okresie dojrzewania żadna na ciebie nie spojrzała, bądź też jakiś kolega (wg ciebie brzydszy) miał dziewczynę Może jakieś problemy z matką miałeś? Nie dawała ci wystarczająco ciepła, czy coś w tym stylu? Sam powinieneś to wiedzieć najlepiej. Zresztą nie będę się bawić w psychologa, najlepiej będzie jak pójdziesz do jakiegoś specjalisty

%-)
Prius quam exaudias, ne iudices
..w marchewkowym polu jak warzywo tkwie...

TheKleszcz
 Wysłana - 11 październik 2009 12:01      [zgłoszenie naruszenia]

Też sądzę, że powinieneś iść do jakiegoś psychologa / psychoterapeuty (np. ze szkoły Gestalt), bo te skrywane pokłady agresji są niepokojące. Ich źródło nie musi być wynikiem żalu (choć może), tutaj moglibyśmy tylko spekulować, a koleś lub typiara za biurkiem z pewnością ułatwi Ci nazwanie tego.

Zacznij żyć tu i teraz.
[www.zacznijzyc.net]

Znawca -

Vesoly
 Wysłana - 11 październik 2009 12:35      [zgłoszenie naruszenia]

Żal możesz mieć o to, że w do tej pory nie miałeś żadnych bliższych kontaktów z dziewczyną. Ale przecież jesteś normalnym chłopakiem, więc to musi być ich wina. Według mnie, taki jest twój, może nie do końca świadomy, tok rozumowania. Co do śmierci, miałeś kiedyś z nią styczność? Bo pewne rzeczy można sobie tysiące razy wyobrażać, a jak już znajdziesz się w takiej sytuacji, to okazuje się, że wygląda to zupełnie inaczej. Dobrze, że widzisz problem, specjalista jak najbardziej wskazany. No i zajmij się czymś, przestań skupiać się na swoich emocjach.

-elaine-
 Wysłana - 11 październik 2009 15:34      [zgłoszenie naruszenia]

Nigdy na żywo nie widziałem jak ktoś umiera ( jedynie kilkadziesiąt egzekucji na wideo, filmów z wizji lokalnych na miejscach zbrodni, sekcji zwłok i itp... ), ale widziałem jak rozkładają się zwłoki, oprócz paskudnego fetoru i pewnej ilości czerwi to raczej mało fascynujące. Z matką mam bardzo dobre kontakty. Ostatnio także przestałem się skupiać na własnych emocjach. Zajmuje się nadrabianiem zaległości z fizyki i matematyki bo zacząłem studiować. Czasami mi się wydaje że nie potrafię nawiązać z kimkolwiek jakichś bliższych kontaktów ( ewentualnie z jedną czy dwiema osobami z reguły chłopcami ), jestem raczej nastawiony na eksploatacje innych ludzi co w oczach inny jest smutne albo przerażające, ja z kolei tego tak nie odbieram. W każdym razie zgłoszę się do jakiegoś specjalisty, bo tak czy siak zmusi mnie do tego ogół społeczeństwa czyli ludzie mnie otaczający.

Nie wiem jak nawiązać bliższych kontaktów z dziewczynami, nie wiem także jak otworzyć się na innych ludzi a nie tylko wykorzystywać pojedyncze jednostki. Mam nadzieje że ktoś pomoże mi się tego nauczyć.

Zmieniony przez - -elaine- w dniu 2009-10-11 16:55:15

giberelina
 Wysłana - 11 październik 2009 18:07      [zgłoszenie naruszenia]

Tak... lepiej jednak z tym do kogoś się zgłoś, jak nie dla swojego, to czyjegoś dobra ;)
Ale jak się jest długo samemu to sobie różne rzeczy człowiek zaczyna wyobrażać.
A te wizje Cię kręcą? tzn ta nienawiść??

groszek z marchewkiem

-elaine-
 Wysłana - 11 październik 2009 18:18      [zgłoszenie naruszenia]

Czy mnie kręci ? Raczej interesuje, ale jakoś specjalnie mnie to nie podnieca.

giberelina
 Wysłana - 11 październik 2009 18:44      [zgłoszenie naruszenia]

Dobra, to czekaj... to co w takim razie Cię podnieca? Skoro nie naga kobieta, kobieta w kałuży krwi też nie? Jak wygląda ten popęd? Chyba, że to tak głupio takie pytania na forum zadawać...

groszek z marchewkiem

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 11 październik 2009 18:53      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli nagminnie to masz to*****owo

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Pytanie ? Psychologia

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Byłem o krok od nawrócenia. | Inteligencja emocjonalna | Czegoś brak. | Pewność siebie - wiecie coś na ten temat? Podzielicie się?:) | Calkowita lipa | Ksiądz Stefan Łuskina XVIII-wieczny ojciec redaktor | ludzie niepełnosprawni psychicznie, a dzieci | Żyjąca Legenda Bezemocji | Medytacja LEKIEM na depresje....? | czy istniał taki doskonały ateista? | Okultyzm, satanizm wg TV Trwam | Rzeczywistość i poznanie rozważane jako proces | Wywiad z Davidem Bohmem - o kwestiach egzystencjalnych i poznaniu | NIE WPJERDALAJ SIĘ! - spampost filozoficzny | Jak zwracać się do rabina? | W przyrodzie nic nie ginie | no xplode wersja usa a europa | discoparkpo | gaz w samochodzie KIA | pozbyć | godzina | wiórek | wiórek playboy | drmartens | Bohater literacki w walce o godność i prawa człowieka | superb | carisma | tabrox | survival | sielpia | miss | podkoszulka | solones | testy z psychologi | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.