FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3289 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Pytanie (darujcie sobie spam) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pytanie (darujcie sobie spam)"   

Helevorn
 Wysłana - 2 październik 2004 14:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Kiedys czytalem o pewnym syndromie u niektorych mezczyzn. Otoz ci mezczyzni wybieraja na zony kobiety grzeczne/spokojne/ulozone/dobre matki natomiast jako obiekty seksualne wybieraja najczesciej kobiety wulgarne/niegrzeczne/bezpruderyjne etc. Czy ktos wie jak sie ten syndrom nazywa (jezeli to mozna nazwac syndromem) i ma wiecej informacji na ten temat?

Mnie zdawalo sie ze to syndrom madonny i ladacznicy (albo cos w tym stylu) tyle ze nie moge nic znalezc na ten temat (z powodu niewlasciwiej nazwy...).

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

M_F
 Wysłana - 2 październik 2004 14:38      [zgłoszenie naruszenia]

mam cos z tego;p

Dj_Smalec
 Wysłana - 2 październik 2004 14:51      [zgłoszenie naruszenia]

Ten syndrom sie nazywa Życie

NASTY Sanchez mierzący 7 Cm...

Znawca -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 2 październik 2004 16:14      [zgłoszenie naruszenia]

nie sadze ze jest to syndrom u "niektorych" mezczyzn

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

zrk
 Wysłana - 2 październik 2004 16:21      [zgłoszenie naruszenia]

zgodze sie z przedmowcami, to samo życie

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 2 październik 2004 16:23      [zgłoszenie naruszenia]

qrwa mialem to w ktoryms "IRONIE" ale oczywiscie teraz jak chce to nie moge znalezc......
Mam nazwe tego syndromu doslownie na koncu jezyka

INSOMNIA
 Wysłana - 2 październik 2004 16:24      [zgłoszenie naruszenia]

z tego co mi sie wydaje jest to "syndrom czarnej madonny" ale glowy niestety nie dam

sargon 25
 Wysłana - 2 październik 2004 16:24      [zgłoszenie naruszenia]

syndrom?? za duzo amerykanskich filmow. Kto chce sobie wziasc za zone zdzire??może za ostro ale takie jest zycie hehe

Jonks
 Wysłana - 2 październik 2004 19:30      [zgłoszenie naruszenia]

to jest syndrom "dwoch glow".. dobierajac zone kierujemy sie rozsadkiem a za obiekty sexulane obieramy cos mnie "grzecznego" kierujac sie ta mniejsza glowa

SORRY ZA LITEROWY ALE NIGDY MI SIE NIE CHCE ICH POPRAWIAC :)

[http://www.sfd.pl/temat134812/]

Specjalista -

selena
 Wysłana - 3 październik 2004 10:40      [zgłoszenie naruszenia]

Jonks,bardzo sensowne uzasadnienieAle i tak ideałem jest połączenie2w1:pracowita konserwatystka w sprawach gospodarstwa domowego i bezpruderyjna eksperymentatorka w łóżku,prawda?Na szczęście można też próbować łączyć prace domowe z seksem

sargon 25
 Wysłana - 3 październik 2004 12:30      [zgłoszenie naruszenia]

hehe widze ze wszystko co sie robi ma swoja nazwe , zawsze jest jakis syndrom, a np modlenie sie wieczorem to jaki syndrom?(hehe) jedzenie obiadu? jaki?itd...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Pytanie (darujcie sobie spam)

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Kurde co za glupi problem ;/ | Transfer uczuć? | Mam kumpla, który ma problem %-) | Doskonałe życie | Gdy facet ma szybki finisz. | Pytanie Do Dziewczyn!!- Tylko Do Dziewczyn! | ciąża urojona | Co to jest?? | -=NOWY PROFIL=- | całowanie-lęk?? | nienawidze poniedzialkow..........:/ :( | Problem na problemie... | prosze o pomoc | Spotkania...O,o... | Teksty z Seksu part 3;-) | Znienawidzony problem | mantalista | wiatrówka | shalala | showup tv podobne | caerki online podobne | caerki online podobne | sex camerki | fm gruop | walka o dominacje | gumez | geje | energy 2000 | golf 3 | sep | elektryk | elektryka | oszczędzanie | ewolucja | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.