FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 15766 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Poprawiamy naturę
Pytanie do ektomorfików 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pytanie do ektomorfików"   

Coolface
 Wysłana - 9 sierpień 2010 11:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Zacznę od razu. Mam 19 lat, 184cm wzrostu i ważę 64kg, rok temu ważyłem... 54kg i zacząłem brać megace (3 butelki, obecnie 4ta) i Peritol (najmniejsza dawka, chyba 14 tabletek) w wiadomym celu. Jestem najlepszym przykładem ekto - łatwo chudnę, bardzo ciężko przybrać mi na masie, do tego mam nerwicę żołądkową, a to dodatkowo utrudnia mi przytycie.

Czytałem sobie trochę to forum i są tutaj tacy jak ja i wyglądają o wiele lepiej. Jak sobie radzicie "ze sobą"? Macie jakieś sposoby, żeby masa Wam nie spadała? Co mi radzicie, żeby sobie poradzić z jej utrzymaniem?

Ide solo.

P4tr1ck
 Wysłana - 9 sierpień 2010 11:34      [zgłoszenie naruszenia]

"Macie jakieś sposoby, żeby masa Wam nie spadała? Co mi radzicie, żeby sobie poradzić z jej utrzymaniem? "

Ja jestem typowym ekto, sposób znam tylko jeden i niezawodny - trzeba trzymać dietę

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

byku15
 Wysłana - 9 sierpień 2010 11:42      [zgłoszenie naruszenia]

Wpjerdalasz ile wlezie na poczatek
żeby ruszyc
a potem juz łatwiej.

Znawca -

Coolface
 Wysłana - 9 sierpień 2010 12:08      [zgłoszenie naruszenia]

No okej, ale zawsze chce Wam się jeść? Np. jak jesteście chorzy czy w takie upały jak ostatnio?

Ide solo.

Februs
 Wysłana - 9 sierpień 2010 12:20      [zgłoszenie naruszenia]

choroba to akurat stan wyjątkowy, a upały wcale nie mają tak dużo do gadania. trzeba się tylko pilnować, aby zjeść te 5 posiłków, a że nie zawsze ma się na nie apetyt, to trudno. jakoś da się przemóc.

[http://www.insomnia.pl/Februs_%2F_dziennik_%2F_nie_warto_wchodzi%C4%87_%2F-t637537.html]

P4tr1ck
 Wysłana - 9 sierpień 2010 12:29      [zgłoszenie naruszenia]

Ja czasami muszę na siłę wpychać, czasem nie chce się jeść z nerwów itd i też trzeba wmuszać

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

Young2
 Wysłana - 9 sierpień 2010 12:31      [zgłoszenie naruszenia]

dla chcacego nic trudnego

ja tak wygladalem w wieku ~17 lat 61kg zywej wagi, a jestem wyzszy od Ciebie

teraz koncze 19, 84kg
jem praktycznie co godzine, nawet nie cala...problem w tym, ze nie zadne kulturystyczne zarcie tylko to co mi wpadnie w rece np. snickers, prince polo, hamburegry, pepsi, jakis jogurty itp. do tego 4 torby ryzu, 200g twarogu na noc, kilkaset gram miesa, czyli dieta po zboju na silce tez sie nie przemeczam, brzucha i nog nie robie, na plaskiej tez, zadnych martwych itp.
grunt to silna wola, nie poddawac sie

Zmieniony przez - Young2 w dniu 2010-08-09 12:34:40

these niggas broke, these niggas lazy

Znawca -

_reaktor_
 Wysłana - 9 sierpień 2010 12:36      [zgłoszenie naruszenia]

hmm jak sobie radzic

spadki to naturalna sprawa, ale nawet podczas najwiekszych zaniedban nie spadalem wiecej niz po 4 kg, wieksze zaniedbania = miesiac pisania licencjatu, jedzenia 3x dziennie samych smieci i brak zadnych treningow

kwestia zeby po spelnieniu wazniejszych zyciowych spraw wrocic znow do treningow i jedzenia, nie chodzi o wpychanie w siebie 5000 kcal na sile, tylko w maire patrzec zeby duuzo wegli przede wszystkim! bylo obojetne jakich, nie musza byc same zlozone i bialko trzymac na poziomie ponad 2 g na kg mc. dobrze jest podbijac tluszczami np z masla orzechowego, ma sporo kcal. no i fastfoodow sobie tez nie zaluj, maja duzo kcal a i tak je wysrasz

no i oczywiscie cyklicznie kreatyna, bez tego nie ma sensu cwiczyc, ogolnie cwiczenie na sucho to jest porazka w przypadku wiorowatych ekto

ale o dopingu narazie nie mysl, poznawaj swoj organizm zebys wiedzial wszystko co i jak na niego reaguje.

co do treningu, szczerze mowiac duzo lepiej mi sie cwiczy 3x w tygodniu, jakos lepiej sie czuje jak mam wiecej regeneracji. zreszta czesto nie ma czasu na 4x w tyg. ciagi, przysiady, wyciskania, drazek, porecze, uginania z hantlami to podstawy i musza byc w kazdym splicie/fbw jaki bedziesz robil.

ogolnie szanse zebys byl kulturysta sa bardzo male, ale wygladac jak paker mozesz. trzeba poprostu nie patrzec na spadki, ktore sa nieuniknione. 2 kroki wprzod, jeden w tyl a czasem i 3 . kiedys bedzie dobrze.

youngbuck wlasnie wbil trena i mu sie guz zrobil, musial go zalepic plastrem dobrze wygladasz bucku

Zmieniony przez - _reaktor_ w dniu 2010-08-09 12:38:49

"watroba sie regeneruje, a nerki sa dwie"

Znawca -

Coolface
 Wysłana - 9 sierpień 2010 12:39      [zgłoszenie naruszenia]

4 torby ryżu dziennie? O_O

Ide solo.

zaalbar
 Wysłana - 9 sierpień 2010 12:40      [zgłoszenie naruszenia]

Jestem ekto, zaczynałem od 180 cm i 69 kg wagi, po dwóch latach 183 cm i 88-91 kg wagi. Ale w******lałem jak dziki, duże dawki B12, twarogi, tuńczyki, owsiane, 4 wory ryżu, 0,8 kg piersi plus 2-3 szejki białkowe dziennie. Idzie przytyć, jedni mają trudniej (bez diety ani rusz), inni łatwiej (w******lać tyle, co ja). Misja na zimę - dojść do 102 kg i 145 kg wycisku, wiosną zbić na żyłę do 93 kg. Trzeba tylko chcieć.

_reaktor_
 Wysłana - 9 sierpień 2010 12:41      [zgłoszenie naruszenia]

haha a to duzo?

ja teraz tyle nie jem, ale zeby dojsc do pierwszych 60 kg lekko takie szly, ogolnie wegle to zaprawa a bialko to cegielki

z tym ze musisz miec od choja tej zaprawy

Trzeba tylko chcieć.

i miec ZDROWIE

Zmieniony przez - _reaktor_ w dniu 2010-08-09 12:41:54

"watroba sie regeneruje, a nerki sa dwie"

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 16 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Pytanie do ektomorfików

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Warto przeczytać: Klatka POMOCY nietypwy ksztalt | warto czy nie warto? | dieta | kompleks sztangowy | Dieta czy aeroby | Początki | łydka udo czyli co zrobić by większy było ? | Mam 16 lat, 176 wzrostu i 55 kilo wagi ! | Plan treningowy do poprawek | 21 lat - figura gruszko-klepsydry. jak wypracować idealna figurę? | -------------InSSSoooPAKERZY-------------- 57 | wasz pierwszy -ON- | Przemyślenie- czym może być spowodowany "spadek" siły klatki | piosenki które lubią ćwiczenia | dieta cud | problem z zaśnięciem po intensywnym treningu | przemiana | w140 | Totenburg tajemnicze mauzoleum w Wałbrzychu | kubek kawa | kubek na kawe | przegrańcy życiowi | smoleńsku | Immortal Technique | aldona orman | analiza techniczna | analiza | smolensk | sons of anarchy | prezent | SOCHA | Fin | wszystko | blitz | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.