FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5910 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Pytanie do facetów 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pytanie do facetów"   

Maddalen26
 Wysłana - 14 październik 2010 19:15        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam wszystkich

Sprawa jest może dość banalna, ale chciałabym poznać Wasze opinie w pewnej kwestii.

Kilka razy zdarzyła mi się pewna sytuacja, którą nie do końca ogarniam. Chodzi o facetów poznanych w necie. Dodam, że dorosłych psychicznie, doświadczonych w związku, wykształconych, zaradnych życiowo. Najpierw przez kilka miesięcy rozmawiamy przez gg, później godzinami przez telefon. Jest cudownie. Kolejny naturalny etap to spotkania, które tylko powodują, że co raz mocniej iskrzy ... zarówno w sferze fizycznej, jak i psychicznej. Niedługo później wszystko zaczyna się kruszyć. Co raz mniej rozmów, relacje zamiast się rozwijać, zaczynają ziębnąć. Gdy pytam, co jest nie tak, słyszę odpowiedź, że facet, za którym szaleję i który dawał mi jasne sygnały potwierdzające obustronną fascynację, chce zostać sam, bo tak mu jest dobrze, bo nie chce mnie skrzywdzić, bo po 2 miesiącach związku wkradłaby się monotonia... I wszystko ok, tylko nie rozumiem, dlaczego najpierw wyraźnie okazuje zainteresowanie, a później - nagle - zmienia zdanie o 180 stopni?? Nie rozumiem też, dlaczego nie chce zaryzykować związku? Niezdecydowanie? Zwykła gra na ludzkich uczuciach? Strach przed związkiem? O co chodzi?

Pozdrawiam

M.

...Wiedza, wyobraźnia i wytrwałość... na drodze do szczęścia...

wooyek
 Wysłana - 14 październik 2010 19:17      [zgłoszenie naruszenia]

Po przeczytaniu pierwszej części stwierdzam: Wyjdź do ludzi i odpuść sobie e-znajomości. Czy w dobie komputerów, telefonów i internetu relacje międzyludzkie opierają się na gg?? Dorośnij.

...smoke weed everyday %-)
green side of the force

elizabeth5
 Wysłana - 14 październik 2010 19:17      [zgłoszenie naruszenia]

Chodzi o to, że chłopaków lepiej poznawać w realu. Net to grząski grunt, o czym właśnie się przekonałaś.

Kiedy przyjdzie co do czego, uczynię, jak Bóg mi wskaże.

Evana
 Wysłana - 14 październik 2010 19:18      [zgłoszenie naruszenia]

Może u Ciebie iskrzy, a facet zalicza?

Ekspert -

wooyek
 Wysłana - 14 październik 2010 19:21      [zgłoszenie naruszenia]

Po doczytaniu do końca:
Jak z kimś klikasz przez 2 miesiące a później pogaduchy przez telefon, to o czym wy możecie gadać, jak się spotkacie?? Czym go możesz zaskoczyć, jak wszystko macie obklikane?
Mogę się zgodzić, że poznałaś kogoś przez internet, ale następne spotkanie powinno być przy kawie, a nie na gg

Koleś tworzy jakieś wyobrażenie o tobie, które w rzeczywistości okazuje się inne, na początku walczy z tym bo "tak fajnie się gadało" ale później stwierdza, że to nie to i odpuszcza

green side of the force

Maddalen26
 Wysłana - 14 październik 2010 19:22      [zgłoszenie naruszenia]

W ramach sprostowania... nie mam problemów z nawiązywaniem realnych znajomości... nie spędzam wieczorów na gg i innych komunikatorach, ale czasami zdarzy mi się poznać kogoś, kto sprawia wrażenie wyjątkowego... wtedy nie mogę nie dać szansy... to chyba oczywiste...

Czy facet zalicza? Mam wrażenie, że nie. Chyba, że w sensie psychicznym... bo w fizycznym na pewno nie, o czym mogłam się osobiście przekonać.

INSOMNIA
 Wysłana - 14 październik 2010 19:24      [zgłoszenie naruszenia]

rozwiązanie jest proste
pewnie wysyłasz mu foty, na których wyglądasz jak modelka, a tak naprawde zad masz jak szafa i dziób krzywy
joł

wooyek
 Wysłana - 14 październik 2010 19:24      [zgłoszenie naruszenia]

najpierw
przez kilka miesięcy rozmawiamy przez gg, później godzinami przez telefon.

a później

nie spędzam wieczorów na gg i innych komunikatorach

no proszę Cię...
chyba piszesz o sytuacji, kiedy top właśnie te godziny przed gg spędzasz

green side of the force

Akacjowy
 Wysłana - 14 październik 2010 19:26      [zgłoszenie naruszenia]

Czasem bywa tak,że wy baby jesteście mistrzyniami fotoszopa,to odczułem na własnej skórze.
A czasem po prostu wiesz,że to nie "ta" osoba

przecież nie śpię...

Evana
 Wysłana - 14 październik 2010 19:28      [zgłoszenie naruszenia]

No to jeśli wg Ciebie to nie ma nic wspólnego z zaliczeniem, to przychylam się do zdania, że obgadacie wszystko na necie i przez telefon, potem pocieszycie się swoim towarzystwem w realu, ale mówić już nie ma o czym.

Zbyt wiele wiecie o sobie na początku znajomości w realu, nie ma żadnej tajemnicy. Nic dziwnego, że facetowi szybko się nudzi.

Ekspert -

Maddalen26
 Wysłana - 14 październik 2010 19:30      [zgłoszenie naruszenia]

wooyek:

Widzisz, to nie zawsze jest proste... szczególnie, gdy poznajesz kogoś, kto mieszka w innym mieście + dużo pracujesz i rzadko bywasz w domu... To samo ze strony drugiej osoby...

I uwierz, jeśli trafisz na te same fale, godziny rozmów przez telefon są zawsze za krótkie...

Co do wyobrażenia o mnie, które na pewno sobie stworzył... wyraźnie zaznaczyłam, że w realnych kontaktach zainteresowanie jeszcze bardziej się nasiliło...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 14 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Pytanie do facetów

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Warto przeczytać: Uparty jak... facet | Moja żona boi się stracić dziewictwo | Co zrobić, gdy zdradzi cię dziewczyna? | Sesyjny spampost singli vol. 24 by Lu%-) | Kocham ją bardzo - jak przekonać? | sam nie wiem | Faceci i ich kumple, przyjaciele, znajomi... | Dziwny problem - prosze o opinie | Czy można oszaleć z miłości? | Czy można być spełnionym w związku bez seksu? | Brać się za to czy się nie brać...? | problem twki we mnie ? | Walentynki ! | Zakochany w dziewczynie | wielkanocny temat - gdzie są jaja? | Dlaczego mężczyźni zdradzają?? | muzyka do biegania | deuzy | sentymentalny | zaprojektuj swoje buty | zniewalajaca | seks w aucie | ranking seriali | VALERIE | anna mucha playboy | jak poradzic | polska niemcy | zbyt długi | duża różnica wieku | adhd | wtrysk | pwsz | jak usunac konto | jaki dramat ibsena czyta joanna podborska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.