FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1603 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Pytanie do kobiet ? ? ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pytanie do kobiet ? ? ?"   

wyral
 Wysłana - 12 styczeń 2006 15:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Czesc.Mam pytanie do dziewczyn które stosowały postinor duo.Czy wystąpiło u was przedwczesne krwawienie(okres) bo mojej kuzynce zdażyło sie to aż 12 dni szybciej niż zwykle.Chciałem sie jeszcze zapytać czy jak wystąpiło syzbciej to czy to był normalny okres ,i następny wystąpił za okło 28 dni,czy to było tylko jendorazowe krwawienie a okres wystąpił tak jak miał normalnie wystąpić w tym miesiącu ??
Z góry dzięki za pomoc . . .

Hermin
 Wysłana - 12 styczeń 2006 16:32      [zgłoszenie naruszenia]

użyj szukajki a napewno znajdziesz... pozatym jest podwieszony post o postinorze

"Szukam sposobu by kiedys poleciec jak Ikar, na skrzydlach tej wolnosci i jesli mam jak on spasc, to spadne jak on,
ale szczesliwy bo zylem naprawde"

wyral
 Wysłana - 12 styczeń 2006 16:41      [zgłoszenie naruszenia]

w tym poście o postinorze tego nie pisze ,czy te krwawienie traktować jak okres i czekać na następny okres 28 dni ,czy te krwawienie to normalne przemijające krwawienie i okres nastąpi w normalnych dniach tak jak miał się pojawić . . .

BaltykGdyn
 Wysłana - 12 styczeń 2006 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

ej a ty skad wiesz ze twoja kuzynka ma przedwczesne krwawienie ?:D
zabawiacie sie ? :D

Zawodny
 Wysłana - 12 styczeń 2006 19:12      [zgłoszenie naruszenia]

Pewnie datego tak sie tym teraz martwi

wixa:-}

Znawca -

VooDooMan
 Wysłana - 12 styczeń 2006 20:43      [zgłoszenie naruszenia]

Mam kuzynke starsza o rok ode mnie i zaluje ze jest to moja kuzynka:P Wolal bym ja w roli kolezanki hmmm a pozniej kto wie

Znawca -

wyral
 Wysłana - 12 styczeń 2006 22:57      [zgłoszenie naruszenia]

ale z was znawcy . . . uhahaha. Ja zadaje pytanie,a wy na to co . . . że ja sie zabawiam z kuzynką ,prosta odpowiedź z waszej strony,tak zwana odpowiedź obronna,lepiej sie z kogoś śmiać niż przyznać racje ze nie zna sie odpowiedzi na zadane pytania . To zawsze było i będzie minusem tego forum.Nikt nie potrafi konkretnie odpowiedzieć na pytania.

funkadelic
 Wysłana - 12 styczeń 2006 23:12       [zgłoszenie naruszenia]

To zawsze było i będzie minusem tego forum.Nikt nie potrafi konkretnie odpowiedzieć na pytania
No to czemu tu szukasz odpowiedzi?

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Pytanie do kobiet ? ? ?