FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5450 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Pytanie do plci bardzo pieknej 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pytanie do plci bardzo pieknej"   

polarnik
 Wysłana - 15 listopad 2005 00:01        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam,
pytanie brzmi tak "Jak moglybyscie zostac zaczepione na ulicy, aby sie umowic z tym kims kto was zaczepia (oczywiscie slownie ) na jakas kawe czy cos ? "
(przy sytuacji ze osoba jest kompletnie nieznana, ale w miare sie wam podoba fiz.)

Z mojego dosw. taka sprawa jest bardzo trudna, bo kobiety sa skrajnie w takich sytuacjach nieufne.
Mnie udalo sie tylko raz zaczepic kobiete kompletnie nieznana na ulicy i z nia umowic. Historia rysowala sie mniej wiecej tak: byla paskudna pogoda, jesien, ogolnie syf straszny, deszcz padal okrtunie. Naprzeciwko mnie szla bardzo ladna dziew. bez parasola (ja z ) wiec zapytalem o droge (zeby ja jakos zatrzymac ) a nastepnie zaproponowalem kawe -> niestety bardzo sie spieszyla (raczej wymowka), ale ja nie zrazajac sie zaproponawalem, ze dam jej swoj parasol, a ona odda mi go na kawie w piatek wieczorem. To jakos poskutkowalo dostalem numer i sie umowilismy. Nic wielkiego z tego nie wyszlo, ale milo bylo.

Wada tej metody jest niestety potrzeba duzego zbiegu okolicznosci (nawet bardzo duzego )

Kieruje wiec pytanie do pieknych kobiet tego forum o jakies pomysly :)

Bo Życie trzeba sobie podporządkować!

Specjalista -

Andromedaa
 Wysłana - 15 listopad 2005 00:08      [zgłoszenie naruszenia]

Kieruje wiec pytanie do pieknych kobiet tego forum o jakies pomysly :)
Pytanie raczej nie do mnie hehe Ale odpowiem - kup psa (szczeniaka), kobiety same będą Cię zaczepiać Co do parasola - chwytliwy podrwy, sama bym sie skusiła

Ekspert -

polarnik
 Wysłana - 15 listopad 2005 00:13      [zgłoszenie naruszenia]

Mam wilczura (ale jest agresywna wiec sie nie nada) i jamnika szorstkowlosego (predzej).

Ale ciezko chodzic z psem na uczelnie czy po miescie.

Bo Życie trzeba sobie podporządkować!

Specjalista -

Andromedaa
 Wysłana - 15 listopad 2005 00:21      [zgłoszenie naruszenia]

Teraz to Ci pogoda już nie sprzyja. Może spacerek po parku, ale z jamnikiem raczej Kiedyś to na rowerku można było podrywać

A może jakieś czaty przed marketem. Widzisz jakąś obładowano torbami z zakupami Dziewczyne, widzisz, że nie ma autka to przypuszczasz atak Pytasz grzecznie "Czy można pomóc, bo te delikatne rączki są stworzone do wyższych celów niż taszczenie zakupów"

Ekspert -

faramka
 Wysłana - 15 listopad 2005 00:21      [zgłoszenie naruszenia]

Pomysł z parasolem świetny! Właśnie... ja to jestem taka nieufna bestyjka... Chociaż kto wie - jeśli bym bardzo mokła (czego nie znoszę), to pewnie bym się zgodziła...
A co do innych pomysłów... To by musiało być coś wyjątkowo kuszącego, ale nie nachalnego oczywiście. E, nie wiem... w tym momencie trudno mi cokolwiek napisać
Idę , może mi się coś w tym stylu przyśni

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

RA1NM4N
 Wysłana - 15 listopad 2005 00:22      [zgłoszenie naruszenia]

najlepiej malutkiego golden retrivera... (będąc laską sam bym poleciał na takiego psiaka ) tylko co będzie jak dorośnie

Zmieniony przez - RA1NM4N w dniu 2005-11-15 00:22:42

[Death is the only way out...]

Znawca -

djNokio
 Wysłana - 15 listopad 2005 00:33      [zgłoszenie naruszenia]

Super teksty zapodajecie wyzej :) uwielbiam was za to :D

Ja w tym co dobre, leciutkie chce zanurzyc sie i w tym plywać.

Specjalista -

rx
 Wysłana - 15 listopad 2005 02:20      [zgłoszenie naruszenia]

hah no genialny chwyt z tym parasolem :)
tak, dokladnie - kobiety sa strasznie nieufne w takich sytuacjach.
podejrzewam, ze wiekszosc z Was, kobiet z forum, raczej by sie wystarszyla, gdyby zaczepil je atrakcyjny facet na ulicy, przedstawil sie, powiedzial komplement i poprosil o numer telefonu...

Com_bezzz
 Wysłana - 15 listopad 2005 07:12      [zgłoszenie naruszenia]

To ja wam przedstawię metode mojego przyjaciela.

Podchodzi do dziewczyny i pyta:
Cześć. Jest szansa, że nigdzie się nie spieszysz, pijesz kawę, z nikim się nie spotykasz i podoba ci się imię Łukasz?

I powiem wam, że to działa. Nie zawsze, ale działa. Ale trzeba na prawdę być pewnym swego. Bo osoba wstydliwa spali się zanim skończy.

[http://www.youtube.com/watch?v=fESdrryimgA&eurl=http://www.insomnia.pl/Kibic_%25%2D_-t607803.html]
to się nazywa poświęcenie

nulla dies sine linea

Astorre
 Wysłana - 15 listopad 2005 07:22      [zgłoszenie naruszenia]

W kraju, w ktorym teraz mieszkam Tubylcy sa pod tym wzgledem niesamowicie pomyslowi. A nieznajomosc przynajmniej niektorych standardowych "zaczepek" moze wpedzic panie w klopoty. Np. pytanie samotna kobiete o godzine jest ni mniej ni wiecej propozycja seksualna. Odpowiedz na to pytanie jest odpowiedzia pozytywna i z reguly zaraz po tym pada pytanie "u mnie czy u Ciebie". Norma jest tez oferowanie jakiejkolwiek pomocy spotkanej na ulicy osobie wygladajacej na cudzoziemke. Ale przykladow moglbym podac o wiele wiecej.

Jest tak dobrze, że wcale nie musi być lepiej :-)

enwu
 Wysłana - 15 listopad 2005 07:46      [zgłoszenie naruszenia]

Rozwięzła rozpusta :) ...
Sprawdza sie tekst ..
" Komu zawdzieczasz ze jestes taka ladna ?" "Tacie czy mamie ?" "Mamie" "To pozdrow Ja ode mnie serdecznie" I pierwsze lody .... :)...
Zadne tam ..
"Polykasz ?"

Zmieniony przez - enwu w dniu 2005-11-15 07:48:49

Tylko idioci i geniusze maja prawo do rozumienia dowcipow ...

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Pytanie do plci bardzo pieknej

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8