FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1970 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Pytanie do użytkowników polo 6n 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pytanie do użytkowników polo 6n"   

fellowes
 Wysłana - 1 wrzesień 2010 18:59        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

A jest tu ich trochę, też macie problemy ze skrzynią biegów ? kiedyś miałem problem że nie chciała wchodzić 3ka (wystarczyła dolewka oleju) potem uszczelniłem skrzynie która jest suchutka, ale pojawił się problem z 2ka, często nie wchodzi, jest tzn dentysta, wciskam sprzęgło próbuję ponownie i też nie zawsze wchodzi, w czym może być rzecz ? wkvrwia mnie to i podejrzewam że niedługo taki dentysta zajedzie mi skrzynie, w sumie teraz to bezpieczniej wydaje się rozpędzić na jedynce i odrazu wrzucić 3ke, ew ruszać z dwójki. Napiszcie czy też mieliście takie problemu i jak sobie z nimi radziliście.

"w USA mają tax zamiast vat-u" ~ tpawel

leon10528
 Wysłana - 1 wrzesień 2010 19:01      [zgłoszenie naruszenia]

Siostra miała polówke i też skrzynia się popsuła,byłą cała do wymiany (stwierdził to jej mąż(mechanik))

Potem ją sprzedała do pizerri.Wchodziły tylko 3 biegi z tego co pamiętam

YHYHYHY!

Neo3
 Wysłana - 1 wrzesień 2010 19:06       [zgłoszenie naruszenia]

synchronizator 2 biegu
jezeli chcesz sie bawic to rozbierz skrzynie wymien synchro na nowy, jesli nie to kup uzywke z tym ze skoro to taka czesta usterka to pewnie tez po jakims czasie wroci.

Zmieniony przez - Neo3 w dniu 2010-09-01 19:08:45

MotorSport Technology.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Pytanie do użytkowników polo 6n

Warto przeczytać: Laguna - używana | jakie opony LETNIE w rozmirze 175/70/13 | Renault Clio | Peugeot 106:) | Pytanie odnośnie badań wzroku na prawko | Koszty rej. samochodu sprowadzonego | Dziwny problem z Oplem | Fotoradar (zasięg) | superoferta na mobile.de ... rebus | Światła i co pod maską w Micrze | UP - WTF? | problem z cytrynką xsarą 1.8 16v | Problem z Mercem | ilosc wyprodukowanych egzemplarzy Vectry | Film=> warto obejrzec | Porozmawiajmy o prawdziwych klasykach | kant | brabh | sex filmy | pająk | pkm | szpilki | nie do wiary | dorabianie kluczy | dolan | gooby | duck | pls | przedwstępna umowa sprzedaży domu | zmiana szkoły | animator | nastic- | hemoroidy | zatok | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.