FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2789 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Pytanie dot. oddawania moczu... 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Pytanie dot. oddawania moczu..."   

Roksi90
 Wysłana - 2 styczeń 2009 07:27        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam, mam pewien problem poniewaz kiedy chce sie odlać na dworze to po odlaniu kiedy wkladam susiaka do spodni to troche moczu zostaje w nim i wszystko to leci do spodni.

zawsze po odlaniu otrzęsam susiaka zeby nie bylo ani kropli a mimo tego zostaje mocz i pozniej mam plame na spodniach.

ostatnio mialem taka akcja ze jechalem autem po za miastem i chcialem odcedzic kartofle wiec postanowilem ze zatrzymie sie i odleje gdzies kolo drzewka, wiec kiedy juz skonczylem i wsiadlem do auta poczulem ze mam mokro a na spodniach ukazala mi sie plama moczu wiec podejrzewam ze to jest spowodowane niska temperatura otoczenia

wiem ze temat glupi ale mino tego prosze tego nie kasowac, ew. przeniesc do piachu bo zalezy mi na poruszeniu tego tematu.

jak myslicie czym jest to spowodowane? czy macie podobny problem?

Raskus.
Biofil
 Wysłana - 2 styczeń 2009 07:30      [zgłoszenie naruszenia]

Na spodniach?
Nie nosisz majtek czy czego tam?
Jak kolo ode mnie z klasy?
on w dodatku ma takie spodnie że mu z dupy spadają, jak siedzi to już w ogóle

mam ten sam problem,
unikam załatwiania się gdziekolwiek poza domem, tak to wszystko gra.
Ewentualnie jak już się załatwiam to gdy jestem wcięty, a wtedy jest mi to obojętne...
ciekawi mnie w sumie temat

Matura 2008/2009...wolne od forum%)
[http://www.homodicit.pl]
[http://www.insomnia.pl/AUTODESTRUKCJA%2C_czyli_poci%C4%85g_ku_%C5%9Bmierci-t209419.html] Autodestrukcja

Roksi90
 Wysłana - 2 styczeń 2009 07:56      [zgłoszenie naruszenia]

mam gatki i spodnie ale mimo tego zostaje tyle moczu w ukladzie moczowym ze przemoknie na zewnatrz

aadidas
 Wysłana - 2 styczeń 2009 11:23      [zgłoszenie naruszenia]

Ja przesuwam napleta tak do przodu żeby wycisnąć to co zostało, wycieram papierem bądź chusteczką i zazwyczaj jest spokój.

INSOMNIA
 Wysłana - 2 styczeń 2009 13:23      [zgłoszenie naruszenia]

mam to samo :DDDD i sie ciesze ze nie jestem sam ze to jest w miare normalne
Fakt zostaje troche moczu w cewce.bylem u lekarza i pani doktor przepisala mi za***iste tabletki na rozluznienie miesni w fujarce i bylo gites dopuki sie nie skonczyly:D to jest w****iajace bo czasem nie mozna wyprac slipek z moczu X-(

Sposob? j/w

Zmieniony przez - maniek112 w dniu 2009-01-02 13:24:01

Raskus.
Biofil
 Wysłana - 2 styczeń 2009 14:51      [zgłoszenie naruszenia]

jak adidas, tak samo. Ale nie poza domem.

Matura 2008/2009...wolne od forum%)
[http://www.homodicit.pl]
[http://www.insomnia.pl/AUTODESTRUKCJA%2C_czyli_poci%C4%85g_ku_%C5%9Bmierci-t209419.html] Autodestrukcja

Kukuś Ban
 Wysłana - 2 styczeń 2009 15:03     
 Usunięta przez Termitek za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

prezes666
 Wysłana - 2 styczeń 2009 15:12      [zgłoszenie naruszenia]

też od jakiegoś czasu mam tak samo tak ok pół roku ,jak jestem na chacie wycieram w papier ,ale na dworze to potrząsam go z calej sily,jak trochę poleci w portki to trudno się mówi,kiedyś chcialem isć z tym do urologa,ale jakoś się od tego pomysłu odciągnołem .

[http://www.jungle.com.pl/login.php?cmd=register&ref=RADKO666]

encepnce
 Wysłana - 2 styczeń 2009 16:08     
[zgłoszenie naruszenia]

XXwielkiXX
 Wysłana - 2 styczeń 2009 16:23     
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

michal446
Psycho
 Wysłana - 2 styczeń 2009 16:30     
[zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Pytanie dot. oddawania moczu...

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Ambroksol + amoksycylina ? Bezpieczne ? | Co to? | Krem. | Jak utlenić włosy | dziwny bol gardla | Skrecenie kostki | Uczulenie na owoce/pestycydy ?! | uzębienie | zajady - zaraźliwe? | Ropa, dziąsło | Zielony stolec | Problem z Penisem (napletek) :( | Zanik pamieci podczas wypadku | Obgryzanie paznokci | zelki i problem z ustami %-) | Chrapanie i Problem ze skórą | umk warunek | OPIS KONTROLEK BMW 320 | celebrites pussy | obojczyk | elektra | siasia | Soundtropolis 2005 | Soundtropolis 2005 Tracklisty | rodzice nago sloneczko | pomóżcie | pomóżcie szczęściu | co byście zrobili | czujnik klockow | wywiady playboy | dziewczyna z brazylji | sprawa jest kurevvska bambo | iwona | weronika marczug pazura | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.