FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 816 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Pytanie na temat AT 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pytanie na temat AT"   

thebloods
 Wysłana - 22 wrzesień 2010 19:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam,z gory przepraszam jesli powtarzam. Sytuacja wyglada tak...Jestem zolnierzem zawodowym w rozpoznaniu i za 4 tyg, zlatuje z Afganu. Moja sluzba odbywala sie w zgrupowaniu bojowym ALFA (8 miesiecy)i szczerze to rzadko siedzialem w bazie. Obycie z bronia i poruszanie sie z nia w terenie otwartym i zurbanizowanym mam calkiem dobrze opanowane.Praca na ostrej amunicji tym bardziej. Zaliczylem troche kontaktow,bomb pod moim wozem itp. Pytanie...czy wyjazd na taka misje moze mi pomoc w przeniesieniu,dostaniu sie do AT? Czy musze czekac na nabor,czy od razu moge probowac sil w tej formacji? Jesli byl podobny temat to prosze o link. Dziekuje za wypowiedzi

Spij kolego a w Twym grobie...niech się Polska przyśni Tobie

basswood
KOBRA
 Wysłana - 25 wrzesień 2010 12:12       [zgłoszenie naruszenia]

napewno tj na plus piszac podanie o przyjecie

ale

skoro jestes zolnierzem a nie policjantem bo AT jest oczywiscie formacja policyjna
musisz najpierw dostac sie do Polcji co ostatnio jest bardzo trudne

przejsc cala rekrutacje , 6 miesieczny kurs podstawowy, pozniej 3 lata słuzby przygotowawczej bo z tego co pamietam do AT przyjmuja policjantów tylko w słuzbie stalej

Zmieniony przez - basswood w dniu 2010-09-25 12:12:31

tempy chuj...

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Pytanie na temat AT

Warto przeczytać: SG - kilka pytań | Revolvery hukowe (short) 10mm kulki gumowe - dobry sposób na samoobronę ? | pare pytan o wojsko | jedniodniowe szkolenie wojskowe.. | pytanie%-) | Zbrojenia c.d | Wojsko w innym kraju | ELITEX GERMANY | F-22 Raptor | Policja-poszukiwane pytania do nowego testu wiedzy | PYTANIE !! | Szybkie pytanko o komisję wojskową | balisongi | Sztab.org działa wam link ? | sluzba kandydacka w bor?? | chcę kupić dobry folder - co możecie mi polecić? | grupa przestepcza wyszkow | elektrotechnika | randka muzyka | plski playboy | ewa skibińska | isc studniowke | lekarz | sex foto | oceń pulpit | stopem | kakao | sex spotkania | darowizna gruntu rolnego | Mayday Polska 2000 | prawo i ekonomia | obciaganie | robienie laski | chlopaki dowziecia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.