FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 865 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Pytanie o Radio samochodwe 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pytanie o Radio samochodwe"   

SkandaLL
 Wysłana - 12 luty 2009 12:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, mam takie BARDZO amatorskie pytanie wiec prosze o wyrozumialosc bo nie znam sie kompletnie.

Kupilem nowego mitsu colta, i jestem nawet zadowolony ze standardowego naglosnienia, ale chcialbym kupic jakies lepsze firmowe radyjko. Czy jesli kupie takie radio to bedzie ono pasowac do tego samochodu, to znaczy czy bedzie zadnych problemow z podlaczeniem czy trzeba patrzec na jakies rodzaje złączy kabli itp ?

I czy jakosc dzwieku poprawi sie jesli kupie tylko radio bez nowych glosnikow?

kwiatula16
 Wysłana - 12 luty 2009 12:50      [zgłoszenie naruszenia]

Zmieniony przez - kwiatula16 w dniu 2009-02-12 12:51:04

[odsiebie.com/pokaz/5037678---8792.html]

whego
 Wysłana - 12 luty 2009 13:03      [zgłoszenie naruszenia]

Pewnie, że będzie pasować

bartus_
 Wysłana - 12 luty 2009 13:12      [zgłoszenie naruszenia]

wygląda na to, że to standardowy rozmiar 1 DIN więc nie powinno być problemów, ale najprawdopodobniej będziesz potrzebował przejściówki z wtyczki mitsubishi na standardową kostkę ISO którą wpina się w radio.

Samym radiem niewiele zdziałasz jeśli chodzi o jakość, a będzie gorzej wyglądać. poza tym masz pewnie osobny wyświetlacz do radia, a żeby go podłączyć pod niestandardowe radio może być problem.

...::: BMW - Freude am Fahren :::...

Specjalista -

Zielo320
 Wysłana - 12 marzec 2009 21:53       [zgłoszenie naruszenia]

Wg. mnie naprawdę dobrym radiem można zdziałać sporo po dobrym ustawieniu...co do wyświetlacza od radia to poprostu przestanie on działać a to co było na nim zacznie się wyświetlać na radiu i tyle;P

100% STYLU

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Pytanie o Radio samochodwe

Warto przeczytać: Muza do samochodu na "podryw" | A4 B6 na szybko | Krótka piłka- koło dwumasowe. | Infiniti M30d | Kontrolka akumulator | Kontrolka akumulator nie gaśnie po uruchomieniu silnika | wsteczny bieg R19 | opony zimowe | samochod jako darowizna | numer nadwozia VIN renault clio rok 2010 | Filtr cząstek stałych DPF/FAP | golfian | FIAT BRAVO 1.6 16V układ chłodzenia | problem z numerem vin renault clio 2010 | Pasek 1,9 tdi | fiat palio pompa paliwa | Biała Kiełbasa | MrMojo | Pitrekkk | Rogs199 | pierwsze | rodzice | wózek widłowy | diya | podtlenek azotu | reddread | rybson985 | Kubek89 | ADRIANA LIMA cz I | tanie alko daje cynk | grypsowanie | więzienie | kino domowe wieża | omena | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.