FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1491 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Pytanie o ciaze 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pytanie o ciaze"   

Doom-ek
 Wysłana - 4 maj 2006 21:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Dzien dobry :) Na poczatku dodam ze jestem facetem :P A pytanie hmm niewiedzialem gdzie zadac i jak zatytulowac dlatego to tak wyglada. Dobrze wiec przejde do pytania. Ostatnio slyszalem ze kobieta przy porodzie ma nacinan pochwe a pozniej zaszywaja te naciecie. Szczerze mowiac wydaje mi sie to malo wiarygodne no chyba ze przy niewystarczajacym rozwarciu. No ale tez jakos ciezko mi w to uwierzyc xD Moze ktos wie czy to prawda ??

kicia_d
 Wysłana - 4 maj 2006 21:27      [zgłoszenie naruszenia]

jest to prawda, czesto się to zdarza przy małym rozwarciu. Lecz zabieg podobno nie jest tak bolesny ja sam poród

Doom-ek
 Wysłana - 4 maj 2006 21:30      [zgłoszenie naruszenia]

Hehehehehe dobre: "Lecz zabieg podobno nie jest tak bolesny jak sam poród" Czyli jednak to prawda. Hmmm jak dobrze byc facetem :D

Xavier1985
 Wysłana - 4 maj 2006 21:39      [zgłoszenie naruszenia]

Tak jest to prawda moze to wykonywac polozna jest nacinane potem zszywane :)

>>Od kołyski aż po grób jedna wiara jeden klub ...... tylko CENTOKLUB !!<<

kicia_d
 Wysłana - 4 maj 2006 21:54      [zgłoszenie naruszenia]

A faceci tak narzekają na dziewczyny a one ile musza wycierpieć

wioluś
 Wysłana - 4 maj 2006 22:24      [zgłoszenie naruszenia]

takie nacięcie od pochwy do odbytu zawsze sie wykonuje przy porodzie, po to żeby samo nie pękło, bo pęknięcie się gorzej goi

[http://www.youtube.com/watch?v=_VzNvbPeAcg]

Doom-ek
 Wysłana - 4 maj 2006 22:50      [zgłoszenie naruszenia]

Faceci narzekaja bo wedlug mnie oczywiscie nikt niejest w stanie tak ich zdenerwowac (no i za razem uspokoic) jak kobiety... No ale wspolczuje im niechcialbym zeby mnie cieli w takim miejscu xD

Zmieniony przez - Doom-ek w dniu 2006-05-04 22:50:55

kicia_d
 Wysłana - 4 maj 2006 23:12      [zgłoszenie naruszenia]

Nikt Was nie jest wstanie tak pokochać i zaakceptować jak kobiety. Przy nich nie musicie udawać jak przy kolegach bo jak pokochają na długooooo (ale nie zawsze

kot Behemo
 Wysłana - 5 maj 2006 16:50      [zgłoszenie naruszenia]

errata: to nie pochwa jest nacinana lecz krocze - to po primo

a po sekundo - nie zawsze jest nacina, zalezy od elastycznosci miesni krocza oraz wielkosci dziecka

tertio - nacinanie odbywa sie w czasie skurczy partych, co oznacza, ze jest praktycznie bezboloesne; szycie zas moze byc wykonane w znieczuleniu miejscowym ...

chyba, ze sie trafi na lekarza rzeznika - ale to wowczas juz zupelnie inna kwestia ...

Doom-ek
 Wysłana - 6 maj 2006 13:07      [zgłoszenie naruszenia]

No czyli niemaja tak zle jak myslalem :P Co do innej wypowiedzi ;> To niektore kobiety sa wstretne i wredne ladnie mowiac...

kicia_d
 Wysłana - 6 maj 2006 13:23     
 Usunięta przez slonce_m za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Pytanie o ciaze

Strony: 1 2

Warto przeczytać: | | wychodzimy z biedy | gpw | opowieA]ci o duA ym penisie | zdjęcia użytkowników | pauula22 | whitney houston | houston | namiot | zywa okurva trib | na kase | mixer | selena gomez | danielloo | filmiki dla A , Ac .punA ,A 1,w | waginna papina | Sezon | nikki19 | nokaut | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.