FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2421 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Pytanie o niemieckie blachy 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pytanie o niemieckie blachy"   

Kempes220
 Wysłana - 8 maj 2008 01:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Aż temat załoze bo ciekawy jestem, a wiec sprawa wyglada tak, taki moj koleszka kupil wczoraj auto na niemieckiej rejestracji,no i przyjechał pochwalił sie niby wszystko ok, ale drugi koleszka zobaczył te blachy i powiedzial ze sa one niewazne i nie mozna na nich jezdzic bo cos tam maja po prawej stornie czerwony pasek i tam data jest chyba 07,06,04 tam było i ze niby ten smaoch trzeba bylo zaresjesrtowac do 2007 roku bo ta data jest.i tutaj moje pytanie czy został zorbiony w ****a?Auto na allegro znalazł. pojechal do kolesia, przy nim spisali umowe ale niby ze z niemcem i tylko naziwko niemca jest i jego dane, dostał jakies tam brif czy **** wie jak to sie pisze, i nie wiem czy w koncu to fake jakis czy wszytko ok, bo niby pojechal do pzu z tym kolesiem co sprzedawal i tam mu wystawili ubezpiecznie na miesaic i dzsiaj przeglad zrobilł i wydaje mi sie ze chyba jak by cos bylo nie tka to by nie dostał tych papierow o przegladzie i ubezpieczenu, cos mowil ze jeszcze etraz w ciagu tygodnia musi do urzedu celnego jechac a pozneij ma miesiac na rejestracje.Porsze o odpowiedz kohos kto ma jakies pojecie o tym , bo sie chlopak zestersował ze jezdzic autem nie moze i ze cos bedzie nie tak,dzieki :)

Zmieniony przez - Kempes220 w dniu 2008-05-08 01:13:48

bartus_
 Wysłana - 8 maj 2008 15:21      [zgłoszenie naruszenia]

blachy ma nieważne i jeździć na nich zgodnie z prawem nie może.

...::: BMW - Freude am Fahren :::...

Specjalista -

Kempes220
 Wysłana - 8 maj 2008 18:46      [zgłoszenie naruszenia]

Nawet jesli ma ubezpieczenie i przeglad?? a jakie moga byc konsekwencje,jak go skontroluje policja?

bartus_
 Wysłana - 8 maj 2008 18:55      [zgłoszenie naruszenia]

takie, że odholują mu auto(już widziałem taką sytuację).

Specjalista -

Kvan
 Wysłana - 8 maj 2008 19:43      [zgłoszenie naruszenia]

musi mieć ubezpieczenie, brief i umowę (przetłumaczone). Z tym wszystkim nie do urzędu celnego tylko do wydziału komunikacji.

Vorsprung durch Technik

bartus_
 Wysłana - 8 maj 2008 19:47      [zgłoszenie naruszenia]

przed wydziałem komunikacji musi mieć opłaconą akcyzę, a przed akcyzą zrobiony przegląd. poza tym musi też mieć zaświadczenie z US o zapłaceniu lub braku obowiazku zaplacenia VAT-u.

Specjalista -

Kvan
 Wysłana - 8 maj 2008 20:03      [zgłoszenie naruszenia]

najpierw najlepiej do wydziału po numerek (przynajmniej u mnie), potem dopiero do us.

masz racje zapomniałem o reszcie, bo ostatnio auto z polski rejestrowalem to miałem to ze łba.

A tak btw z tym przegladem to jest dopiero bzdura, dlaczego nie mozna zaufać niemieckiej stacji diagnostycznej? idiotyczne prawo.

Vorsprung durch Technik

bartus_
 Wysłana - 8 maj 2008 20:22      [zgłoszenie naruszenia]

a no idiotyczne. u nas sie można do kolejki przez internet zapisać więc nie trzeba po numerek iść

Specjalista -

tajniaczek
 Wysłana - 8 maj 2008 22:05      [zgłoszenie naruszenia]

jezeli ma kupione OC moze jezdzić na tych blachach

Każdy ma prawo do mojego zdania %-) by Tajniaczek
:>:>:>Wiem wiem sa upadki i wzloty dziewczyny to najmocniejszy narkotyk :>:>:>

bartus_
 Wysłana - 8 maj 2008 22:07      [zgłoszenie naruszenia]

one są nieważne... równie dobrze może jeździć bez żadnych blach.

Specjalista -

Kempes220
 Wysłana - 9 maj 2008 00:45      [zgłoszenie naruszenia]

Sa niewazne , ale po to jest zorbiony ten przegladi ubezpieczenie na mieisac ,i na tym mozna 30 dni jezdzic, juz etraz wiem bo kumpel dzownuił na komende i pytał, takze nie masz racji kolego ;]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Pytanie o niemieckie blachy

Strony: 1 2

Warto przeczytać: eskort 1992 | przebita opona | Gwizdek odstraszający zwierzynę | Skutery, Motory | AUDI A8 3,3TDI wymiana wałków rozrządu | SPRZEDAM BEZPIECZNIKI SAMOCHODOWE WIELOKROTNEGO UŻYTKU | [mz etz 150] pali tylko na pych | Jaki GPS kupić? | Co to za motocykl? | SKuter jinlun | Problem ze zmianą biegów | Co to jest jak to się nazywa i pod jaką nazwą to znaleźć? | Opony almera. | wybór opon | Dowóz paliwa na autostradzie | BMW e30. Pytanie o felgi. | pierwsze | rodzice | wózek widłowy | diya | podtlenek azotu | reddread | rybson985 | Kubek89 | ADRIANA LIMA cz I | tanie alko daje cynk | grypsowanie | więzienie | kino domowe wieża | omena | masaż | WESELE | the crims | aisis | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.