FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1353 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Pytanie o nr ISBN 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pytanie o nr ISBN"   

CPT17
 Wysłana - 29 marzec 2008 20:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, mam pytanie. Czy każda książka ma swój odrębny numer ISBN, czy może dany tytuł ma tylko jeden taki nr który powtarza sie we wszystkich egzemplarzach?

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 29 marzec 2008 21:06      [zgłoszenie naruszenia]

Dany tytuł ma jeden numer ISBN bez względu na wydawnictwo.

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

CPT17
 Wysłana - 30 marzec 2008 08:34       [zgłoszenie naruszenia]

Dziękuje bardzo za pomoc. Pozdrawiam.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Pytanie o nr ISBN

Warto przeczytać: Biografia jako klucz do poznania twórczości autora. | <wok> portfolio | "Inny świat" | Bohaterowie i ich życiowe wybory. Praca Maturalna | [Matura ustna] Brzydota nowym kanonem piękna | motyw SAMOTNOSCI - dobor lektur | Antygona czy Kreon?? Które racje są mi bliższe | wycieczka szlakiem mickiewicza | [pol] Bal Wolanda vs Bal Mosolitu - Mistrz i Małgorzata | Granica Nałkowskiej | [POL] Ustny polski - praca o rycerzach ;] | Wypracowanie | inspiracje biblijne we wspolczesnej literaturze i filmie | Motyw maski - bohaterowie o różnych twarzach | Motyw lotu | [polski] teza | za granicą | opowiadania erotyczne siostra | opowiadania erotyczne siostra | oscary | nago przy dziecku | liberalizm | netia | largo | Niania | czeski budzik | inwazja jaszczurów | zaba pokuj | borderline | chill | studia i praca po biol chemie | super ciała z nk | blokada kierownicy w w210 | mercedes w210 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.