FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 893 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Pytanie o paragony 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pytanie o paragony"   

Daer
 Wysłana - 30 listopad 2005 21:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Krótko: brat w drugiej klasie szkoły podstawowej dostał stypenium socjalne. Nie może jednak go odebrać, bo peagog mówi, że potrzebuje udowodnienia wydatków w paragonach. Paragonów nie ma, bo wszystko kupowane w miejscach, gdzie pargonów nie dostaje się. Co w tej sytuacji można zrobić?
Myślałem o poszukaniu ustawy odpowiedniej, ale nawet nie wiem, jak się może nazywać ani kiedy była uchwalona, więc sam nie znajdę. Poza tym obawiam się, że to ustalenie na drodze rozporządzenia, a to jeszcze bardziej utrudnia poszukiwanie.
Jakby nikt na tym forum nie znał odpowiedzi, to spytam pedagog czemu tak jest, na jakiej podstawie, ale po prsotu wolałbym iść do Niej już z rozwiązaniem, a nie z pytaniami.
Aha, pedagog mnie zna, kończyłem tę samą podstawówkę, no i licem znajdujące się w tym samym zespole szkół, w obu tych szkołach wyróżniając się. Pedagog, jak i dyrekcja zna nie tylko mnie i moją mamę, ale także naszą sytuację materialną. Mimo wszystko jest taki problem, więc tu na pewno nie chodzi o brak chęci.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Znawca -

curf
 Wysłana - 30 listopad 2005 22:38      [zgłoszenie naruszenia]

Pogooglowałem trochę i tu [prawo.vulcan.pl/przegdok.asp?qdatprz=akt&qplikid=1] w art. 90f znalazłem to:
"Art. 90f. Rada gminy uchwala regulamin udzielania pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie gminy, kierując się celami pomocy materialnej o charakterze socjalnym, w którym określa w szczególności:"
Natomiast przykładowy taki regulamin znalazłem tu [http://www.podkowalesna.pl/miastop/docs/regulamin_cpr.doc] w którym jest to:
"3. Osoba, której przyznano stypendium do dnia 5 każdego miesiąca zobowiązana jest do przekazywania faktur, rachunków, a także innych dokumentów w zakresie przewidzianym przez Instytucję Zarządzającą, w zakresie objętym stypendium za miesiąc poprzedni w swojej szkole lub w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie."

Może cos z tego wykorzystasz.

PROSZĘ NIE ZWRACAĆ SIĘ DO MNIE MAILEM O WYKONANIE GRAFIKI :-)

Specjalista -

Daer
 Wysłana - 1 grudzień 2005 08:17       [zgłoszenie naruszenia]

Dziękuję uprzejmie

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Pytanie o paragony

Warto przeczytać: Dziwni sąsiedzi | Drzewo spadło na auto. | Start działalności - opłaty... | Zobowiązałem się do zapłaty pieniędzy a teraz chce się wykręcić | Jak to rozegrać, zeby za wiele nie stracic..? | brak możliwości naprawy ( sprzęt na gwarancji ) | Stłuczka - wziąłem kasę, ale to był błąd | alkohol - butelka ownienta w papierek | czy moge zabic psa?? | kredyt gotówkowy. szanse? | Symbole kojarzone ze skrajna prawica/rasizmeme etc | od jakiej kwoty jest karane za nieoddanie!! | Kredyt na mieszkanie - pytanko. | Przesluchanie w charakterze swiadka | Naprawy gwarancyjne | z współwłaściciela samochodu stac sie wlascicielem? | ogloszenia | erotyka | fotkapl | fotka | Amatorki | cialo | wywiad | Śmierć to mój zawód | zwłok | Wywiad z technikiem sekcyjnym | zawody | ubezpieczenie malucha | technik sekcji zwłok | prosektorium | wywiad z technikiem sekcji zwlok | buzz | sekcyjny | wywiady | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.