FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4317 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Pytanko 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pytanko"   

czanymotyl
 Wysłana - 1 lipiec 2005 15:44      [zgłoszenie naruszenia]

kobieta NIE wspołzyjaca, nie uprawiajaca sexu jest dziewcicą z błona czy bez, jezeli łona została przerwana poprzez cwiczenia kobieta takowa nadal uwazana jest za dziewice...
p.s. tematem było czy dziewczynie mozna przerwac błone palcem, TAK mozna, dlatego warto uwazac podczas pieszczot!

pozdrawiam

%-)

Specjalista -

iGuSiEk
 Wysłana - 3 lipiec 2005 20:45      [zgłoszenie naruszenia]

a mi moj facet robil palcowe - nie bolalo, po jakims czasie byl nasz piewrszy raz a pozniej wiele innych - nigdy nie bolalo ... to co moze ja dalej jestem dziewica albo nigdy nie mialam blony smieszne dla mnie stracilam dziewictwo wtedy kiedy mialam swoj pierwszy raz .. nie odczulam tego fizycznie ale psychicznie tak i to wtedy stracilam dziewictwo!

iwonus_s
 Wysłana - 3 lipiec 2005 22:02      [zgłoszenie naruszenia]

hehehehahahaha

same bzdury (ci co twierdza ze dziewczyna nie jest juz dziewicą)

co do błony i pieszczot, błona może być przebita, ale nigdy tak nie do konca, przewaznie jest ona tylko lekko naderwana.

a teraz pytanie do facetów: co dla Was znaczy rozdziewiczenie dziewczyny
1.przebicie(a raczej rozerwanie) jej blony dziewiczej
czy
2.penetracja jej wnętrza

bo np. dla mnie dziewica to taka dziewczyna, ktora ma w srodku jeszcze wszystko "ciasne", chlopak przeciez ma satysfakcje z rozdziewiczenia dziewczyny dlatego że wszystko w srodku dziewczynie rozrywa (rozszerza) (przepraszam nie wiedzialam jakich innych okreslen mam uzyc), a nie dlatego ze przebil jej jakis malutki skrawek blony, przeciez i tak tego nie czuje chlopak....

no nie???

Zmieniony przez - iwonus_s w dniu 2005-07-03 22:02:50

..............

Znawca -

czanymotyl
 Wysłana - 3 lipiec 2005 22:24      [zgłoszenie naruszenia]

oczywiscie ze chłopak nie czuje jak rozrywał dziewczynie błone, moze zauwazyc, po jej odruchach, lecz co to zanczy, zapytałas sie w punktach, lecz ja Ci odpowiem tak : rozdziewiczenie dziewczyny, swojej ukochanej osoby, to nie jest czym zwykłym, gdy chcesz z tą osoby zostać na długioe lata, czujesz ze to jest ta jedyna, to rozdziewcziczenie jest "przypieczentowaniem związku" takie jest moje zdanie

troszke opisałem tutaj, widoczne tradycyjnie sioe rozpisałem, bo polacy, nie chce czytać, lub nudza takie tamaty
Temat pomocny
[http://www.insomnia.pl/temat172218/]

%-)

Specjalista -

Immortall
 Wysłana - 5 lipiec 2005 15:29      [zgłoszenie naruszenia]

ja uważam jak bakemo na pierwszej stronie

mhm.

Znawca -

Dimeron
 Wysłana - 5 lipiec 2005 16:12       [zgłoszenie naruszenia]

ja sie w pełni zgodze z wypowiedzia Bekemono cytuje:"Moim zdaniem, strata "dziewictwa", to raczej sprawa mentalna, czyli traci się je, gdy przeżyje się swój 'pierwszy raz'". to jest najrozsadniejsza odpowiedz ktora popieram!!! pzdr

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Pytanko

Strony: 1 2 3 4 5